Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: Ceny Samsungów nawet 600 zł w dół

Play: Ceny Samsungów nawet 600 zł w dół

LuiN 14 Marca 2014 22:45

1 15

Od 15. do 23. marca potrwa w Play przecena smartfonów Samsunga. Ceny spadły o nawet 600 zł.




Promocją objęte zostały następujące urządzenia:


Zobacz: zmiany w cenniku telefonów sieci Play

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: play | samsung

w sumie: 39
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21.  2014-03-15 12:08:21

    No taa, a smartfonem to filmy ściągasz że to ważne czy 15 czy 50 :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    22. ~xxx  2014-03-15 12:31:41  host: cnk51.neoplus.adsl.tpnet.pl

    21~ a co nie mozna smarfonem ciagnac movie? pozniej zapodac go bezposrednio przez wifi na tv? wiec wazne.. :) konkurencja na h+ lata sprawniej niz cale wielkie 4g lte :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    5

    23. ~Mobilny  2014-03-15 12:38:05  host: h232185.net.pulawy.pl

    Widzę, że większość nie rozumie o co tu chodzi. Tak 15Mbps, a nawet 7Mbps wystarcza i nie potrzeba więcej. Problem pojawia się kiedy reklamuję WAM Audi A6, które osiąga 100 w 4s, a WAM nic z tego bo jedzie max 30. Do tego reklamuję je jako wyprodukowane w Niemczech, a okazuje się, że zrobione zostało w Chinach.
    Polacy nie możecie się wciąż zgadzać na kupowanie wybrakowanych produktów! Play powinien mówić, że mają internet w TECHNOLOGII LTE, ale już nie z prędkością LTE.
    Kiedy w Play będzie LTE z pełna prędkością to nazwą je 5G!
    To jest problem, nie ograniczenie, a fakt, że LTE Play to nie to samo Plusa czy N!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    24. ~PoleKs  2014-03-15 12:49:51  host: 178.180.123.204.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    a w T-Mobile tanie nawet 1000 zł

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    25.  2014-03-15 12:55:13

    16@ w sumie nie ma i sam nie wiem bo zeszliśmy na niewłaściwy tor dyskusji

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    26.  2014-03-15 13:09:07

    Te 600 zł w tytule mniej to dla jakiego modelu i taryfy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    27. ~wielkie jojo  2014-03-15 13:24:33  host: user-94-254-192-138.play-internet.pl

    Zbliża się polska premiera s5 to idą w dół, teoretycznie może ktoś się skusi.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    28. ~daro  2014-03-15 13:43:33  host: ip-13-176.mannet.pl

    Mnie interesował by Note II i tak to sobie policzyłem:
    Abonament za 99,99zł, 3 miesiące za 57zł, (no limit wszystko + 2 GB internetu), umowa na 24 miesiące, + 219zł za telefon co daje nam łączną kwotę: 2489,79 zł
    Następnie można liczyć na dwa sposoby:
    1. Ustalić za ile bym kupił telefon na wolnym rynku i policzyć ile nam wyjdzie sam koszt usług telekomunikacyjnych albo
    2. Policzyć jakąś ofertę tylko sim albo ofertę przedłużeniową i wyjdzie nam ile dopłacamy Playowi do sprzetu.
    U mnie to wyszło tak:
    ad.1 Cena telefonu: ok 1629 zł (saturn) wiem że na allegro można kupić taniej o 200 do 300 zł nowy ale w wymienionym sklepie można wsiąść raty 0% dlatego mnie taka opcja interesuje :) 2489,79 - 1629 = 860,79 zł za usługi telekomunikacyjne, co daje nam 860,79/24 = 35,86zł na miesiąc za no limit wszędzie + 2 GB internetu.
    ad.2 Mnie zaproponowali na przedłużenie: no limit rozmowy KOMÓRKOWE + no limit SMS/MMS wszędzie + 750 MB internetu za 34,99zł (oferta gorsza od tej powyżej ale na chwilę obecną nic lepszego od play na przedłużenie się nie da) liczymy: 34,99*24=839,76zł co daje nam cene jaką dopłacamy za sprzęt 1650,9zł. Czyli bardzo podobnie ale w założeniu 1 mamy lepszą ofertę usług tel.

    Mnie się wydaje, że w miarę się to opłaca. A Wy jak sądzicie??

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    29. ~maxio  2014-03-15 15:39:48  host: 46.205.172.67.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Buahaha zeszli z cenami do tego co jest u konkurencji!!!! No mega Promocja !!!!!!!!!!1

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    32.  2014-03-16 00:18:56

    Jezu, jest wybór. Kto chce ściągać filmy full hd na necie mobilnym, niech idzie do Plusa jak ma kasę. Kto chce czytać Telepolis, niech idzie do Playa jak nie ma kasy. Na 2-3 Mbps da się wygodnie przeglądać net w smartfonie i tablecie - nawet video. Na 15-20 Mbps bez problemu ładują się filmy full hd na YouTube. Po chu... więcej na jedno urządzenie? W ile się szybciej otworzy strona? W jedną ósmą sekundy? :-) Sami się nabieracie na marketing. Auta też potrafią wyciągnąć po 200 km/h, ale nikt normalnie nimi tyle nie jeździ, bo za dużo wtedy idzie paliwa.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    33.  2014-03-16 09:00:35

    @32. Jak kogoś stać na wózek który wyciąga 200 km/h to stać go na paliwo. Jak ktoś reklamuje swoja usługę jako LTE powinien zapewnić odpowiednie jej parametry które cechuje tę technologie. Inaczej nie można tego nazwać jak oszustwo. To tak, jakby ktoś sprzedał ci skrzynkę wódki i nie wspomniał że zamiast 38-40% ma 15 % alkoholu, a na reklamacje odparł by Po co ci aż tyle procent ? Wypijesz całą skrzynkę i tak cie sponiewiera ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    34.  2014-03-16 09:55:29

    33: Zależy po co pijesz - czy dla towarzystwa i zabawy, czy żeby sponiewierało w samotności. :) Na co ci w telefonie/tablecie 150Mbps? Jeżeli ściągasz/wysyłasz naprawdę wielkie pliki i chcesz je mieć naprawdę szybko. Myślę, że większość użyszkodników nigdy nie wykorzysta prędkości maksymalnej. Poza tym ograniczenia są wyraźnie zaznaczone - nikt tego nie ukrywa, więc oszustwem tego nazwać raczej nie można. Równie dobrze można by nazwać oszustwem taryfy, w których można osiągnąć 150Mb/s przy limicie 1 czy 5 GB. To tak jak by ci sprzedali samochód pędzący 200km/h, ale nie wspomnieli, że można z tą prędkością przejechać tylko 500m, bo bak ma pojemność 1 czy 5l. :) Wszędzie są jakieś ograniczenia - i od wyboru klienta zależy na jakie jest w stanie przymknąć oko. Kwestia trzeźwego spojrzenia na to czego tak na prawdę potrzebuje i co tak na prawdę jest ważne.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    35. ~waldi  2014-03-16 12:17:32  host: abb170.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a w sklepie jest jeszcze taniej i nie musze placic comiesiecznego haraczu wiec jaka to obnizka

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    36.  2014-03-16 13:54:44

    @33 Podobne praktyki od dawna stosuje "neostrada fiber", też z drobnym druczkiem i sugestią 40 lub 80 Mbps, a nie "do 80". Jakoś nie słyszę masowego narzekania. A ile procent populacji może mieć neostradę fiber 80 Mbps? Pewnie max małe kilkadziesiąt.
    https://www.youtube.com/watch?v=lnmPyhmi6lU
    No nie wiem, czy tak stać każdego na paliwo. Paliwożerne, przechodzone bumy od Niemców, wcale tak drogo nie kosztują. :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    37.  2014-03-16 14:09:42

    Odnośnie youtube to tam nie trzeba mieć nie wiem jakich transferów. Mamy opcje 144, 240, 360, 480, 720 (hd) i 1080 ( full hd). Jak się komuś nie spieszy to może sobie zbuforować na AERO2 ;) lub ściągnąć na smartfona. Najtańsze telefony ostatnio było w Orange z rabatem 30% i najdroższym abonamencie. Problem w tym że nolimity można mieć za kilkanaście złotych a internet mobilny jak nie za darmo to za grosze np. 1 zł. 5 GB. i jeszcze baton gratis ;) Gdybym brał telefon to jakiegoś chińczyka z gwarancją w sklepie a usługi dają prawie za darmo ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    38. ~Krzysztof  2014-03-16 14:35:02  host: acmr92.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @33 Jeśli prędkości powyżej 15Mbps nie są potrzebne, to dlaczego Play wprowadza nie małym kosztem LTE ? Sam uważam, że w telefonie stabilne 1MB/s czyli 8Mbps jest jak najbardziej wystarczające, ale jeśli ktoś reklamuje się usługą LTE, która realnie oznacza niższą prędkość niż HSDPA u konkurencji i w dodatku mniejszy zasięg to rzeczywiście można powiedzieć, że oszukują ludzi. Taki Note 3 w taryfie za 70zł miesięcznie jest droższy niż w sklepie, czyli raczej się nie skuszę.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    39. ~Jasnowidz  2014-03-16 16:40:07  host: ip-37-209-157-176.free.aero2.net.pl

    Jestem zwolennikiem kupowania telefonu za 100 % wartości i oddzielnego zakupu usług telekomunikacyjnych, zresztą robię tak od 2003 roku. Sprawia mi frajdę oszczędność choć do biednych ludzi raczej nie należę, a aby oszczędzać to generalnie należy unikać zakupu w kredycie, w którym obok kosztu urządzenia ponosimy koszty kredytowania ( ale jak ktoś MUSI brać kredyt , albo co gorzej lubi to już inna sprawa ). W mojej ocenie przy odrębnym zakupie telefonu bilans po dwóch, trzech latach zwykle jest korzystny, tylko w nielicznych przypadkach koszt może być porównywalny. Dodatkową zaletą jest możliwość zawarcia krótszej umowy z operatorem na czym zwykle też zaoszczędzimy. Niby majątku na tym nie zrobimy, ale jak wyżej wspomniałem sprawia mi przyjemność jak potrafię na czymś zaoszczędzić, zwłaszcza na wieloletnich stałych opłatach.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    42. ~Ewelina  2014-03-17 00:45:41  host: rev12.net95-158-82.revers.nsm.pl

    Mam pytanie, trochę nie na temat, bo dot. Lumii 925, ale za to w ramach Play :) Mam w telefonie do wyboru 3 opcje: 2G, 3G i 4G oraz osobno opcję transmisja danych. Czy do automatycznego uruchomienia HD Voice, poza oczywistą obsługą tej usługi przez tel. drugiej osoby, wystarczy włączenie sieci 3G, czy również musi być włączona transmisja danych? I druga rzecz, czy na 4G to również zadziała, czy musi to być tylko i wyłącznie 3G? A w ogóle jak to zrobić, by sieć nie przerzucała rozmów z 4G/3G na 2G? Przy wyborze wskazać można jedynie maksymalne połączenie a nie minimalne lub to jakie nas konkretnie interesuje, co było możliwe w starszych telefonach.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    43.  2014-03-17 10:12:58

    @42 jak dobrze zrozumiałem to obaj rozmówcy muszą być w zasięgu 3G Playa. Telefony umożliwiają ustawienie tylko 3G ale skoro Cię przełącza na 2G to znaczy że nie ma zasięgu 3G. Jak ustawisz tylko 3G to w takiej sytuacji telefon nie będzie w ogóle zalogowany. Jak się przełączy na 3G w roamingu też nie będzie HD Voice. http://www.play.pl/uslugi/hd-voice/