Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: bezprzewodowy Internet dla studenta

Play: bezprzewodowy Internet dla studenta

LuiN 23 Sierpnia 2010 23:21

0 0

Od 23. sierpnia dostępna jest nowa edycja studenckiej promocji na ofertę Play Online.

Umowa zawierana jest na 12 mies., przy czym obowiązują ceny modemów takie jak w standardowych umowach na 18 mies. Z promocji skorzystać może każdy, kto okaże ważną legitymację studencką lub indeks lub zaświadczenie z dziekanatu.

Pakiet 5 GB kosztuje 45 zł miesięcznie, a 10 GB - 80 zł. Oba warianty usługi objęte są limitem prędkości 1 Mb/s i opłatą aktywacyjną w kwocie 9 zł. Dodatkowo Play przez dwa pierwsze miesiące korzystania z usługi obniża cenę miesięcznego abonamentu do 1 zł.




Zobacz: regulamin promocji Play Online Student (plik .pdf; 73 kB).

Źródło tekstu: blogplay.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 10
  • 0

    2. ~  2010-08-23 23:55:34  host: t20-07.opera-mini.net

    nie jest zle zeby tylko zasieg byl ?

  • 0

    3. ~skalarek  2010-08-24 06:22:29  host: 89.191.147.125

    #mirekb "Studenta łatwo przyjąć, trudno wyrzucić" - nie znasz tego ???? To klasyka ;)

  • 0

    4.  2010-08-24 06:49:49

    @skalarek-mylisz sie chlopie ale zalezy to od uczelni (gdzie trudniej sie dostac to latwiej wyleciec)...po za tym-oferta taka sobie

  • 0

    5. ~5  2010-08-24 10:18:02  host: aedm114.neoplus.adsl.tpnet.pl

    żenujący jest net w playu

  • 0

    6. ~playonline  2010-08-24 10:41:53  host: 193.238.95.15

    Wlasnie podgladalem zasieg w nadmorskich miejscowosciach, niestety kiepsko nadal w tych lokalizacjach ...

  • 0

    7. ~vaalhala  2010-08-24 11:05:48  host: aavh23.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ceny nie powalają, dla studenta niepracującego nieatrakcyjne, bo i tak rodzice płacą już im za stałe łącze, więc nie będą płacić dodatkowo za net mobilny. Jak potrzeba net na mieście to studenci chodzą po odpowiednich kawiarniach. Student kase lubi przepijać poza tym, a nie wiązać się abonamentem.

  • 0

    8. ~ktoś  2010-08-24 11:25:28  host: 89.231.28.2

    wydaje mi się, że opłata aktywacyjna wynosi 59, a nie 9pln... Nie ma wprost podanej wysokości opłaty aktywacyjnej w promocji, więc patrz punkt 12. regulaminu: "W zakresie nieuregulowanym niniejszą Ofertą Promocyjną zastosowanie ma Regulamin świadczenia Usług Telekomunikacyjnych dostępu do Internetu przez P4 sp. z o.o. dla Abonentów oraz Cennik Oferty Play Online", a w cenniku oferty aktywacja to 59pln.

  • 0

    9. ~xxx  2010-08-24 14:19:41  host: chello084010102197.chello.pl

    To studentom nie jest potrzebny internet? Jeżeli ktoś decyduje się na 'internet' w 'Play' to chyba dostępu do internetu nie potrzebuje...

  • 0

    10.  2010-08-24 17:24:56

    xxx: Większości studentom wystarczy, że w domu i na stacji mają zasięg, a co jest pomiędzy ich nie interesuje bo po prostu w trakcie podróży do domu z niego nie korzystają. Poza tym taki bezprzewodowy Internet jest dobry bo nie trzeba nic ustalać z właścicielem wynajmowanego mieszkania.

  • 0

    11. ~Kamil  2010-08-26 19:39:38  host: hrg17.internetdsl.tpnet.pl

    Posiadam Play Online i jestem z niego bardzo zadowolony. Owszem nie jest to może internet mobilny, ale funckje internetu domowego spełnia w 100%. A co do oferty dla studentów to Play chyba zawsze nastawiał się na młodych ludzi. pozdrawiam

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-23-22-136-56.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~Cham spod Radomia | 2017-12-16 17:48:55

Lata mi to kolo ch.u.j.a.2: to sr.aj w nachy


~Tłuk | 2017-12-16 17:13:32

To było do @2


~Tłuk | 2017-12-16 17:12:35

@3 to narżnij w kosz koło biurka


frasag | 2017-12-16 17:11:11

@2: to wsadź główeczkę do muszli i ogladaj


~nie mow ze | 2017-12-16 17:02:00

chce mi sie kupe a w kiblu nie mam neta :/

Ankieta

Z sieci jakiego operatora korzystasz?

T-Mobile ponownie się chwali, że ma najlepszą sieć w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (14)

Archiwum Ankiet