Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: Formuła 4.0 z 50-procentowym rabatem w eShopie

Play: Formuła 4.0 z 50-procentowym rabatem w eShopie

WitekT 20 Sierpnia 2013 14:08

15 14
Play promuje ofertę Formuła 4.0. Abonament przy zakupie oferty poprzez sklep internetowy został obniżony z 79 zł do 39,25 zł.

Przypomnijmy, że taryfa Formuła 4.0 obejmuje nielimitowane połączenia do sieci komórkowych oraz nielimitowane wiadomości (SMS i MMS). Umowę podpisuje się na rok, w promocji nie można kupić telefonu. Połączenia do sieci stacjonarnych to dodatkowy koszt 0,19 zł za minutę.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: formuła 4.0 | play

w sumie: 112
  • 0

    104. ~Gellwer  2013-08-21 12:47:11  host: v20-04.opera-mini.net

    ad nr 100.: "W3 nie ma tym bardziej żadnych pomysłów na siebie"??? Buuuuahahaha, ale fachofa anal-i-za. Co, Play nie chciał zatrudnić na lepszym stanowisku niż dotychczasowy klakier internetowy?

  • 0

    105. ~Ital  2013-08-21 12:53:40  host: V37-08.opera-mini.net

    Play się kończy dakąc takie słabe promocje.

  • 0

    106. ~tata  2013-08-21 13:00:50  host: apn-37-7-174-102.dynamic.gprs.plus.pl

    A juz mialem sie przeniesc do play,niestety ale zrezygnuje,oni sie koncza.

  • 0

    107. ~mr.nick  2013-08-21 13:59:22  host: user-94-254-146-190.play-internet.pl

    Jeśli w 3 tygodnie wykorzystam pakiet 1gb to nie mogę kupić innego dodatkowego pakietu na Internet. Ten zapis jest niekorzystny. Zamiast się cieszyć ze ludzie by kupili pakiet dodatkowy to tu tego nie ma. A więc i nowego klienta nie będzie. Proste.

  • 0

    109. ~  2013-08-21 14:50:58  host: v48-15.opera-mini.net

    92,nie po to sobie sieci gwarantują w umowach pierwszeństwo w udostępnianiu swoich nadajników żeby potem wywalać kogoś z roamingu,nie po to sieci biorą pieniądze od Play żeby z nich rezygnować bo tak chciałby ktoś z telepolis

  • 0

    110. ~  2013-08-21 15:00:33  host: v48-15.opera-mini.net

    96,kupiłem ostatnio starter Orange na kartę potestować net pakietem 6 GB za 6 zł,przy okazji sprawdziłem jak się rozmawia w Orange i po kolei net jest ok oprócz tej kompresji,a rozmowy w Orange jak dla mnie to tragedia,jakbym słyszał radio takie stare,a nadajniki Orange mam niedaleko więc zasięg dobry,już Play lepiej wypada w rozmowach głosowych i necie bez kompresji fakt że Play co 15 km gdzieś poza miastem może rozłączyć na swoim zasięgu tylko szkoda że ludzie przeciwni Play nie piszą że 15 letni Orange do dziś na wjazdach do dużych miast albo wyjazdach jak kto woli Orange traci zasięg do zera a potem chwile trwa zanim złapie zasięg z innego nadajnika więc nie jest tak dobrze jak niektórzy piszą,więc trochę obiektywizmu,W3 nie jest tak idealna jak to przedstawiasz

  • 0

    112. ~  2013-08-21 15:13:25  host: v48-15.opera-mini.net

    97,wziąłeś pod uwagę ilu ludzi nie bierze taryf no limit za 29 zł dlatego że mają umowy terminowe i muszą poczekać do końca umowy żeby zastąpić umowę terminową którą mają inną umową ? jak to uwzględnisz to wtedy licz prawdziwe dane

  • 0

    113. ~  2013-08-21 15:22:05  host: v48-15.opera-mini.net

    99,jakby nie Play to by nie było żadnego nju,co pisał rzecznik Orange? pamiętasz? bo ja tak że nju będzie marką ukierunkowaną na walkę z Play,jeśli tak źle życzysz Play to bądź pewien że gdyby Play upadł to z nim nju bo już nie mieliby z kim walczyć, tylko pogratulować tego że chcesz powrotu do tego co było dawniej zanim Play wszedł na rynek i zanim przyspieszył rozwój rynku telekomunikacyjnego w naszym kraju, nikt nie słyszał o rocznej ważności konta zanim Play wszesł,a 29 gr za minutę o tym też by nikt nie wiedział bo 3 po wolutku schodziłaby sobie z ceny 60 gr za minutę po 3 gr co 2 lata to sobie policz ile byś czekał na cenę minuty 29 gr skoro rynek telekomunikacyjny przed wejściem Play rozwijał się w ślimaczym tempie no ale o czym tu dyskutować jak chwalisz nju a nje wiesz dlaczego i po co nju powstało

  • 0

    115. ~  2013-08-21 16:13:05  host: v39-15.opera-mini.net

    114, ciekawy, gdyby nie play, to nie byłoby niczego, prawda? To zbawca rynku. Wracając do tematu, to oferta słaba, bo nju są także minuty na stacjonarne. Play nie ma już jak walczyć, bo taniej niż nju nie zejdą a jakością nie są w stanie konkurować i ten roaming, który ich wykańcza. Raz działa, raz nie działa, loteria

  • 0

    117. ~XM  2013-08-21 17:05:48  host: v44-15.opera-mini.net

    @113. Gdyby nie UKE (i jego poprzednik) oraz inne urzędy państwowe to nie byłoby Play. To one "posadziły" Play na rynku, a następnie przez lata troskliwie go pielęgnowały. Bez takiego wsparcia nie byłoby czwartego operatora jako konkurenta dla W3.

  • 0

    118. ~  2013-08-21 18:48:47  host: djm179.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @116, nie bądź śmieszny. W dniu startu nju mobile od razu było wiadomo, że połączenia dotyczą także stacjonarnych numerów. Gdyby nie Orange i nju to nie było by RBM no limit i minimax w karcie Play. Niestety twój bożek Play od kmońca asymetrii nie ma co zaproponowac klientom poza podwyżkami

  • 0

    119. ~  2013-08-21 18:50:31  host: djm179.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Play zdziera 7zł za połączenia na stacjonarne a w nju no limit dotyczy wszystkich połączeń krajowych. Dlatego uważam, że oferta Play pomimo, że przeceniona o połowę nie jest konkurencyjna. Play musi mieć duże straty skoro decydują się na takie ruchy

  • 0

    120. ~Zocha  2013-08-21 19:18:40  host: gw.casus.com.pl

    Nju wydaje się fajną siecią,ale 200zł ceny aktywacyjnej,i przepadające środki wraz z końcem ważności konta działają na ich nie korzyść,i co z tego że znju do nju za darmo jak nikt praktycznie póki co jeszcze nju nie ma. Ale bardzo dobrze że powstają nowe sieci,tylko tak dalej bo my (konsumenci) na tym korzystamy :D Jedyne na co jeszcze z utęsknieniem czekam to ceny telefonów w rozsądnej cenie przy średnim abonamencie,bo póki co dobry tel opłaca się tylko w abonamencie od 70zł w góre a tak,trzeba ostro przepłacić.

  • 0

    121. ~XM  2013-08-21 20:02:34  host: v46-16.opera-mini.net

    Zocha (120), dowiedz się najpierw jak w rzeczywistości wyglądają sprawy z NJU mobile, bo na razie pokazałaś swoim wpisem, że twoja wiedza w tej materii jest bardzo ograniczona, zaś szczątkowe informacje o NJU mieszają ci się tak, że nawet nie odróżniasz NJU na kartę od NJU na abonament. Poza tym pamiętaj, że NJU mobile należy do Orange przez co połączenia między klientami obu traktowane są jako wewnątrzsieciowe.

  • 0

    122. ~koziolek90  2013-08-22 09:22:19  host: avz6.internetdsl.tpnet.pl

    Tylko że to jest bez pakietu internetowego, jeśli wykorzysta się więcej niż 250MB, płaci się za to 20zł

  • 0

    123. ~bonobonobo  2013-08-22 19:44:16  host: user-164-127-220-26.play-internet.pl

    Jak za stacjonarne trzeba płacić to nie jest to formuła 4.0

  • 0

    124. ~dddd  2013-08-27 13:44:31  host: 212.160.172.70

    a ciekawe ile osób wyleciało z roboty dzięki play ? około 20000 ludzi.

  • 0

    125. ~shoobi  2013-08-27 20:38:27  host: gl116-16.master.pl

    nie rozumiem was. nie pasuje wam sieć i jej promocja to nie kupujcie. byłem w t-mobile i w plusie teraz jestem w play mam stały abonament za 29zł z 1gb internetu 210 minut do wszystkich zamienne na smsy i darmowe do play. Pasuje mi to. Tylko roaming mam ustawiony na plusa bo ta sieć według mnie ma najlepszy zasięg. I nie narzekam :-)

  • 0

    126. ~Adi  2013-08-29 18:05:06  host: 078088213089.walbrzych.vectranet.pl

    Mam numer w play na karte. Chce przejsc na abonament w red bull ale niestety jest to niwykonalne. Przez losi musze przeniesc np numer do orange i z orange dopiero do red bull. Myslalem ze wezme formule 4.0 po tej atrakcyjnej cenie, chociaz i tak sms/mms nie wysylam to znowu dodatkowo musze placic za stacjonarne. Jak sie wkur** to przejde do niumobile albo heya za 29 pln i bede gadal ile dusza zapragnie

  • 0

    127. ~bonobonobo  2013-08-29 19:39:17  host: user-5-173-224-195.play-internet.pl

    Ja niektóre propozycje Play lekko krytykuje ale prawda jest taka, że wszystkie telefony mam w Play + internet mobilny i w zasadzie jest to najlepsza oferta operatorska na rynku usług abonamentowych. A że zasięg itd. - spokojnie poczekam aż postawią więcej nadajników - nie jestem świętą krową żebym tylko ja miał super zasięg a reszta to jak bądź. Internet mobilny chodzi prawie zawsze w różnych miejscach, sporadycznie przerywa połączenia a baaardzo dużo rozmawiam w ruchu. Wcześniej miałem usługi w orange i zasięg był dużo słabszy - bardzo często gubiłem sygnał. A narzekam bo mam słaby charakter (jeszcze hehe).

Dodaj swoją opinię