Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: biały Wildfire S weekendowym hitem [wideo]

Play: biały Wildfire S weekendowym hitem [wideo]

LuiN 24 Stycznia 2012 15:58

0 0
htc wildfire s W ostatni weekend najlepiej sprzedającym się telefonem z oferty sieci Play był biały HTC Wildfire S - podał w komunikacie Marcin Gruszka, rzecznik sieci Play.

Obok białego HTC Sensation XL, to właśnie biała wersja HTC Wildfire S jest bohaterem kampanii promocyjnej Biała Sensacja, o której szerzej pisaliśmy w tej wiadomości. Telefon sprzedawany jest w zestawie z audiobookiem Janusza L. Wiśniewskiego Na Fejsie z moim synem.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: test telefonu.




Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    3. ~r  2012-01-24 16:16:37  host: public-gprs20468.centertel.pl

    jak dla mnie biały kolor telefonu jest totalnym nieporozumieniem i bym tę promocję określił "biała kicha" raczej.

  • 0

    4. ~wojtas  2012-01-24 16:17:35  host: static-78-8-208-201.ssp.dialog.net.pl

    Wildfire S uciekł z Play do T - proponuję popatrzeć na cennik, taniej dużo taniejjjjj!!!

  • 0

    5. ~Jermin  2012-01-24 16:39:53  host: nat-bem2-89.aster.pl

    Uwaga na Wildfire S. Bateria ładowana codziennie, a po niecałym roku używania 2x dziennie. Chcę się pozbyć tego badziewia.

  • 0

    6. ~  2012-01-24 16:41:09  host: z08-06.opera-mini.net

    Jak skończyli pakiet 30za10 to redakcja i Telepolis i BlogPlay pisała że nie będą informować o każdym pakiecie, a jak jakiś telefon się sprzedaje to jest od razu news? Portal dobrych informacji się nam zrobił z tego Bloga Play i trochę powoli z Telepolis

  • 1

    7. ~  2012-01-24 16:41:13  host: z36-04.opera-mini.net

    Czy to hit czy kolejny zabieg marketingowy? Bardziej mi to wygląda na marketing bo niema żadnych danych.

  • 0

    8. ~tomi33  2012-01-24 16:46:20  host: nat1.res.pl

    Swietny telefon do dzwonienia i smsowania ale porazka jesli chcemy uzywac jako pelnoprawny smartfon - Klopoty z wylaczajacym sie wi-fi,bardzo slaby procek .Grafika nawet w grach 2D slaba i nieraz brak grafiki tla! Za takie okrojone wersje gier trzeba placic ! O grach 3D zapomnijcie .

  • 1

    9. ~JA.  2012-01-24 16:48:40  host: 82.160.51.168

    Jak to nie ma danych? Sprzedało się 17 sztuk.

  • 0

    10. ~  2012-01-24 16:49:32  host: z36-04.opera-mini.net

    W tv, na portalach telekomunikacyjnych będzie ładnie widać ten marketinkowy slogan. Bo jak wiadomo liczy się marketinkowy wizerunek.

  • 0

    11.  2012-01-24 16:52:18

    To straszne co reklamy robią z ludźmi.

  • 0

    12. ~bzdura  2012-01-24 18:49:24  host: hyp-net-72-85.lodz.msk.pl

    To jest bzdura siec została zaopatrzona w te telefony dopiero w poniedziałek. A te co były na stanie miały wrócić do magazynu w celu wgrania audiobooka.

  • 0

    13. ~blablacz  2012-01-24 19:33:16  host: cqr76.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do ~Jermin, bateria w wildfire s spokojnie wytrzymuje 3 dni.

  • 0

    14. ~ja:)  2012-01-24 19:51:00  host: 89-68-144-208.dynamic.chello.pl

    raczej trudno by hitem sprzedaży był którykolwiek z modeli "chwilowo niedostępnych" ;)

  • 0

    15. ~ool  2012-01-24 20:29:07  host: 82-160-108-130.tktelekom.pl

    Wypowiadal sie niedawno pracownik play ;) nie ida wiec to sciema

  • 0

    16. ~tmobile  2012-01-24 22:20:43  host: 178-37-246-170.adsl.inetia.pl

    porównajcie ceny wildfire s w play i tmobile.Białe szaleństwo to jest chyba w byłej Erze:) Pozdro dla kumatych

  • 0

    17. ~zielee  2012-01-24 22:28:29  host: 89.28.231.12

    jak juz pisali wczesniej, cos playowi nie udala sie ta promocja bo w t- mobile przy nizszych abo te wildifire są tansze, zreszta maja gwarancje ceny wiec sa w tej chwili najtansi. Ale ludzie i taka lezą do tego play, dziwne to dla mnie no ale po co jest sprawdzic oferte u innych.8 Co do telepolis rzeczywiscie coraz wiecej jest o bzdurach w play (JAKI TEL SIE NAJWIECEJ SPRZEDAL) przeciez to jest czysta reklama. Ile Wam placi play za te newsy?

  • 0

    18. ~ray  2012-01-25 00:20:06  host: user-164-126-246-77.play-internet.pl

    Co z tego że BIAŁY o.O Model WildFire odszedł już dawno do lamusa przy takich nowościach jakie teraz mamy. Nie wiem, kto się na to połasił, bo tak właśnie pisze @4 Wojtas, w T-Mobile o wiele taniej :D

  • 0

    20.  2012-01-25 13:49:35

    ciekawe kto kłamie???? wszystkie telefony odesłano z salonów na wgranie audiobooka i wróciły dopiero w poniedziałek, więc pytam jak mógł się sprzedawać w weekend jak był niedostępny????

  • 0

    21. ~Almaro  2012-01-26 09:00:23  host: 87-205-252-213.adsl.inetia.pl

    Hmm wiem, że tutaj jest biały kolor, ale chyba już wolałbym wziąć tego smartfona w niższym abonamencie w T, przy wyższych jednak są już ciekawsze opcje...

Dodaj swoją opinię