Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: dla 100 tys. osób aplikacja za 1 grosz w Google Play [wideo]

Play: dla 100 tys. osób aplikacja za 1 grosz w Google Play [wideo]

WitekT 23 Sierpnia 2013 15:15

7 0

Od 23. sierpnia ceny dziewięciu wybranych aplikacji w Google Play zostaną obniżone nawet do 90%. Dodatkowo, klienci Play za pierwszą z aplikacji objętych promocją zapłacą tylko 1 grosz.

Promocja dotyczy aplikacji: Camera Zoom FX, Contre Jour, Dead Space, Endomondo Pro, InstaPlace Pro, InstaWeather Pro, Need For Speed Most Wanted, Sleep As Android Unlock i Sound Touch. Uwaga: dostępność poszczególnych aplikacji zależy od modelu telefonu i wersji systemu operacyjnego.

Z usługi korzystać mogą klienci indywidualni oraz biznesowi posiadający abonament w Play. Więcej szczegółów na stronie play.pl/aplikacjezagrosz.




Zobacz: regulamin promocji.

Zobacz: inne filmy z kategorii Wydarzenia

Źródło tekstu: blogplay.pl     

Dodaj do:

Tagi: android | google play | play

w sumie: 29
  • 0

    11. ~asffaf  2013-08-23 20:31:38  host: v61-08.opera-mini.net

    Jasne że warto. Kupiłem za 3 pln program do zarządzania snem, zobaczymy jak działa.

  • 0

    12. ~  2013-08-23 20:32:44  host: najszybszelaczewsosnowcu4183.silesialan.eu

    endomondo PRO mocja 2,99 kala się ;-)

  • 0

    13.  2013-08-23 22:18:10

    Kupiłem Dead Space, czekałem na jakąś obniżkę, a tu proszę, dzięki za to Play.

  • 0

    14. ~...  2013-08-23 23:11:57  host: 77-253-3-99.adsl.inetia.pl

    /ironia/ Same topowe aplikacje. /ironia/ Po prostu szał. Drobiazg, że nie ma takich jak 2x Battery, Advanced Download Manager, BSPlayer, Solid Explorer, Titanium Backup - widać te są zbędne. Za to gierki i bezużyteczne popierdułki już niezbędne. Spoko, Play, jeszcze 2 dni i z radością się pożegnamy.

  • 0

    15. ~T  2013-08-23 23:47:29  host: 82.160.207.6

    A prepaid ma kasę, która kiśnie na kontach i sobie popatrzy przez szybkę. Nie chcecie zarobić, to nie zarobicie.

  • 1

    16.  2013-08-24 00:09:43

    @15 Chłopie, oni już twoją kasę z doładowania mają dawno na lokatach. Łaski im żadnej nie robisz, że dodatkowo za coś zapłacisz lub coś kupisz, Wręcz przeciwnie. kiszenie twojej kasy to ich większy zysk.

  • 0

    17.  2013-08-24 01:16:35

    Akurat mam Prepaida i nie skorzystam, lecz mam pytanie. Endomondo Pro za 3zł moge sobie kupić, to wersja na miesiąc? czy rok?

  • 0

    18. ~lzk  2013-08-24 11:52:50  host: 77-255-215-20.adsl.inetia.pl

    na zawsze

  • 0

    19. ~  2013-08-24 12:16:05  host: v29-10.opera-mini.net

    Promocje na apki za 3 zł nie jest ograniczona tylko do abonentów sieci Play. Apki w promocji bardzo fajne. Polecam sleep as android, endomondo pro oraz nfs: most wanted i dead space.

  • 0

    20. ~  2013-08-24 12:18:12  host: v29-10.opera-mini.net

    I jeszcze Contre Jour :-) bardzo oryginalna gierka, może przypominać swoją oryginalnością world of goo

  • 0

    21. ~Artur  2013-08-24 13:08:58  host: 109.95.203.108

    Można kupić za pomocą karty na abo, a następnie ponownie włożyć prepaid?

  • 1

    22. ~  2013-08-24 14:18:19  host: ip-151-248-33-225.free.aero2.net.pl

    Przecież kupiona aplikacja jest przypisana do twojego konta google, a nie SIM. Możesz z niej korzystać na kilku urządzeniach naraz.

  • 0

    23. ~Namakon  2013-08-25 16:13:02  host: 81.219.84.18

    @21 Tak - po ściągnięciu (zapłaceniu) raz aplikacja jest zapisywana na twoim koncie googlowym wiec możesz też ją zgrać na inne urządzenie. A dlaczego opcja jest dla pre-paid niedostępna? Bo to nie play jest 'końcowym odbiorcą kasy' tylko google z producentami aplikacji, play to tylko pośrednik. Co z tego? Ano to że play musi im kasę przekazać za to że aplikację ściągniecie... a skąd tą kasę ma zdobyc sam? Ściągnie wam z konta? I tak sporo prepaidowców na środki jakich nie wykorzystuje przez czas jego ważności (czyli uaktywnienie tego dla kart = strata dla operatora) ;)

  • 0

    24. ~Namakon  2013-08-25 16:25:44  host: 81.219.84.18

    Też małe sprostowanie odnośnie RBM (RedBull Mobile) - owszem usługa nie była dostępna do 23, potem zostało to poprawione i 'dopisz do rachunku' jest możliwe do uruchomienia przez każdego abonenta operatora P4 jak to w regulcu zawarte.

  • 0

    25. ~Arti  2013-08-25 17:14:16  host: 109241139156.warszawa.vectranet.pl

    Czy ktoś mi może powiedzieć czemu nie działa w Play na kartę kod do aktywacji 10zł za 5 zł i to na dwóch numerach? Ma ktoś z Was też dzisiaj problemy z uruchomieniem tej usługi pomimo, że dzisiaj mija ostatni dzień ważności pieniędzy na koncie promocyjnym i jest to jak wiadomo sposób na przedłużenie ważności konta promocyjnego. Dzwoniłem do BOA, zgłosiłem problem i czekam. A czas leci...

  • 0

    26. ~Stefan  2013-08-25 17:44:56  host: 89-79-83-126.dynamic.chello.pl

    Normalnie promocja jak marzenie - nie mam tel w Play i wszystkie apki z tej listy mam po 2,99 więc realnie dostaje się 2,98 w promocji za pierwszą alikacje - CZAD!

  • 0

    27. ~  2013-08-25 17:46:21  host: v27-02.opera-mini.net

    u mnie dzila

  • 0

    28. ~M.  2013-08-26 00:17:44  host: apn-37-7-177-4.dynamic.gprs.plus.pl

    A u mnie w Sony Xperii Z nie wyświetla się w ogóle możliwość zapłaty za aplikację z rachunkiem PLAY. Tylko jedynie karta kredytowa, którą mam przypisaną do konta. I nie wiem dlaczego.

  • 0

    29. ~  2013-08-26 10:36:32  host: ip-222-85.ists.pl

    Ma ktoś pomysł jak to kupić poprzez Blackberry, mam endomondo na Q10 jako sideload z Androida. Mogę wrzucić Sima do jakiegoś androida i kupić poprzez moje konto a później podać dane do logowania z gmaila (zapisany na google play i endomondo) i będzie działać konto PRO ? Pomysły ?

  • 0

    30. ~chjurek  2013-08-26 15:09:57  host: 77-255-249-134.adsl.inetia.pl