Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play chce mieć 450 punktów do końca roku

Play chce mieć 450 punktów do końca roku

sirmark 4 Czerwca 2007 13:48

0 0
Operator komórkowy Play, który ma obecnie 312 punktów sprzedaży, planuje, że do końca 2007 roku ich liczba wzrośnie do 450.

Obecnie sieć Play obejmuje 230 PlayGermanosów, 40 stoisk w Empikach, 37 punktów Arterii oraz pięć sklepów Playzone.

Sieć dystrybucji kart prepaidowych Play obejmuje obecnie 20 tys. punktów sprzedaży. Play podał w poniedziałek, że docelowo ma ich być 100.000.


Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1. ~pitus  2007-06-04 14:10:47  host: 12.71.98.217.tvknet.pl

    kiedy bedzie otwarty punkt w inowroclawiu

  • 0

    2. ~  2007-06-04 14:28:15  host: inet20909na-3.eranet.pl

    Tiaaa. Beda pewnie sprzedawac w tych sklepach, ntv, cyfre+, cyfrowy polsat, kosmetyki avon, konsole playstation i kurfa ubezpieczenia link4. Aha no i telefony nowoczesne :)

  • 0

    3. ~neoeinz  2007-06-04 14:29:59  host: uv184.internetdsl.tpnet.pl

    a dajcie spokoj ;d jeszcze moze dozuca 3 systemy ratalne i wiecej opcji kart kredytowych, paranoja ;/

  • 0

    4. ~frytko  2007-06-04 14:44:01  host: aie67.neoplus.adsl.tpnet.pl

    play wpelzl na rynek i nadal sie czolga :) ciekawe co zaprezentuje gdy sie podzwignie, o ile wogole

  • 0

    5. ~  2007-06-04 14:47:17  host: p04-12.opera-mini.net

    Na telix.pl wspominaja tez o starterach po 9zl ofercie dla firm i n95

  • 0

    6. ~MAX  2007-06-04 14:48:00  host: 212.160.172.70

    Skoro chce mieć to będzie miał (450 punktów). Żadnej poważnej firmy nie stać na puszczanie takich plotek bez pokrycia ;)

  • 0

    7.  2007-06-04 15:07:48

    Niech lepiej do końca roku uruchomią ze 100 swoich nodeB bo jakoś cieńko to widzę i w coraz czarniejszych barwach

  • 0

    8. ~djfafa  2007-06-04 15:29:28  host: eht162.internetdsl.tpnet.pl

    Dokładnie skoncenctrowali sie na ilości a nie jakości! U mnie w mieście są 3 salony PlayGermanos i w każdym są pustki, kolega tam pracujący (największy i najlepsza lokalizacja), mówi, że sprzedają po 3-4 aktywacje tygodniowo i kilka Playkart! I co z tego, że otworzą kolejny salon jak i tam będzie pustka! Panowie z Pleya skoncentrujecie się na usługach i cenach a nie na bezsensownym zwiększaniu punktów!

  • 0

    9.  2007-06-04 16:41:46

    no przydalby mi sie jakis alternatywny w Gliwicach gdzie moglbym ewentualnie walczyc o umowe bo na chwile obecna jeden jedyny

  • 0

    10.  2007-06-04 16:50:47

    tylko czy warto u nich brać jakieś usługi?

  • 0

    11. ~franz  2007-06-04 16:51:46  host: cms145.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no ale w germanosach nie tylko sprzedaja playa; przeciez można tam zamówić chociażby szybki internet Netii, wiec oplaca im sie rozbudowa sieci

  • 0

    12. ~aczkolwiek  2007-06-04 17:28:06  host: proxy36.is.net.pl

    ~djfafa! co to za miasto? nie wierzę w taką sprzedaż! od piątku kolejki w sklepach play! jeżeli inne sieci nie odpowiedzą niedługo podobną lub lepszą ofertą to play zgarnie im klientów! już teraz liczba przechodzących jest bardzo duża- głównie z orange i ...ERY!!!

  • 0

    13. ~szalony  2007-06-04 17:32:34  host: wap.plusgsm.pl

    W sobote w lodzi w galerii lodzkiej u Playa w germanosie i punktcie w MM dla idiotow byly pustki w tych punktach... hmm dziwne ale prawdziwe a w salonie Ery do nowych aktywacji i przedluzenia umow kolejki jak za miesem za czasow komuny... kto ma swoje lata to pamieta co sie dzialo w sklepach miesnych w latach 80tych...

  • 0

    14. ~CYBER  2007-06-04 18:02:42  host: eve16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W Poznaniu także nie widzę sensacji w punktach PLAY, na pewno nie ma w nich więcej ludzi niż w salonach innych opów. A to że coraz więcej klientów zmyka z Orange (do PLAY choćby ale nie tylko) wcale mnie nie dziwi. Przeciez to aktualnie sieć z najgorszą ofertą.

  • 0

    15. ~mister  2007-06-04 20:30:01  host: chello089076196166.chello.pl

    no i dobrze, rozszerzaja usluge to i robia wiecej punktow. nie widze w tym nic dziwnego, a ze netiowy net mozna sobie zamowic to chyba miedzy innymi dlatego te nowe punkty. chyba przewiduja zgarnac nowa pule klientow.

  • 0

    16. ~Dzidzia  2007-06-08 20:57:29  host: aaph126.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Hm... co do Neti to proszę nic nie mówić, bo jestem na nich wściekła!Nie chcieli mi założyć netu;/ Bo coś tam,....i bujałam się z nimi strasznie długo! Uważam, że duża ilość punktów Play również dobrze świadczy o tej firmie. A to dltego, ze klient wtedy ma mnóstwo punktów do załatwienia swoich spraw.Dodatkowo, brak kolejek to również plus dla Play.Ja na przykład nienawidzę czekać w kolejach!Doprowadza mnie to do szału!

Dodaj swoją opinię