Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: Darmowe rozmowy i Internet na 22. Przystanku Woodstock

Play: Darmowe rozmowy i Internet na 22. Przystanku Woodstock

LuiN 12 Lipca 2016 13:05

4 6

Od 11 do 17 lipca użytkownicy ofert na kartę i Mix sieci Play, którzy będą bawić się na Przystanku Woodstock, otrzymać mogą nielimitowane rozmowy i 2 GB Internetu.



Przygotowany z okazji corocznej imprezy pakiet aktywować można szybkim kodem *111*333*1#. Status usługi można sprawdzić kodem *111*333*3#. Podobnie jak przy poprzednich tego typu akcjach, aktywacji pakietu dokonać można wyłącznie na terenie Kostrzyna nad Odrą.




Uczestnicy imprezy mogą również przez tydzień korzystać za darmo z Tidala w ofertach na kartę, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: regulamin promocji6

Źródło tekstu: Play, Tidal, wł     

Dodaj do:

Tagi: play | przystanek woodstock | tidal

w sumie: 18
  • 0

    1. ~Master Chief  2016-07-12 13:29:15  host: h-78-11-51-226.nowarehabilitacja.pl

    Jakże bardzo ten obrazek pasuje do newsa ;)

  • 1

    2.  2016-07-12 13:46:09

    1@ dokładnie. Woodstock spędzany w domu przed ekranem komputera i wiek chłopaka. taki młody.

  • 1

    3. ~bajobongo  2016-07-12 14:02:49  host: apn-37-248-161-244.dynamic.gprs.plus.pl

    Weźcie tego dzieciaka obleśnego, na prawdę nie macie innych grafik na tym niby poważnym portalu??

  • 0

    4.  2016-07-12 14:25:02

    Ale ten kod włączy Formułę 4.0 na kartę
    A co jesli ktos ma cos innego? Wtedy zmieni sie taryfa?

  • 1

    6.  2016-07-12 14:35:43

    Nielimitowane rozmowy - fajnie, ale połączenia głosowe są najgorszą formą komunikacji w festiwalowym hałasie. Dużo lepiej sprawdzają się SMS-y.

  • -1

    7.  2016-07-12 15:03:51

    3, bajobongo - dopiero zauważyłem komentarz. Grafika była tymczasowa. Czasem mamy trochę więcej pracy i potem podmienia się zdjęcie w wolnej chwili.

  • 0

    8.  2016-07-12 15:34:39

    "w na terenie" To "w" czy "na terenie"?

  • 0

    9.  2016-07-12 15:39:04

    @8, zajadacz - dzięki!

  • -1

    10. ~  2016-07-12 15:43:53  host: host-176-221-123-5.dynamic.mm.pl

    A tam w ogóle Play ma zasięg? Czy trzeba korzystać w sroamingu?

  • 2

    11.  2016-07-12 15:59:21

    Play ma tam zasięg z tej okazji jak co roku jest jeszcze uruchamiana mobilna stacja bazowa.

  • 0

    12.  2016-07-12 17:06:43

    Zasięg to tam jest. Problemem nie jest (przynajmniej wcześniej) zasięg sam w sobie a możliwość nawiązania połączenia. Pamiętam, że Internet tam działał dość wolno a i problem z połączeniami głosowymi bywał. W sensie, że sieć zajęta itp. Czasami wszystko działało bardzo dobrze. Zależy na moment w jakim się dzwoniło i surfowało po Internetach.

  • -1

    13.  2016-07-12 17:09:06

    Tak swoją drogą to promocja zaje*ista. Ehh to Orange ze swoją marną rekompensatą na weekend dla osób, które miały problemy z połączeniami ostatnio.. :)

  • 0

    14. ~Wie  2016-07-12 23:15:52  host: d156-44.icpnet.pl

    Ale naprawdę chcecie włączać formułę 4.0? Zmieni się wam taryfa

  • 0

    15. ~  2016-07-13 06:57:45  host: user-94-254-193-33.play-internet.pl

    To jeszcze ktoś jeździ na ten przystanek?

  • 0

    16. ~Uff  2016-07-13 07:27:17  host: d156-44.icpnet.pl

    @15 tv nie masz? Milion osób

  • -1

    17. ~  2016-07-13 09:10:32  host: user-94-254-193-33.play-internet.pl

    @16, Mam tv ale widać nie oglądam kanałów które popularyzuja ten zjazd narkomanów i innych wynaturzencow .
    Mam nadzieję że to ostatni rok kiedy władze pozwalają na organizację tego zjazdu.

  • 0

    18.  2016-07-13 11:41:37

    @17 czyli potepisza tez zbieranie na chore dzieci. Prawdziwy z ciebie wynaturzeniec. Zalosny

  • -1

    19. ~  2016-07-13 23:38:30  host: 89-64-27-138.dynamic.chello.pl

    Ten spęd ćpunów stracił popularność i uznanie jeżeli kiedykolwiek miał. Jak dla mnie to mogą zamykać od przyszłego roku to Policja będzie miała mniej roboty złodziejstwa tyle nie będzie.

Dodaj swoją opinię