Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: Darmowy starter i nawet 300 zł bonusu

Play: Darmowy starter i nawet 300 zł bonusu

LuiN 1 Marca 2013 14:54

19 4

Ruszyła nowa promocja Play, w której klienci otrzymują darmowy starter i nawet 300 zł bonusu na połączenia i wiadomości do wszystkich sieci.



Aby skorzystać z promocji należy zamówić starter na stronie Play i wybrać numer, po odebraniu startera aktywować go dowolnym połączeniem, a następnie aktywować promocję kodem *111*313*1#. Od tego momentu promocja Internetowa Moc Doładowań jest aktywna. W każdym miesiącu, przez 12 miesięcy doładowania sumują się. Gdy suma doładowań osiągnie próg 25 i 50 zł klient otrzymuje kolejno bonusy 10 i 15 zł! Razem 25 zł co miesiąc, czyli maksymalnie 300 zł w roku.




Przy doładowania konta jednorazowo na kwotę min. 50 zł klient otrzymuje oba bonusy jednocześnie. Bonus ważny 30 dni i wykorzystać można go na standardowe krajowe połączenia głosowe i wideo oraz SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci. Na starterze aktywna jest taryfa Play na Kartę, zmiana taryfy powoduje wyłączenie promocji Internetowa Moc Doładowań.

Zobacz: regulamin promocji.

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 36
  • 1

    22. ~Mono  2013-03-01 16:52:13  host: v07-01.opera-mini.net

    Oj po co ta dyskusja. Kto chce przejść do play to jest dla niego ta promocja i jeszcze dostanie za to dodatkowe złotówki :) to idealna promocja żeby dać komuś starter na spróbowanie a czy on będzie korzystał czy nie to kogo to obchodzi? To że play sobie nabije numery? ale najważniejsze że osoby które będą z tego korzystać będą zadowolone i tyle mało kogo obchodzi kto ma ile użytkowników. Ważne ile się płaci i jakie promocje.

  • 2

    25. ~  2013-03-01 17:11:26  host: v21-15.opera-mini.net

    Play często daje fajne bonusiki za doładowanie więc warto z takim starterem przejść do Play na kartę.

  • 1

    27. ~mirekb  2013-03-01 20:08:30  host: apn-37-109-146-82.dynamic.lte.plus.pl

    16 marca minie 6lat od wejscia play.jak widac zmiany sa kolosalne.oferta play bedzie stygnąć i bedzie nastawiona na wzrost arpu.przy okazji troche simów w 1q sie przyda

  • 1

    29. ~skalarek  2013-03-01 22:29:41  host: 89.191.147.125

    Żadnych milionów starterów tym sposobem nie rozdają. Można było wyhaczyć całkiem fajne numery, ktoś mi sprzed nosa sprzątnął na przykład 530 95 00 95 czy jakoś tak :(

  • 0

    30. ~  2013-03-02 04:23:15  host: v46-06.opera-mini.net

    zadna rwewelacja. Brak RWK, poziom doladowan 50zl to abonament z telefonem niezly jest a jezeli bez telefonu, to calkiem nie do przegadania. Oferta Plusa zdecydowanie lepsza, nawet oplata za RWK jako opcja jest lepsza niz obowiaxkowe pompowanie konta. Widac Play w prepaid nie ma juz nic ciekawego do zaproponowania. Teraz beda tylko polowac na jeleni do czestego zasilania konta zeby arpu podbic.

  • 0

    31. ~  2013-03-03 14:01:21  host: agdm70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    re skalarek: sorki, to ja Ci wyhaczyłem ten numerek! :)

  • 0

    32. ~hej  2013-03-03 15:15:33  host: 89-72-51-151.dynamic.chello.pl

    a jak niby tam wybrać numer,bo u mnie sie nie da...?

  • 0

    34. ~DilJon  2013-03-03 17:44:42  host: 91-146-249-143.internetia.net.pl

    Czy po zamówieniu starteru trzeba podpisywać jakąś umowę czy coś ?

  • 0

    35. ~  2013-03-03 23:59:26  host: v58-07.opera-mini.net

    Nie trzeba nic podpisywać, ew godzisz się na spam reklamowy.

  • 0

    36. ~mix  2013-03-04 01:01:37  host: V33-06.opera-mini.net

    Ciekawy jestem czy tą promocję można połaczyć z promocją 15% za doładowanie przez doładowania.play.pl,a później zmienić taryfę na np.Lubiłę to?

  • 0

    37.  2013-03-04 11:07:34

    Czy ta promocja jest aż tak sensacyjna, żeby w jej treści wstawiać wykrzykniki, czy to przeklejka z centrum informacji prasowych?

  • 0

    38. ~Zulus  2013-03-04 11:33:26  host: 159-205-52-136.adsl.inetia.pl

    http://i.imgur.com/zkx74xL.png jakim cudem wybieracie sobie numery? nei widze opcji wyboru numeru, wy piszecie ze sie da, konstultatnt twierdzi co innego

  • 0

    39. ~kls  2013-03-04 12:20:35  host: abzh243.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Na początku można było wybierać numer, później to zablokowali.

  • 0

    40. ~Spacemhn  2013-03-07 00:46:20  host: pc-225-204.sti.net.pl

    To dlaczego pisze, że trzeba przygotować dokumenty na przyjazd kuriera, by podpisać umowę?

  • 0

    41. ~  2013-03-16 11:40:31  host: agdb110.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy ktoś wie ile ważny jest starter bez potrzeby jego doładowywania i ewentualnie do kiedy trzeba taki starter wogóle aktywować? mam fajny nr który już przyszedł pocztą ale żadnego infa o tym nie ma a na razie nie chciałbym wkładać sima do telefonu

  • 0

    42. ~  2013-03-27 22:49:38  host: bvf133.neoplus.adsl.tpnet.pl

    pocztą przychodzi ale trzeba coś podpisywać przy odbiorze?

  • 0

    43. ~tomsw  2013-03-31 14:11:20  host: 84-10-250-119.dynamic.chello.pl