Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: Ciastko z Simsem

Play: Ciastko z Simsem

LuiN 7 Października 2009 14:52

0 0

Telefon LG KP500 Cookie od 7. października dostępny jest w ofercie Play Mixtura w limitowanej edycji z grą The Sims 3. Zestaw promocyjny oferowany jest w cenie od 1 zł.

Multimedialny telefon LG Cookie KP500  w limitowanej edycji z grą na telefon The Sims 3 pojawił się z promocyjną ofertą Play Mixtura Dwa razy więcej, która jest dostępna dla nowych klientów od 1. października 2009.

lg kp500 LG Cookie KP500 to multimedialny telefon wyposażony w 3-calowy dotykowy ekran, aparat fotograficzny 3 Mpix, czujnik ruchu, wirtualną klawiaturę QWERTY oraz odtwarzacz MP3 i wideo.




The Sims to gra symulująca życie stworzona w 2000 roku przez Willa Wrighta. Jest to najszybciej sprzedająca się seria gier w całej historii gier wideo, w zeszłym roku firma Electronic Arts świętowała 100 milionów sprzedanych egzemplarzy na całym świecie. Trzecia część serii, która premierę miała w czerwcu tego roku, po pierwszym weekendzie pobiła wszelkie rekordy sprzedaży w Polsce, czyli 35 tys. oraz dodatkowo 10 tys. gier na telefony komórkowe.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: dokładny test telefonu w dziale artykuły.

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2. ~  2009-10-07 15:20:16  host: chello089074153057.chello.pl

    mam telefon i jest on fajny jesli ktos lubi dotykowe ekranu.

  • 0

    3. ~rob  2009-10-07 15:35:00  host: chello089074253137.chello.pl

    Znowu pseudo news o Play... Jak tak dalej będzie to jednego dnia będzie info że Play ma baterie, następnego dnia że jest też telefon do baterii a na koniec informacja że dają nawet kartę sim... "Ględzić' jak najwięcej o niczym to może ktoś przeoczy że sieć mają dziurawą i niewiele z tym robią???

  • 0

    4. ~raptoos  2009-10-07 15:45:36  host: 94.254.212.227

    Te ciacha z simsami sa w sprzedaży od prawie miesiąca...

  • 0

    5. ~Frasier  2009-10-07 15:47:35  host: 87-205-51-17.adsl.inetia.pl

    @3 To się nazywa aktywny marketing - wprowadzanie mały zmian/promocji, które zapewniają ciągłą obecnosć w mediach. Czy to wina Play że W3 jest zasiedziała i zmienia coś tylko od wielkiego dzwonu?

  • 0

    6.  2009-10-07 16:03:47

    Ad 3. Jak ci tresc newsa nie pasuje to zwyczajnie go nie czytaj. Ja tak robie. Czytam informacje tylko te, które mnie interesują inne pomijam.

  • 0

    7. ~kopia  2009-10-07 16:14:45  host: apn-77-114-21-148.dynamic.gprs.plus.pl

    Fajny tytul od razu rzuca sie oczy.

  • 0

    8.  2009-10-07 17:02:36

    "Ciastko z Simem" -> The Sims = Simy, a nie Simsy.

  • 0

    9.  2009-10-07 17:19:12

    Tidus - niby tak, choć to tak z założenia mało poprawnie;)

  • 0

    10. ~mk  2009-10-07 17:25:38  host: v01-15.opera-mini.net

    LuiN, co w tym mało poprawnego? W tytule jest byk. Poprawny tytuł powinien brzmieć "Ciastko z Simem" (jak napisał Tidus) lub "Ciastko z Simami" (bo pewnie o liczbę mnogą chodziło). Tidus, Sim odmienia się jak Fin, więc mianownik l. mn.to nie Simy, lecz Simowie.

  • 0

    11.  2009-10-07 17:27:59

    Jest też reklama.

  • 0

    12. ~hettman  2009-10-07 18:15:31  host: 5ac617b1.bb.sky.com

    nie jest tak zle z tym tytulem.Pamietajmy ze mogloby byc np.:"...Play: Ciastko z celebrytem..." ;-)

  • 0

    13. ~Niekumaty  2009-10-07 19:02:11  host: ip-213-17-201-42.netia.com.pl

    Jasne, ciekawe jak byście spolszczyli "The Beatles" :P Pewnie "Bitlowie" :>

  • 0

    14.  2009-10-07 21:38:23

    Albo "Bici". :P

  • 0

    15. ~andy  2009-10-07 22:06:08  host: inet20909nm-0.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    O jakie spolszczenia chodzi ? Polacy już od dawna nie mają języka polskiego ! Większość słów w tak zwanym języku polskim, to są naleciałości z innych, ostatnio najczęściej z języka angielskiego... A już najwięcej zamieszania wprowadza KOMISJA STANDARYZACJI NAZW !

  • 0

    16.  2009-10-07 23:13:23

    Rzeczywiście l. mn. to Simowie ;)

  • 0

    17.  2009-10-08 13:11:33

    multimedialny pelna geba...

  • 0

    18. ~opium  2009-10-08 14:03:36  host: 91.209.141.13

    Ciacho z Simami, czyli najbardziej rozchwytywaną grą w tej chcwili jaka jest na rynku, to jest cios poniżej pasa, LG musi zatrudniać świwetnych menedżerów, wiedzą jak zaskoczyć klienta!!

  • 0

    19. ~st  2009-10-10 10:41:10  host: aarm133.neoplus.adsl.tpnet.pl

    [komentarz usunięty przez redakcję]

  • 0

    20. ~mandy  2009-10-12 08:50:00  host: 91.209.141.13

    Po nowym roku czeka nas kolejna poracja ciateczek, LG już nad tym pracuje http://www.telepolis.pl/news.php?id=16119

  • 0

    21. ~mi  2009-10-26 13:34:12  host: aapc45.neoplus.adsl.tpnet.pl

    niesamowite czas mija a moda na Ciastka nie

Dodaj swoją opinię