Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play chce być nr. 1 w mediach społecznościowych

Play chce być nr. 1 w mediach społecznościowych

WitekT 28 Stycznia 2011 08:51

0 0
Play wybrał agencję, która będzie odpowiadała za stworzenie strategii komunikowania i budowania interakcji przez Play w mediach społecznościowych oraz bieżące doradztwo w tym zakresie. Została nią agencja Ostryga.

Przed Ostrygą bardzo ambitne zadanie, ponieważ my pracujemy tylko z najlepszymi i stawiamy poprzeczkę bardzo wysoko. Cel jest prosty: chcemy być numerem jeden - komentuje Marcin Gruszka, rzecznik prasowy Play.


Źródło tekstu: Mediarun     

Dodaj do:
w sumie: 55
  • 0

    42. ~  2011-01-28 13:56:11  host: public49473.cdma.centertel.pl

    40 Problemy z wejściem na *111#, zastawiam się czy to nie jest już jakieś celowe mieszanie i kitowanie wyolbrzymionymi problemami. Czegoś podobnego nie zauważyłem, a korzystam dość często z kodów i usługi play 24.

  • 0

    44. ~  2011-01-28 14:17:37  host: p16-04.opera-mini.net

    43 to dlaczego play przywoził tam swoje stacje przekaznikowe przy okazji jakichś konferencji czy coś w tym stylu, w lutym to było chyba. PLAY wie więcej, ja mam btsa za oknem koło innego hotelu w mieście i nie jestem tym chłopakiem który płacze że łapie ledwo kreske

  • 0

    46.  2011-01-28 14:30:24

    WitekT - skróty wyrazów, które kończą się ich ostatnią literą, pisze się bez kropki na końcu.

  • 0

    48. ~  2011-01-28 14:36:11  host: user-109-243-87-18.play-internet.pl

    jasne - lepiej wydać kolejne miliony na tego typu działania, niż doprowadzić to co nie funkcjonuje do porządku, lepiej robić PR niż poprawiać jakość usług - czemu Play nie reklamuje sie tak: dajemy szybkość internetu 128kbps, ale możemy dac nawet 1mbps (albo jak z G4 pewnie z 20)...tylko mówia całkiem odwrotnie???

  • 0

    51. ~  2011-01-28 14:43:34  host: z09-11.opera-mini.net

    @tytanowy_janusz, o deklinacji i nadrzędniku słyszałeś?

  • 0

    52.  2011-01-28 14:43:49

    tytanowy_janusz: słowo NUMEREM nie kończy się na R...

  • 0

    53. ~kolox  2011-01-28 14:49:13  host: apn-77-113-155-213.dynamic.gprs.plus.pl

    @41. Co prawda, to prawda. Na stronie Plusa już mnie to wkurza, ciągle wyskakuje jak suszarka zza krzaka. Zamiary Play dot. bycia Nr 1 w mediach społecznościowych są bodajże najbardziej realną strategią opracowaną po sukcesie PF, bo, jak sądzę, dotyczy tego samego odbiorcy. A że chodzi o wodolejstwo (@37), no w tym są przecież już w 4G.

  • 0

    55. ~neoko  2011-01-28 14:57:10  host: dpa172.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @37 Play chce zaangażować swój target marketingowy, spoko jak coś można porozdawać w konkursach swoim klientom. Nie przykryją jednak tym swoich niedostatków, a wręcz przeciwnie jest ryzyko tego, że napędzą masy niezadowolonych klientów.

  • 0

    56. ~  2011-01-28 15:02:40  host: public27915.cdma.centertel.pl

    55 Jeśli już to napędzą sobie niezadowolonych klientów z W3.

  • 1

    57.  2011-01-28 19:40:07

    Znowu Play... ok reklama ważna ale reklama swoją drogą a działanie i jakość sieci jak i rzetelność osób swoją drogą. Play wydaje masę kasy na swoje reklamy (wp,onety, i inne największe portale w Polsce) a co ludzie mają do nich to i tak napiszą. Są takie dwie główne kwestie przejawiające się ciągle - brak telefonów i niekompetentny BOK. Co z tego że zareklamują że mają nowe telefony jak nikt ich na oczy nie widział:)

  • -1

    58. ~  2011-01-30 17:06:28  host: public19270.cdma.centertel.pl

    57 powtarzasz się w każdym komentarzu o tych telefonach, kupujesz codziennie aktywacje czy jak. stajesz sie nudny z ciagla spiewka ze w play to albo tamto.

  • 0

    60.  2011-01-30 21:17:58

    @59 no niby już tak ma nie być, widocznie wycofywali kilkanaście modeli z ofert niedawno, może dlatego żeby coś zmienić. Ale ma to swoją drugą stronę, o której myślałem już dawno. Jak zaczną poprawiać jakość, to ceny pójdą w górę. Jeszcze nic nie przesądzam w tym roku, ale zobaczymy.

  • 1

    61.  2011-01-31 21:08:51

    kiedy play obniży cenę na połączenie wychodzące dla innych operatorów?? mam już dosyć okradanie mnie przez tą firmę!! na połączenia do nich tracę 3 razy więcej pieniędzy...

  • -1

    62. ~  2011-01-31 22:06:43  host: chaos.tpnet.pl

    @61. Najpierw powiedz u jakiego operatora masz telefon to wtedy ustalimy kto ciebie bardziej okrada ;0.

  • 1

    63.  2011-02-01 09:11:15

    tak się składa, że pracowałam w Orange więc znam oferty wszystkich operatorów. nie dałabym się okradać :) mam chyba najlepszą ofertę na kartę (Nowe Orange Go z doładowaniem 100zł i bezpłatnymi usługami: pogadajcie sobie, minuty za minuty i skarbonką) jak wiem, że ktoś ma z Play, a takich osób mam chyba max ze 3, to nie dzwonię, ale denerwuje mnie to że mam do nich drożej...:(

  • 0

    65.  2011-02-01 14:12:01

    a kto powiedział ze miesięcznie? doładowanie za 100zł wystarcza mi spokojnie na 3-4 miesiące.

  • 0

    67. ~  2011-02-01 18:10:47  host: 213.25.50.41.net.kth.pl

    @63. Ja chciałem ciebie skierować do pana Jabczyńskiego, ale on na trudne pytania nie odpowiada. Ale skoro pracowałaś w Orange to powinnaś wiedzieć do kogo się zgłosić z pytaniem, czemu pomimo czterokrotnego spadku MTR (opłata hurtowa za połączenie) do Play (aktualnie 32,5gr netto) nie zmienili stawek detalicznych i nadal jest 75 groszy brutto? Oraz czemu pomimo, iż stawka MTR dla Cyfrowego Polsatu jest wyższa niż do Play i to o 8gr netto cena detaliczna za połączenie jest niższa i wynosi 65 groszy? Jak nie otrzymasz odpowiedzi na te pytania to będziesz wiedziała kto ciebie okrada.

  • 0

    68.  2011-02-01 18:54:05

    @66 nic nie widzę w zetafonie :) po prostu mam dużo znajomych w Orange i mi taka forma bardzo odpowiada. @67 W nowych taryfach połączanie do Play kosztuje 63gr więc obniżyli stawkę. Nie tylko Orange ma drogo do Play. Plus i Era tez maja droższe takie połączanie.

  • 0

    69. ~  2011-02-01 20:10:13  host: 213.25.50.41.net.kth.pl

    @68. To o jakiej trzykrotnej stracie pisałaś w opinii numer 61? Minuty w abonamencie Delfin, Pelikan i Pantera są do wszystkich sieci. Poza abonamentem do wszystkich sieci poza CP i Play od 49gr w 29 i 39 złotowym do 29gr w wyższych. Czyli maksymalnie przepłacasz 2 razy i to tylko poza abonamentem. Tutaj akurat nie jest najgorzej. Chociaż stawka do Play powinna raczej wynosić 56 groszy, czyli tyle co u TPSA.

  • 0

    70.  2011-02-01 20:48:00

    @69 zgadza sie, ale niestety ja mam stara taryfę i za minute do Play płacę 76gr.

Dodaj swoją opinię