Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: Formuła 4.0 za 55 zł

Play: Formuła 4.0 za 55 zł

Q! 25 Lipca 2012 13:43

0 0

Od 25. lipca Play wprowadza nowe promocje dla taryfy Formuła 4.0. W ofercie dla firm cena abonamentu rozpoczyna się od 55 zł netto.

Formuła 4.0/Super Formuła 4.0
Formuła 4.0 (79) - promocja dostępna dla nowych Klientów - 10 zł rabatu na abonament na zawsze.
Super FORMUŁA 4.0 (69) - promocja dostępna dla Klientów przenoszących numer z abonamentu od innego operatora - 20 zł rabatu na abonament na zawsze.

play formula 40 od 25 lipca

Rabat za aktywację usługi e-faktura oraz rabat w Super Promocji przyznawany jest w odniesieniu do sumy kwot Abonamentów za dwa pierwsze Okresy Rozliczeniowe, uwidocznionej na pierwszym Rachunku Telekomunikacyjnym
W Promocji Formuła 4.0 (79) oraz Super Formuła 4.0 (69) aby bezpiecznie korzystać z internetu należy posiadać aktywny Pakiet Internet
Po wykorzystaniu Pakietu Internet bezpłatne połączenia z internetem przy ograniczonej prędkości
Po okresie promocyjnym pakiet Nielimitowane połączenia na numery stacjonarne oraz Pakiet Internet 200 MB płatne 7 zł/miesiąc, Muzyka na czekanie płatna 2 zł/miesiąc
Klient może zrezygnować z ww. pakietów za pośrednictwem: play24, Obsługi Klienta *500, salonu Play.

Super Formuła 4.0 dla abonentów
Super Formuła 4.0 dla abonentów tylko SIM12 (69) - abonenci Play, którzy posiadają co najmniej jedną z wymienionych ofert: Formuła 4.0, Formuła 4.0 dla Firm, Formuła 4.0 iPhone, Formuła 4.0 iPhone dla Firm będą mogli skorzystać z promocji z umową na 12 miesięcy
Super Formuła 4.0 dla abonentów tylko SIM24 (69) - w umowie na 24 miesiące abonenci Play otrzymują 10 zł rabatu na abonament na zawsze.

play formula 40 od 25 lipca

Rabat za aktywację usługi e-faktura oraz rabat w Super Promocji przyznawany jest w odniesieniu do sumy kwot Abonamentów za dwa pierwsze Okresy Rozliczeniowe, uwidocznionej na pierwszym Rachunku Telekomunikacyjnym
W Promocji Super Formuła 4.0 dla Abonentów Tylko SIM12 (69) oraz Super Formuła 4.0 dla Abonentów Tylko SIM24 (69) aby bezpiecznie korzystać z internetu należy posiadać aktywny Pakiet Internet. Po wykorzystaniu Pakietu Internet bezpłatne połączenia z internetem przy ograniczonej prędkości
Po okresie promocyjnym pakiet Nielimitowane połączenia na numery stacjonarne oraz Pakiet Internet 200 MB płatne 7 zł/miesiąc, Muzyka na czekanie płatna 2 zł/miesiąc
Klient może zrezygnować z ww. pakietów za pośrednictwem: play24, Obsługi Klienta *500, salonu Play.

RePlay Formuła 4.0 dla przedłużających umowę
RePlay Ekstra Formuła 4.0 (69) - oferta specjalna - abonenci Play, którzy przedłużają umowę i posiadają co najmniej jedną z wymienionych ofert: Formuła 4.0, Formuła 4.0 dla Firm, Formuła 4.0 iPhone, Formuła 4.0 iPhone dla Firm będą mogli skorzystać z promocji z umową na 12 miesięcy
RePlay Ekstra Formuła 4.0 (69))- w umowie na 24 miesiące abonenci Play otrzymują 10 zł rabatu na abonament na zawsze.




play formula 40 od 25 lipca

Rabat za aktywację usługi e-faktura oraz rabat w Super Promocji przyznawany jest w odniesieniu do sumy kwot abonamentów za dwa pierwsze okresy rozliczeniowe, uwidocznionej na pierwszym rachunku telekomunikacyjnym
W Promocji RePlay Ekstra Formuła 4.0 (69)-oferta specjalna oraz RePlay Ekstra Formuła 4.0 (69) aby bezpiecznie korzystać z internetu należy posiadać aktywny Pakiet Internet
Po wykorzystaniu Pakietu Internet bezpłatne połączenia z Internetem przy ograniczonej prędkości
Po okresie promocyjnym pakiet Nielimitowane połączenia na numery stacjonarne oraz Pakiet Internet 200 MB płatne 7 zł na miesiąc, Muzyka na czekanie płatna 2 zł/miesiąc
Klient może zrezygnować z ww. pakietów za pośrednictwem: play24, Obsługi Klienta *500, salonu Play.

Formuła 4.0 dla Firm

play formula 40 od 25 lipca

RePlay Ekstra Formuła 4.0 dla Firm

play formula 40 od 25 lipca

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    6.  2012-07-25 14:11:22

    3. - czemu tak sądzisz? jeśli to dla firm jest, to nie widzę róznicy w ofercie, jedynie temn okres promocyjny na stacjonarne. poza tym - jedo piwo różnicy (albo kilka bułek dla innych) nie powinno stanowić o jakiejś frustracji...

  • 0

    8.  2012-07-25 14:14:33

    1. "Super FORMUŁA 4.0 (69) - promocja dostępna dla Klientów przenoszących numer z abonamentu od innego operatora - 20 zł rabatu na abonament na zawsze." 2. "Rabat za aktywację usługi e-faktura oraz rabat w Super Promocji przyznawany jest w odniesieniu do sumy kwot Abonamentów za dwa pierwsze Okresy Rozliczeniowe, uwidocznionej na pierwszym Rachunku Telekomunikacyjnym" To w końcu "na zawsze" czy "na dwa okresy rozliczeniowe"??

  • 0

    9.  2012-07-25 14:21:52

    7. - nie zapłącisz drugie tyle bo to są identyczne niemal oferty ;-)

  • 0

    10.  2012-07-25 14:23:47

    Mnie jedno zastanawia - podajecie kwoty netto czy brutto? Wiem, ze jak operator podaje netto, red. lubią przeliczać - bez sensu.,.. Jeśli tu są przeliczone, to zapytam o cenę 7 zł za internet - przeliczyliście?

  • 1

    11. ~  2012-07-25 14:38:58  host: static-62-233-239-2.devs.futuro.pl

    Mam nadzieje, ze Orange cos wymysli, bo gdy no limit jest za 69 zl, pelikan czy delfin w podobnej cenie wydaje sie zalosne.

  • 1

    12. ~cyk  2012-07-25 14:42:37  host: 78.133.191.162

    ułaaaa, pozamiatane

  • -1

    13. ~  2012-07-25 15:05:18  host: v20-13.opera-mini.net

    Dla przenoszących numer 69 zł bez limitu i umowa na rok za drogo.

  • 1

    14.  2012-07-25 15:05:51

    Ostatnio na forum pojawiły się kody rabatowe 30% dla ofert no limit orange. Pewnie ktoś z play zobaczył i poszło:)

  • 0

    16. ~Ja  2012-07-25 15:47:20  host: host-176-221-100-65.dynamic.mm.pl

    Wiecie jakie były symptomy, że biura podróży upadną??? Obniżali ceny na wszystko :) Skoro T-Mobile obniżył prowizje za sprzedaż ofert frii argumentując to tym, że oferty nie kalkulują się ekonomicznie, to jak Play może zarabiać jeszcze bardziej obniżając ceny? PRZYZJAJĘ oferta Play jest ok, ale już oferta utrzymaniowa nie tak do końca ;/ Ciekawe jak sobie Play poradzi po zniesieniu preferencyjnych stawek rozliczeniowych?

  • 0

    17. ~  2012-07-25 15:59:14  host: adnz176.neoplus.adsl.tpnet.pl

    szkoda, że nie ma darmowego netu...

  • 0

    18. ~xyz  2012-07-25 17:34:49  host: public-gprs539436.centertel.pl

    @16 bo zna statystyki ruchu dla Formuły i dużo idzie do własnej sieci? Bo wie ile minut Klient z formuła wygaduje? Bo MTR spadły i spadną od 1 stycznia? Bo ma wyliczony punkt opłacalności? Bo wie iż kilka % będzie generować sztuczny ruch, ale reszta nie przekroczy punktu opłacalności? Wymieniać dalej?

  • 0

    19.  2012-07-25 17:41:20

    Powiedzcie - co oni niby obniżyli? Bo ja nie rozumiem co wy widziecie nadzwyczajnego w tej ofercie w porównaniu do dostępnej?

  • 0

    20.  2012-07-25 17:42:15

    17. jak nie ma? jest! przez miesiąc...

  • 0

    21.  2012-07-25 17:44:29

    Co do nielimitowanych... Oferta nie dla wszystkich - więc dziwi mnie dyskusja czasem po d tymi newsami. Po drugie - spośród korzystających z oferty, uważam, że połowa dotychczas więcej znacznie płąciła, ale korzystała z mniejszej ilości usług niż by mogła, stąd nielimitowane nie będą dla nich zbawieniem w sensie usług tylko co najwyżej w kontekście comiesięcznego rachunku. po trzecie - nie są dla tych co każdą cenę miesięcznego abonamentu zapłacą za możliwośćposiadania wypasionej komóry za złotówkę ;-)

  • 0

    22.  2012-07-25 18:19:39

    Dla mnie nie za bardzo promocja, lepiej by to dali dla użytkowników LongPlay stan darmowy.

  • 0

    23. ~sztyvny  2012-07-25 23:12:19  host: apn-31-2-93-206.dynamic.gprs.plus.pl

    No ladny PR ma play. Patrze na RSS a tam wszedzie naglowki 55 zl a w rzeczywistosci? Taa bardzo ciekawe ale jakby to bylo 55 zl brutto a tak to nadal nie dla mnei

  • 0

    24. ~nmn  2012-07-26 04:04:14  host: ip-178-214-150-141.silesiamultimedia.com.pl

    16@mtr do playa na dziś jest całkiem niski i nawet z vatem 23% spokojnie mieści się w standardzie 29gr,to nawet opy z W3 by zarobiły, ale nie wolą nadal robić w wała swoich własnych klientów(tych co nie mają oferty free) i pewnie dla tego dlatego dali te oferty free ,bo wiedzą że i tak większość nie skorzysta bo ich nie stać..

  • 0

    25.  2012-07-26 09:45:50

    sztywny ale 55 zł netto odnosi się do firm..

  • 0

    26. ~wew  2012-08-04 10:21:00  host: 77-253-39-211.adsl.inetia.pl

    niby 55 zł ok ale ta umowa na 24m to słabo. Za rok będą lepsze oferty a człowek z ręką w nocniku zostanie.

  • 0

    27. ~  2012-08-04 10:28:39  host: z02-12.opera-mini.net

    Jest na 24 lub 12 miesiecy.

Dodaj swoją opinię