Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: Formuła Junior Box

Play: Formuła Junior Box

LuiN 12 Listopada 2014 11:30

22 5

Sieć Play wprowadza do oferty Formułę Junior Box przygotowaną z myślą o najmłodszych użytkownikach telefonów komórkowych.






Formuła Junior Box występuje w wariancie abonamentowym, mix i na kartę. Cechą wspólną ofert jest domyślnie aktywna blokada treści premium i filtr przeciwspamowy.

Formuła Junior Box w ofercie na kartę:

Pakiet za 13 zł miesięcznie

Minuty do Play

bez limitu

Minuty do innych sieci

100

SMS-y do Play

bez limitu

SMS-y do innych sieci

100

Pakiet internetowy

1 GB


Formuła Junior Box w ofercie Formuła Mix:

Pakiet za 30 zł miesięcznie

Minuty do Play

bez limitu

Minuty do innych sieci

100

SMS-y do wszystkich sieci

100

Pakiet internetowy

1 GB


Formuła Junior Box w ofercie Formuła Rodzina:

Abonament

Formuła Rodzina 4.0

Formuła Rodzina 4.0+

Formuła Rodzina Europa

Bez telefonu

74,99 zł

114,99 zł

154,99 zł

Z telefonem

od 94,99 zł

od 134,99 zł

od 174,99 zł

Minuty do wszystkich sieci

bez limitu

SMS-y do Play

bez limitu

SMS-y do innych sieci

100

bez limitu

Pakiet danych

10 GB

25 GB


Jak oceniasz ofertę Play Formuła Junior Box?

Bardzo atrakcyjna
25.99%
Atrakcyjna
23.59%
Nie wyróżnia się
8.47%
Mało atrakcyjna
13.14%
Bardzo mało atrakcyjna
24.86%
Nie mam zdania
3.95%

Wszystkich głosujących: 708


Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: formuła junior box | play

w sumie: 123
  • -1

    113.  2014-11-13 10:03:25

    110... A jaki jest ten kod?

  • 0

    114. ~Calm7  2014-11-13 10:04:27  host: n11-04-02.opera-mini.net

    112). Fajność, to się ocenia po całości, a nie lizaku za szybą :-D Miłego dnia, i uważajcie na ZIELONE !

  • -4

    115. ~jark  2014-11-13 10:05:37  host: aenb224.neoplus.adsl.tpnet.pl

    CZY TELEPOLIS WYWALI ANKIETE I DA NOWA? NIBY DOBRA OFERTA ALE REGULAMIN POKAZAL ZE JEST DZIADOWO,. CZY TELEPOLIS JEST RZETELNY I USUNIE ANKIETE I DA NOWA W OBECNYM STANIE WIEDZY NA TEMAT OFERTY PLAY?

  • 0

    116.  2014-11-13 10:07:42

    115 - po co? Ja mojej opinii o niej nie zmienię - zaznaczę to co wcześniej - że jest atrakcyjna ;-)

  • 0

    117. ~  2014-11-13 10:12:58  host: 77-255-236-214.adsl.inetia.pl

    Jaki jest sens zamieszczać ankietę oceniającą atrakcyjność oferty nie prezentując warunków oferty?
    Przecież dzisiaj znając regulamin, który czyni ofertę zdecydowanie gorszą, wyniki ankiety byłyby zupełnie inne.

  • 4

    118.  2014-11-13 12:31:40

    Gdyby nie konieczność zakupu nowego zestawu startowego wraz z telefonem to ta oferta byłaby idealna. Dla mnie cenowo wyszłaby niewiele drożej niż żonglerka taryfami PnK i RWK, a byłoby to znacznie wygodniejsze rozwiązanie niż co kilka miesięcy zmieniać taryfę by opróżnić skarbonkę i znowu wracać do PnK. Ale niestety to by było zbyt piękne gdyby Play jako pierwszy wprowadził tak dobrą ofertę i udostępnił ją dla wszystkich. Niestety czasy gdy Play potrafił zaskoczyć czymś miłym skończyły się wraz z asymetrią i już nie wrócą.

  • -1

    119. ~  2014-11-13 12:45:55  host: n11-02-02.opera-mini.net

    117 a jaki jest sens glosowac w ankiecie nie znajac warunkow?

  • -1

    120. ~pabloki  2014-11-13 13:11:06  host: 213.158.219.181.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    #jakatodennaoferta. post o opcjijunior box na karte : tylko dla nowych numerów, nie można przejść kodem, pakiet sam sie aktywuje( to taki mixo-abonament) , trzeba doładowywać regularnie konto i wtedy albo stworzy sie skarbonka albo mozna aktywować pakiety dodatkowe jak w normalnej ofercie play na karte...bo inaczej skarbonka, trzeba kupic to razem z kilkoma oferowanymi telefonami - inaczej nie można. nie wiem po co to wprowadzili.

  • 1

    121.  2014-11-13 13:46:25

    120 - a wiadomo jaki zasady zasilania obowiązują w tej ofercie? Standardowe czy jak dla formuł? Jeśli te drugie (a to się wydaje logiczne), to jak sobie skarbonkę zrobisz?

  • -3

    122. ~  2014-11-13 15:45:20  host: n11-01-05.opera-mini.net

    Oferta dno. Telepolis tez ze swoimi newsami schodzi coraz nizej. Poziom artykułów, tych premium także jest na tyle niski, ze udostępnianie ich kontom premium jest śmieszne. Teraz ankiete dali ale nie poinformowali o szczegółach oferty.

  • 0

    123.  2014-11-13 19:01:38

    Jestem też zawiedzony ! Lubię To powoli zaczyna być starą taryfą, w której jest tylko Internet i to wolny 7/1 Mbps. Jedynie LTE mam bez limitu przepustowości. Za rozmowy i SMSy trzeba słono płacić, dobrze, że mam prawie 400 zł bonusowych złotówek.

  • 0

    124. ~pabloki  2014-11-13 19:30:24  host: 213.158.221.139

    @121 zasady ważności konta jak dla play na kartę czyli słabo więc jeśli ma się chcicę na ofertę na karte za 13 zł to i tak zrobisz z niej skarbonkę przez tą ważność konta . pakiet za 13 zł dostajesz co miesiąc zawsze 1-go dnia m-ca i tylko jeśli masz ważne konto ...aby to zrobić musisz doładować za minimum 25 zł, oczywiście możesz i za 50 PLN ale i tak zostanie ci po trzech okresach 9zł więc skarbonka.

  • 0

    125. ~pabloki  2014-11-13 19:42:47  host: 213.158.221.139

    @121 oczywiście większość pewnie nielogicznie doładowywać będzie za te 25 zł co miesiąc bo niby taniej niz 50 zł ale raz na 100 dni. to jest ten kolejny haczyk . pozatym wlo play na karte i formuła play na karte to dwie rózne "taryfy" i mają one różne terminy ważności konta. więc to co myślałeś że lepsza ważnosc konta mają formuły to w junior mimo nazwy formuła ważność konta jest gorsza.

  • 0

    126.  2014-11-13 20:40:11

    125 - ja nie patrzę na ważność konta, kiedy zamierzam regularnie korzystać z telefonu ;-) To dla mnie ważne jest do numerów, które chcę sobie zarezerwować i "zamrozić" albo do sporadycznie używanych. W każdym innym przypadku ważność konta nie ma znaczenia. Znaczenie ma co innego minimalne zasilenie i minimalna ważność konta z tego wynikająca, wystarczająca do kolejnego odnowienia pakietów.
    Ponieważ w prepaidzie to trudne... Od zawsze wolę abonament ;-) Prepaid jest tylko uzupełnieniem moich potrzeb ;-)

  • -1

    127. ~  2014-11-13 20:54:24  host: n11-02-01.opera-mini.net

    Telepolis, warto by uscislic info o tej ofercie.

  • -1

    128. ~  2014-11-14 03:40:52  host: host-176-221-121-86.dynamic.mm.pl

    GDZIE link do regulaminu?

  • 0

    129. ~gosc  2014-11-14 07:25:54  host: 84-234-44-130.internetia.net.pl

    czy ja dobże widzę że regulamin zabrania starym użytkownikom przejść na nowa taryfe

  • 0

    130.  2014-11-14 08:16:39

    DobŻe widzisz ;)

  • -1

    131. ~gosc  2014-11-14 09:44:15  host: public-gprs514578.centertel.pl

    Jednym słowem jak ktoś wyżej napisał ankieta jest nie ważna, bo ją też bez regulaminu dałem ocenę:)

  • 0

    132. ~  2016-05-01 14:08:27  host: Host-87-239-168-174.e-sbl.net

    mam ten telefon fajny

Dodaj swoją opinię