Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: Formuła 4.0 S dla firm

Play: Formuła 4.0 S dla firm

LuiN 6 Listopada 2012 14:51

0 0
Sieć Play przygotowała nową ofertę dla klientów biznesowych. Formuła 4.0 S dla Firm pozwala na odliczenie VAT-u od pełnej ceny wybranego przez klienta telefonu.

Oferta opiera się o cztery warianty abonamentów - wszystkie zawierają nielimitowane rozmowy do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych , nielimitowane wiadomości SMS i MMS do krajowych sieci komórkowych i 2 GB transferu. Ceny taryf zaczynają się od 123 zł, kolejne pułapy cenowe nie zmieniają usług, ale obniżają ceny smartfonów:

formula 4.0 s abonamentym

W każdej chwili klienci mogą aktywować dodatkowe pakiety usług:

formula 4.0 s pakiety dodatkowem




Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • -1

    4. ~  2012-11-06 15:34:06  host: v07-16.opera-mini.net

    jest 10 zł rabatu dla MNP i RePlay. Orientujecie się przy przejściu z Play na karte na która ofertę można się załapać?

  • -1

    5. ~kucharz  2012-11-06 15:40:36  host: user-46-113-80-204.play-internet.pl

    HTC Desire X w fajnej cenie 0 zł przy abonam. 100/110 zł netto.

  • 0

    6. ~PeeN  2012-11-06 15:41:37  host: 91.146.252.6.ip.abpl.pl

    Jeżeli jesteś dłużej niż 3 miesiące na karte w Play to powinieneś też dostać rabat.

  • 0

    7. ~mila  2012-11-06 15:52:58  host: 212.160.172.70

    Czyli w Orange Galaxy S III tańszy: w Play NoLimit+Net (mniejszy niż w orange bo 1 GB) = 125 zł netto abonament i SGS: 739 zł, W orange od dawana w abo 129 zl: 549zł... W nosie z takimi promocjami świątecznymi...

  • 0

    9.  2012-11-06 15:58:13

    6. ~PeeN - ale chyba tylko pod warunkiem, że nie więcej niż za 5 zł był zasilony w tym czasie i na roczną ważność konta był prepaid?

  • 0

    10.  2012-11-06 15:58:58

    7. ~mila - no to już wiemy gdzie kupisz tego Galaxy z abonamentem?

  • 0

    11. ~kucharz  2012-11-06 16:01:33  host: user-46-113-80-204.play-internet.pl

    Jednak mają nolimit "Firma bez ograniczeń" ale One X koszmarnie tam drogi w opcji 95 zł netto kosztuje 849 zł bez vat, SGS III ponad 1000 zł bez vat.

  • 0

    12. ~Poród  2012-11-06 16:09:20  host: ehj196.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jaka jest różnica jak się kupi telefon za 0zl a za np 1zl ?

  • 0

    13. ~mila  2012-11-06 16:09:52  host: 212.160.172.70

    11: SGS tańszy, a w Pley to Desire X a nie One X... A porównajcie ceny w Nolimit za 85 zł: np: Lumia 800 w Orange jest pare stówek droższa niż w Orange...

  • 0

    14. ~PeeN  2012-11-06 16:28:40  host: user-164-127-224-198.play-internet.pl

    Tylko jeszcze weźcie pod uwagę to, że dostajecie fakturę na pełną wartość telefonu, czyli np zakup SGS III jest o Vat czyli kilka stówek niższy, nie biorę pod uwagę ewentualnego podatku dochodowego, którego nie zapłacicie biorąc w koszty telefon.

  • 0

    15. ~  2012-11-06 16:34:37  host: 85.219.163.130

    a jednak jest w dostepna systemie. Mozna walic scieme "biznesmenom"

  • 0

    16. ~sd  2012-11-06 16:35:46  host: mx.bcs.com.pl

    może mi kto wytłumaczy o co chodzi ? albo kupuje telefon na wolnym rynku i odliczam dużo vatu i mało place za połączenia albo kupuje abonament z telefonem - place więcej miesięcznie i więcej odliczam vatu.. suma summarum za dwa lata płacę sumę telefon + abonamenty i z tej sumy ściągam 23% vatu....

  • 0

    17. ~kucharz  2012-11-06 16:41:04  host: user-46-113-80-204.play-internet.pl

    13, Dolicz blokadę simlock i ewentualne jej ściągniecie zniweluje różnicę tych 1oo paru złotych. Druga sprawa 9 złotych mniejszy abonament w Play, 24x9=216 zł- jeszcze jedna korzyść na plus w zmniejszeniu całkowitego kosztu abo+telefon. 14, Tak jest w przypadku zakupu iPhone'a, jesteś pewny na 100.

  • 0

    18.  2012-11-06 16:54:58

    Będzie pozew Apple?

  • 0

    19. ~XD  2012-11-06 17:05:09  host: 89-76-10-120.dynamic.chello.pl

    Jest tanszy Galaxy 3 w planie indywidualnym zobacz sobie a vat i tak odpiszesz warunki takie same jak dla biznesu. Plan multi

  • 0

    20. ~  2012-11-06 17:12:10  host: v08-16.opera-mini.net

    XD@ bzdura odliczy tyle ile jest w cenniku w danej taryfie multi i nie otrzyma faktury na całą kwotę zakupową SGS3.

  • 0

    21. ~LepikPL  2012-11-06 21:01:04  host: 87-205-45-117.adsl.inetia.pl

    Okiem handlowca: Provi no bani a ryzyko frauda spore. Ja tego nie chcę. Rzeźbią nie w tym co trzeba. Nie podoba mi się kierunek rozwoju sieci. Rok dwa temu było superfajnie dla wymagających klientów (było ze trzy razy więcej minut), a teraz zabawa w sprzedawanie komputerków na raty. WTF? Na szcęście są jeszcze porządne ABO, ale oczywiście tych się nie reklamuje.

  • 0

    22. ~do lepik  2012-11-06 23:17:12  host: host-abn-93-89-197-106.tkk.pl

    Całkowicie Cie popieram!!

  • 0

    23.  2012-11-07 08:16:11

    135 złoty w najniższym wariencie za nolimit dla firm ?! Umowa na 24 miesiące ? kurde to ile te słuchawki które do tego dają kosztują, że te abonamenty takie drogie ? I do tego jeszcze 908złoty za samsunga SIII ? Powariowali na święta ? :P

  • 0

    24. ~  2012-11-07 09:31:57  host: dynamic-78-8-116-209.ssp.dialog.net.pl

    4. Nie dostaniesz rabatu 10 zł ponieważ nie jest to przeniesienie numeru a jedynie migracja wewnątrz sieci-będą obowiązywać Cie warunki jak dla nowego klienta, chyba że kupisz prepaida w innej sieci i jego przeniesiesz...Dużo lepiej jest od razu móc odliczyć pełną kwotę telefonu, tym bardziej że Play wystawia fakturę na cenę telefonu w cenniku, czyli np. SGS III klient dostaje fakturę na 3200 zł przykładowo, od tego odlicza sobie vat, za telefon przy podpisaniu umowy nie płaci nic...W porównaniu z wcześniejszymi cenami telefonów w wysokich taryfach (patrz Formuła 4.0 ) to i tak duży skok

Dodaj swoją opinię