Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play będzie miał taryfę z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich

Play będzie miał taryfę z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich

WitekT 11 Marca 2011 20:08

0 0

Play szykuje się do odświeżenia swoich taryf firmowych. Tak, jak w wypadku taryf dla klientów indywidualnych, zwiększona zostanie liczba minut, dodane nowe, większe pakiety transmisji danych oraz… najdroższa taryfa będzie pozwalała na wykonywanie nielimitowanej liczby rozmów do wszystkich sieci w Polsce - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Firma

25

55

75

100

150

VIP

Abona- ment

30,75 zł

67,65 zł

80,26 zł

123  zł

147,60 zł

307,50 zł

Pakiet złotó- wek

43,05 zł

104,55 zł

159,90 zł

221,40 zł

319,80 zł

bez limitu

Maksy- malna liczba minut do wszyst- kich

145

354

541

750

1083

Nielimi- towane Play i stacjo- narne

5 zł

0 zł

Wszystkie kwoty brutto (z VAT).

Pakiet złotówek do wykorzystania na rozmowy z polskimi i zagranicznymi sieciami, wideorozmowy oraz wiadomości SMS i MMS.




Dodatkowo, wprowadzone zostaną nowe pakiety transmisji, które działać będą także w roamingu w sieci Polkomtela. Przez pierwszy miesiąc można korzystać za darmo z pakietu 250 MB (w najdroższej taryfie - 2 GB).

Przenoszący numer do Play może liczyć na 10-procentowy rabat na czas nieokreślony.

Jak oceniasz nową ofertę Play dla firm?

Bardzo atrakcyjna
51.27%
Atrakcyjna
22.03%
Nie wyróżnia się
7.74%
Mało atrakcyjna
4.20%
Bardzo mało atrakcyjna
9.22%
Nie mam zdania
5.54%

Wszystkich głosujących: 2093



Zobacz: ulotka z ofertą (plik .pdf; 1,57 MB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 314
  • 0

    316.  2011-03-19 20:27:18

    @315 ok spoko, jak era doda Ci 100minut do wszystkich to chyba maks (bo na co dzień się z tym spotykam) plus telefon który dla nich jest super, a dla Ciebie "nie zawsze"... daj znać

  • 0

    317. ~Bolek  2011-03-19 20:35:57  host: us21.boltbrowser.com

    Dużo osób ma jako dodatkowy numer albo tylko do odbierania. Często w ogłoszeniach widzę play. Tu już nawet nie chodzi o zbieraj minuty, chodzi o to że nie trzeba ładować by móc korzystać a naprawdę sporadyczna rozmowa(jak trzeba oddzwonić) u w3 kosztuje w takim przypadku 5zł jednorazowo albo 50zł na 3 miesiące. Gdybym coś sprzedawał nie hurtowo wątpie bym podawał swój prywatny numer.

  • 0

    318.  2011-03-19 20:37:52

    @317 50zł na 3 miesiące która sieć to daje?

  • 0

    319. ~  2011-03-19 20:48:25  host: p13-03.opera-mini.net

    A jak chcesz dzwonić jak nie masz ważnych wychodzących?

  • 0

    320. ~  2011-03-19 20:54:31  host: 89-78-10-20.dynamic.chello.pl

    @318; chodzi o obowiązek doladowania 50zł na 3m-ce. Mam pytanie, bo widzę, że chyba sprzedajesz Play'a, czy dostępne są abonamenty bez telefonu w poprzedniej wersji czyli LP?

  • 0

    321.  2011-03-19 21:30:42

    @320 w żadnej sieci dzięki temu że doładuje za 50zł/3miesiące nie ma rozmów za darmo(chyba że się mylę)już dawno nie, tylko SD bez telefonu zostało 19/29/49/69/99 bez fona na 12m

  • 0

    322. ~  2011-03-19 21:41:34  host: p13-03.opera-mini.net

    Przecież była mowa o sporadycznych rozmowach. Kombinujesz jak koń pod górkę.

  • 0

    323.  2011-03-19 22:04:03

    @322 jak chcesz coś sporadycznie to mbank 19gr/min w tym Play plus 50MB co miesiąc za free ,5zł/ważność konta na 2miesiące

  • 0

    324. ~  2011-03-20 08:09:38  host: t14-13.opera-mini.net

    wsadz sobie w odbyt ten mbank z 19gr i te 50mb jak ktoś będzie tylko odbierać i z rzadka dzwonić a takim ludziom wystarczą uzbierane minuty.

  • 0

    325. ~  2011-03-20 10:34:02  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    "jak ktoś będzie tylko odbierać i z rzadka dzwonić" to się nie będzie bawić w uzbierane minuty. Na pewno też nie będzie kupować 10za5 (bo dzwoni z rzadka). Dlatego dla kogoś takiego najlepszy i najtańszy jest mBank (50 MB też jest nie do pogardzenia).

  • 0

    326. ~  2011-03-20 11:39:36  host: p14-05.opera-mini.net

    Więc mamy pełno idiotów co się ogłaszają i mają numery w play zamiast być w mbanku i są kretynami że wybierają operatora gdzie konto jest ważne rok po doładowaniu a nie 2 miesiące za 5zł albo 50zł na rok roku i są debilami że nie korzystają z internetu którego nie potrzebują. Mbank jest godny polecenia potężnej części społeczeństwa a może i większości ale nie w tym przypadku. W minuty nie trzeba się bawić, one same wpadają i nie są ważne dzień ale miesiąc a każda następna zebrana minuta przedłuża całość. 5zł rok to chyba nie jest drogo.

  • 0

    327. ~  2011-03-20 11:47:54  host: p14-05.opera-mini.net

    Zresztą nawet jak się nie będziemy zbierać minut to 29gr i pełna swoboda to coś dużo lepszego niż 19gr w sieci gdzie jest brak przekierowań, które czasem mogą być przydatne.

  • 0

    328.  2011-03-20 21:24:28

    korzystam z mbanku bo mam w dodatku u nich konto wiec jeszcze do tego dodawali 50min/m,mam też Playa za 1zł/m i SD w cenie/6miesięcy,mam też Orange na samo odbieranie jako numer "domowy",mam też tak taka tylko dla tego że udało mi się kupić już doładowaną mocno kartę w niskiej cenie z długim czasem na wychodzące i używam jako rezerwę....nie ma jednego rozwiązania dla wszystkich każdy chce coś innego!a że aktualnie pracuje dla Playa to już inna sprawa...

  • 0

    329. ~n  2011-03-21 08:54:18  host: host-62-141-255-222.tomaszow.mm.pl

    wlo pod 288 przyznajesz, że opłacasz abonament synowi. Z twoich 4 numerów tylko jeden jest "firmowy" a reszta to rodzina. Czy odzyskujesz podatki od całości? Musisz bardziej kontrolować to co piszesz.

  • 0

    330. ~minka  2011-03-21 10:03:45  host: etr.net.pl

    No zobaczymy, Być może poszerzą swoją ofertę telefonów, bo konkurencja bo nie śpi. A powiedźcie mi, czy mają już możliwość ubezpieczenia, jak to zrobił Orange bądź Era?

  • 0

    331. ~Heh  2011-03-21 13:40:32  host: bec213.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Heh, ile trzeba wisieć na komórce, żeby opłaciło się miesięcznie wydawać 300 zł za "darmowe" rozmowy do wszystkich sieci... ;-)

  • 0

    332. ~darek  2011-03-21 13:58:26  host: 178.73.49.32

    play of made in szajs

  • 0

    333. ~  2011-03-21 16:40:25  host: dqt28.neoplus.adsl.tpnet.pl

    331 minimun 3000 min na komórki obce

  • 0

    334.  2011-03-21 16:44:53

    329. ~n - jak masz problem, to możesz donieść gdzie trzeba ;-) powiem Ci tylko, ze nie mam czego się obawiać i nie muszę w związku z tym na nic uważać. Natomiat ciekawi mnie co Ciebie obchodzi jak to rozliczam? Jeśłi Cię boli - naprawdę możesz donieć. A oni już bez problemu dojdą kim jestem - piszę od lat z tego samego komputera i łącza ;-)

  • 0

    335. ~  2011-03-28 21:56:46  host: public4582.cdma.centertel.pl

    a kiedy będą zmiany w pf?

Dodaj swoją opinię