Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: Do oferty wchodzi Motorola MOTOACTV 8GB wraz z pulsometrem [wideo]

Play: Do oferty wchodzi Motorola MOTOACTV 8GB wraz z pulsometrem [wideo]

LuiN 10 Sierpnia 2012 14:00

0 0

Od 11. sierpnia w ofercie sieci Play znajdzie się dość nietypowe urządzenie: Motorola MOTOACTV 8GB wraz z pulsometrem, czyli połączenie osobistego trenera oraz odtwarzacza muzycznego.

motorola motoactiv motorola motoactiv motorola motoactiv motorola motoactiv

Urządzenie pozwala precyzyjne śledzenie naszej lokalizacji za pomocą GPS-u, rejestrowanie czasu, dystansu, prędkości i spalonych kalorii, a do tego przechowuje godziny muzyki, ucząc się jaka muzyka najbardziej nas motywuje do uprawiania sportu.

Nietypowy zegarek wyposażony jest w 1,6-calowy dotykowy ekran TFT o rozdzielczości 176 x 220 pikseli, pokryty szkłem Gorilla Glass i wyposażony w automatyczną regulację jasności. W specyfikacji znalazło się 256 MB pamięci systemowej, 8 GB pamięci wewnętrznej, gniazdo JACK 3,5 mm, Bluetooth z profilem Bluetooth Stereo, Wi-Fi b/g/m i czujniki ANT+, BLE oraz akcelerometr.

Maksymalny czas czuwania urządzenia wynosi 325 godzin, a czas odtwarzania muzyki do 20 godzin. W roli trenera bateria wystarcza na 10 godzin treningu w pomieszczeniach lub do 5 godzin poza pomieszczeniami.




Zobacz: inne filmy z kategorii Gadżety


W zestawie od sieci Play dodatkowo znajduje się pulsometr z modułem ANT+.

Zobacz: ceny Motoroli MOTOACTV w ofercie Play (plik .pdf; 48 kB).

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 17
  • 1

    2. ~MooNTER  2012-08-10 14:48:45  host: apn-77-114-70-210.dynamic.gprs.plus.pl

    Zróbcie jakiś test tego urządzenia, ciekawi mnie ile wytrzyma bateria w trybie zegarka + połączenie bt do wyświetlania numerów, czytania sms czy nagłówków maili (o ile to w ogóle możliwe) z telefonu z andkiem

  • 1

    3.  2012-08-10 14:52:38

    dwa razy taniej kupując na amazonie.

  • 1

    4. ~oommen  2012-08-10 15:19:02  host: edg162.internetdsl.tpnet.pl

    poprawcie standard wifi b/g/N

  • -1

    5. ~  2012-08-10 15:19:31  host: 77-255-119-46.adsl.inetia.pl

    WOW... kolejny telefon~, który będzie dostępny w Play jedynie duchem, no a do tego w nieciekawej cenie.

  • 1

    6.  2012-08-10 16:05:53

    @5 to nie jest telefon

  • 1

    7. ~  2012-08-10 16:12:45  host: z27-15.opera-mini.net

    Bardzo fajna maszynka i niezwykle przydatna. Gdyby byla ciut tansza pewnie bym sie skusil ale cena w niskim abo to jakies nieporozumienie i totalny kosmos. Play zaczyna ostro przeginac z cenami zarowno telefonow jak i pozostalych urzadzen.

  • 1

    8. ~Remik's  2012-08-10 17:16:39  host: user-31-175-164-13.play-internet.pl

    czujnik ANT+ na klatke ok 200 zł. Telefon z ANT+ to każdy powyżej X10 Sony Ericsson i Sony do tego dowolna aplikacja darmowa z Google Play więc nieopłacalny zakup. Dno !!!

  • 0

    9. ~Zibi  2012-08-10 18:20:06  host: proxy2.netia.pl

    @8 włącznie z x10 czy wyżej ?

  • 1

    10.  2012-08-10 23:45:59

    Macie pomysły... Biegać z przytwierdzonym telefonem do przedramienia. Taki "zegarek" jest lekki, wygodny i nie wyglądacie z nim jak chore cyborgi. Choć oczywiście cena wyższa i funkcjonalność mniejsza względem smartfonów, przegrywa nawet z otwieraczem do wina (nie ma takiej funkcjonalności), ale to urządzenie czemu innemu służy. Oferowanie takich wynalazków, jak i konsol przez operatorów jest dla mnie nie zrozumiałe.

  • 1

    11. ~  2012-08-11 05:36:58  host: 178.181.242.128.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Zieeew. Nuuuda...

  • -1

    12. ~  2012-08-11 10:56:04  host: z47-12.opera-mini.net

    @10 to nie jest telefon. Czytanie ze zrozumienie textu sie klania. Polska jezyk trudna jezyk :-))))

  • 0

    13.  2012-08-12 11:29:02

    @12: zdaje mi się że to akurat nie m2marek wykazał się w tym przypadku brakiem umiejętności czytania ze zrozumieniem...

  • 0

    14. ~boy  2012-08-13 10:57:05  host: 088156152222.stargardszczecinski.vectranet.pl

    co za roznica ile trzyma, czy funkcjonalne...w Play zostanie tylko na papierze jak kazde nowe urzadzenie wprowadzane do tej sieci.

  • 0

    15. ~dadadaa  2012-12-17 08:43:36  host: doe14.neoplus.adsl.tpnet.pl

    fajny telefon:)

  • 0

    16. ~romekaa  2012-12-17 08:44:53  host: doe14.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Chyba kupię ten telefon;))

  • -1

    17. ~  2012-12-17 09:15:08  host: v48-04.opera-mini.net

    Motorola? To istnieje jeszcze na naszym rynku? I kto to będzie serwisował?

  • 0

    18. ~qwe  2013-01-05 19:48:03  host: dub241.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zegarek bardzo fajny , tylko zastanawiam czy da się go gdzieś kupić w Polsce sprzęt bardzo fajny bo poza fukkcjami biegowymi, ma także wpudowany odtwarzacz co pozwolilby mi biegać bez jednego urządzenia :) a reszta bzdetów jakies wifi odberanie sms mnie nie interesuje jak i pewnie wieksozsci osob ktore biegają, bo jak ktoś ma biegać z telefonem to sobie sciągnie do tego aplikacje a nie kupi zegarka i tylke, zreszta jeszcze nie widzialem osoby ktora podczas biegania czyta sms

Dodaj swoją opinię