Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: darmowe SMS-y na majówkę

Play: darmowe SMS-y na majówkę

Q! 19 Kwietnia 2012 21:41

0 0
Od 1. do 3. maja wszyscy użytkownicy ofert na kartę w Play będą mogli wysyłać bezpłatne SMS-y do wszystkich sieci w Polsce.

Darmowe SMS-y do wszystkich sieci będzie można wysyłać od 1. maja od godziny 00:01 do 3. maja do godziny 23:59.

Promocja dostępna będzie dla wszystkich, bez konieczności podejmowania jakichkolwiek czynności. Z promocji skorzystać mogą użytkownicy ofert Play Fresh, Lubię to! oraz Red Bull Mobile na kartę.

Zobacz: regulamin promocji (plik .pdf; 290 kB).




Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 131
  • 0

    120. ~Static.uk  2012-04-20 20:41:12  host: 46-38-175-211.static.cloud-ips.co.uk

    Mój poprzedni wpis był do nr 117. PS Dla aktywnego użytkownika sieci Play, który z racji swojej aktywności skorzystał w Play z pakietu nielimitowanych SMS-ów do wszystkich sieci "darmowe SMS-y na majówkę" nie dają mu ŻADNYCH OSZCZĘDNOŚCI. Widzisz, w tym problem, że zbijanie twoich cienkich argumentów nudzi mnie niczym przesypywanie na pustyni piasku z jednej kupki na drugą :-) Dlatego żegnam.

  • 0

    121. ~dobrarzecz  2012-04-20 22:33:23  host: V32-03.opera-mini.net

    Promocja lepsza niż ta w heyah, tam trzeba jeszcze doładować podwójnie, żeby mieć smsy za darmo, a i złotówki promocyjne przepadają. A w playu przyznajmniej smsy od ręki, żadnego kolejnego doładowywania. Promocja niezła, proszę o takie częściej i z dłuższym okresem ważności.

  • 0

    122. ~  2012-04-21 08:39:17  host: z15-16.opera-mini.net

    Ważne. Nie na wszyskie numery można wysyłać te "bezpłatne" i "nielimitowane" sms. Jak? Przeczytajcie regulamin to się dowiecie. Szykuje się kolejny Głuchy telefon dla play.

  • 0

    123. ~  2012-04-21 09:14:59  host: z46-07.opera-mini.net

    Sam jesteś głuchy. Nie można wysyłać na specjalne i 512002012 czyli konkursowy Orange. Z czym masz problem? chciałeś konkurs Orange przekręcić?

  • 0

    124. ~  2012-04-21 09:41:33  host: z36-16.opera-mini.net

    122. Zapomniałeś dodać, głąbiku, że na numery premium, oraz numery zagraniczne nie można wysyłać darmo tych smsów :-D Co za ludzie... :-(

  • 0

    126. ~  2012-04-21 10:30:32  host: z32-01.opera-mini.net

    @125 - czytać i rozumieć. Za smsa na ten numer zapłacisz, nikt niczego nie wyłączy.

  • 0

    127. ~x  2012-04-21 12:06:32  host: user-31-174-166-237.play-internet.pl

    112 - jasne, jedziesz na majówkę za granice po to,żeby non stop rozmawiać i sms-ować i serfować przez telefon :). od dawna wiadomo,że jak się chce za granicą korzystać z normalnych cen za połączenia i sms-y to najlepiej tam kupić starter niż korzystać z roamingu, przynajmniej do póki ceny jeszcze bardziej nie spadną.

  • 0

    128. ~x  2012-04-21 12:12:15  host: user-31-174-166-237.play-internet.pl

    125 - chyba po przekroczeniu 10 000 (dziesięć tysięcy) sms-ów PLAY może się zainteresować co się dzieje,że tyle sms-ów wysyłasz i czy to nie jest czasem jakaś reklama rozsyłana przez jakiś automat, ale,żeby wykorzystać 10 000 sms ów miesięcznie to trzeba by dziennie wysyłać 333 przy 30 dniowym miesiącu, 357 przy 28 dniowym miesiącu, więc raczej wątpię,żeby ci się udało przekroczyć limit 10 000 sms ów miesięcznie.

  • 0

    129. ~x  2012-04-21 12:17:41  host: user-31-174-166-237.play-internet.pl

    co do sms-ów to oczywiste i wszędzie tak jest w każdej sieci,że te nielimitowane rozmowy i sms y działają na terenie kraju, na normalne numery komórkowe z wyłączeniem numerów premium, sms ów premium i numerów międzynarodowych, to przecież jest oczywiste tak jak z minutami wliczonymi w abonament, że można je wykorzystać na połączenia z normalnymi numerami krajowymi komórkowymi albo stacjonarnymi, a jak ktoś dzwoni międzynarodowo, wysyła sms y premium to kasa idzie dodatkowo, a minuty z abonamentu czekają aż się je wykorzysta na normalne połączenia, jeśli ktoś jest w błędzie to może mu przyjść później wysoki rachunek.

  • 0

    130. ~  2012-04-21 12:24:30  host: z60-15.opera-mini.net

    @128 gdzie tak pisze? W którym punkcie regulaminu?

  • 0

    131. ~  2012-04-21 15:16:09  host: z26-05.opera-mini.net

    Orange po 10000 smsów może zawiesić usługi.

  • 0

    132. ~x  2012-04-22 09:37:18  host: user-31-174-250-44.play-internet.pl

    130 - nie wiem, nie czytałem regulaminu, w internecie gdzieś o tym było.

  • 0

    133. ~grucha_to_gamoń  2012-04-22 10:24:14  host: 095160035176.warszawa.vectranet.pl

    Jak dla mnie bomba. Mam pełno numerów w książce i nie zawaham się ich użyć :)

  • 0

    134. ~dawny erowiec  2012-04-25 09:28:37  host: 81.219.84.18

    play wymiata, ekstra sprawa

  • 0

    135.  2012-04-25 09:44:54

    134). Być może, zależy kto co lubi. Jednak osoba wysyłająca max.500 smsów miesięcznie - już tego tak nie ujmie, że wymiata..

  • 0

    136. ~EricssonFan  2012-04-26 23:15:32  host: ip-89.171.227.196.dsl.crowley.pl

    Trzeba mieć aktywne wychodzące, aby móc skorzystać z promocji majówkowej ?

  • 0

    353. ~stz  2012-04-28 07:19:06  host: 93-186-31-80.rdns.blackberry.net

    Co za debil. Może Witku wprowadzić mozliwość komentarzy dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników?

  • 0

    354. ~ja  2012-04-28 09:48:03  host: aakq6.neoplus.adsl.tpnet.pl

    komus tu zdrowo odjebalo , co za frajer :D

  • 0

    355. ~  2012-04-28 10:35:44  host: z43-08.opera-mini.net

    353. A niby dlaczego? Co ja, spamuję? Zrozumienia dla innych :-p

  • 0