Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play bez szans na iPhone - choć nie do końca

Play bez szans na iPhone - choć nie do końca

WitekT 18 Września 2007 12:48

0 0
apple iphoneAnonimowy przedstawiciel sieci Play powiedział Gazecie Prawnej, że jego sieć nie ma - niestety - szans na sprzedaż iPhone w Polsce. Apple uznał, że najmłodsza polska sieć jest po prostu na to za mała.

Play myśli mimo wszystko o sprzedaży iPhone, najprawdopodobniej poza oficjalnym kanałem sprzedaży Apple.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: Gazeta Prawna     

Dodaj do:
w sumie: 57
  • 0

    38. ~dzodzo  2007-09-18 21:26:10  host: 34-pr2-9.acn.waw.pl

    jakas wcale mnie to nie dziwi ze play ma zamknieta droge do iphona ale moze to i lepiej bo u nich szwankuje prawie wszystko

  • 0

    39. ~  2007-09-18 22:35:16  host: amn18.neoplus.adsl.tpnet.pl

    memek odpusc sobie ok?

  • 0

    40. ~Bułgar z importu  2007-09-18 23:41:29  host: w3cache-te.pai.net.pl

    no tak, zabawka dla glupich amerykanow, a wystarczy popatrzec na komenty "madrych polakow" pod opisami telefonow na telepolis... a tu za malo mpix, tu nie ma radia, tam sradia, a tu rozdzialka wyswietlacza za mala etc. etc. hipokryci

  • 0

    41.  2007-09-19 07:50:28

    ciekawi mnie cena jaka zaproponuja operatorzy w promocji.

  • 0

    42. ~Brendyman  2007-09-19 08:17:37  host: 57.66.197.36

    (...)Play myśli mimo wszystko o sprzedaży iPhone, najprawdopodobniej poza oficjalnym kanałem sprzedaży Apple(...) czyli co? będą iPhony 'z wędki' sprzedawać? czy może porażki z dopiskiem 'refurbished'? Nie będę się rozpisywał czy warto kupić to cudo czy nie, natomiast odnośnie zamiarów Play'a to oczywiście popieram próbe poszerzenia oferty ale z parametrami technicznymi jakie oferuje iPhone, wprowadzanie go do Play'a (brak własnej sieci 2G) byłoby chwytem czysto marketingowym, bo na wieksze zyski z jego użytkowników Play nie mógłby liczyć.

  • 0

    43. ~sed  2007-09-19 10:27:08  host: staticline12597.toya.net.pl

    czy allegro jest oficjalnym kanalem apple? :)

  • 0

    44. ~AS  2007-09-19 11:26:31  host: 87-205-197-155.adsl.inetia.pl

    Brendyman. Poza oficjalnym kanałem sprzedaży to tak jak kupno Z400 w Orange w małym abo z simlockiem albo za gotówkę dużo taniej bez... Więc może kupią z drugiej ręki i będzie lepsza cena ;-)

  • 0

    45. ~  2007-09-19 17:25:25  host: w3cache-te.pai.net.pl

    hehe no tak "zal mi d* sciska ze nie moge miec" = "kolejny gadzet do dupy z ameryki"

  • 0

    46. ~anka  2007-09-19 20:21:27  host: doh178.neoplus.adsl.tpnet.pl

    iPhone to całkiem fajny bajer jest, wiadomo,że wszystko rzecz gustu i jednym sie bedzie podobał innym nie...jesli bedzie go Play sprzedawał to dobrze,ale bez niego tez jest jego oferta jest lepsza od innych na rynku...

  • 0

    47.  2007-09-19 21:37:03

    Nie no fonik wpasował by się do Tego opa..niestety można się było tego spodziewać...z tego co wiem Apple sobie nieźle życzy za tą zabaweczke...

  • 0

    48. ~zoo  2007-09-20 18:01:01  host: aavq187.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W Play moze bedzie IPhone.Czytalam oświadczenie rzecznika,ze sa zainteresowani wprowadzeniem go do oferty.Wiec jest szansa:)

  • 0

    49. ~triple  2007-09-20 18:10:26  host: aez241.neoplus.adsl.tpnet.pl

    na plejowskim blogu jest mowa o możliwościach we wprowadzeniu iphona do oferty...warto sobie poczytać. http://www.blogplay.eu/2007/09/20/oswiadczenie-w-sprawie-iphone- w-sieci-play/

  • 0

    50.  2007-09-20 23:30:17

    Heh...też to widziałem...i się zdziwiłem że na razie to iphony mają tylko 2g ;/ wcalę się nie dziwie że na razie ich nie chcą...

  • 0

    51. ~aneta  2007-09-21 21:09:25  host: dpp231.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ale na Europe ma byc iPhone w wersji 3G...jesli sie pojawi to dopiero w drugiej polowie przyszlego roku wiec jeszcze troszke czasu jest...a poki co Play ma czas zeby zadzialac:)

  • 0

    52. ~Pu94  2007-09-22 15:08:02  host: ejm19.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Play niech sie zajmie lepiej rozbudowa swoja bo telefon sobie zawsze mozna na boku skrecic a infrastruktury 3g sobie nie pozycze w ramach umowy. Fajnie ze wszystkie telefony maja 3h u nich bardzo mi sie to podoba ale szkielet przedewszystkim dlatego ze im mieszkam w Sszczecinie a sa ludzie w mniejszych miastach oni tez chca liznac troche nowoczesnosci.

  • 0

    53. ~  2007-09-22 18:17:35  host: all102.neoplus.adsl.tpnet.pl

    52 czlowikeu czy ty wiesz ile zajmuje budowanie infrastuktury? Mniejsze miejscowosci? To jescze kilkanascie lat do tego

  • 0

    54. ~FANPLAY  2007-09-22 22:11:30  host: bwc161.neoplus.adsl.tpnet.pl

    UWAGA!!!! Sądzę że PLAY idzie dobrą drogą ale iPhone nie jest mu potrzebny,wystarczy dobrać ofertę i fony i sukces jest murowany. Moda to nie wszystko!!!!!!!!!!!

  • 0

    55. ~fanplay  2007-09-22 22:20:39  host: bwc161.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do BUŁGARZIMPORTU!!!!!!!!!! radio się przydaje!!!!!!!

  • 0

    56.  2007-09-23 20:27:48

    Ale z tego co wiem...narazie odpuszczają...byc może w przyszłym roku wezma appleowski telefonik do oferty

  • 0

    57. ~natalia  2007-09-24 12:59:54  host: dqj225.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Play chce nawiazac wspolprace z polskim dystrybutorem iPhone i wprowadzic go do swojej oferty,Jak sie uda to fajnie,jelsi nie to raczej im to krzywdy nie zrobi,juz teraz maja naprawde dobra baze tel o ciekawa oferte.

Dodaj swoją opinię