Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play aktualizuje Galaxy S II do Androida 4.0

Play aktualizuje Galaxy S II do Androida 4.0

Q! 1 Czerwca 2012 12:43

0 0
samsung i9100Play udostępnił aktualizację systemu do Androida 4.0 dla telefonu Samsung Galaxy S II.

Udostępniona wersja systemu ma oznaczenie 4.0.3. Aktualizację wykonać można samodzielnie, za pomocą programu KIES.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu
Zobacz: test telefonu Samsung Galaxy S II.



Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2.  2012-06-01 13:04:01

    @me - thx. :-)

  • -1

    3. ~  2012-06-01 13:36:47  host: z24-14.opera-mini.net

    Bravo Play ! Play is the best !

  • 0

    4.  2012-06-01 13:44:58

    Do przyszłego tygodnia nie warto ściągać aktualizacji, bo obecna wersja zawiera błędy i będzie poprawiona !!!

  • 1

    5.  2012-06-01 13:47:52

    @3 wszystko w porządku?

  • 0

    6.  2012-06-01 13:49:04

    @4 zależy jaka to jest wersja. jeśli to jest ta sama historia co z niebrandowanym softem to faktycznie lepiej zaczekać, aczkolwiek wydaje się że przy takiej zmianie można pokusić sie o full wipe - zwłaszcza iż znajdą się pewnie aplikacje nie działające z nowym OSem a zainstalowane na słuchawce.

  • 0

    7. ~bbbbb  2012-06-01 14:26:36  host: 193.201.36.34

    @ 4 - skąd te informacje?

  • 0

    8.  2012-06-01 14:30:03

    @1. I9100 nigdy nie miał innego ICS'a niż 4.0.3.

  • 0

    9. ~  2012-06-01 15:43:15  host: z12-07.opera-mini.net

    racja mi się sam telefon aktualizował z tą łatka 18 MB i teraz potrafi się sam wyłączyć i włączyć bez powodu. mam nadzieję że aktualizacja będzie szybko. nie wiem jak można wypuścić taka wadliwą poprawkę która więcej psuje niż poprawia.

  • 0

    10. ~marrcus  2012-06-01 17:49:04  host: 77-242-227-37.net.pbthawe.eu

    ja mam niebrandowany, i ta opcja uruchom niestety bardzo potrzebna

  • 0

    11. ~MST  2012-06-01 18:15:21  host: 98-89.ipartner.com.pl

    To jest ta aktualizacja uceglająca na nieoficjalnych romach?

  • 0

    15. ~Ad  2012-06-01 19:35:41  host: acgc152.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja robiłem aktualizację do 4.0.3 w Plus GSM. Od tamtego czasu telefon bardzo często traci zasięg i nie można się do mnie dodzwonić.

  • 0

    16. ~PLANET  2012-06-01 20:27:28  host: host-193-39-71-13.dag.pl

    #9, 15: wciskajta kity dalej...

  • 0

    17. ~pytanie  2012-06-02 11:51:43  host: yetanothertor.ipduh.com

    a orange kiedyś ta aktualizacje udostępni? ktoś wie? proszę o info .

  • 0

    18. ~użyszkodnik orange  2012-06-02 13:27:23  host: public-gprs154149.centertel.pl

    Przylaczam się do pytania- Kiedy orange udostępni aktualizacje Galaxy s 2 do ice cream sandwich? Czy mają to w ogóle w planie czy to mrzonka?

  • 0

    19. ~użyszkodnik orange  2012-06-02 13:30:32  host: public-gprs154149.centertel.pl

    Play, plus i T-mobile udostepnili tylko centertel jak zwykle śpi. następnym razem przedłużam umowę bez telefonu a terminal kupuje w sklepie na raty. to według mnie najlepsza opcja.

  • 0

    20.  2012-06-03 01:00:43

    Nie ma szału, powiedziałbym, że jest gorzej. Wydaje mi się, że trochę się "tnie" i dłużej myśli (np. choćby przy wybieraniu funkcji telefonu!). Brakuje lekkości. Niektóre funkcje, czy opcje zostały zmienione na niekorzyść (np. suwaki do odbierania i odrzucania przychodzącej rozmowy obniżono - odbierając telefon jedną ręką istnieje większa "szansa", że telefon nam wypadnie z łapki). Chyba też gorsza - minimalnie - reakcja na dotyk. Zniknęła zmiana karnacji sms? Wydaje się też, że ICS szybciej zjada baterię.

  • 0

    21.  2012-06-05 16:20:05

    @20 Hmm cos dziwnego sie zadzialo bo posiadam SGS i SGS II i jakos po aktualizacji tego ostatniego i ustawieniu sobie wszystkiego od nowa stwierdzam ze system dziala o wiele lepiej plynniej i bateria trzyma mi o dobre 2-3h dluzej przy takim samym uzywaniu telefonu.. jak nie dziala Tobie dobrze to moze warto : a) wrocic do 2.3.6 b) przeinstalowac system ??

  • 0

    22. ~dg.  2012-06-05 21:02:06  host: 80.50.130.138

    witam. czy przy aktualizacji za pomocą kies sgs II nie traci gwarancji? i czy później da radę wrócić do 2.3.2 bez utraty gwarancji?

  • 0

    23.  2012-06-07 23:48:45

    21. Cieszę się, że u Ciebie po aktualizacji OK. U mnie tragedia. Po wgraniu aktualizacji przywróciłem ustawienia fabryczne, wgrałem tylko AVG, latarkę, Facebooka i Operę (wcześniej na 2.3.3. miałem jeszcze 20-kilka aplikacji), system był zatem bez "obciążeń" i przez noc zjadło mi ponad pół baterii (wszystko co możliwe, łącznie z transmisją danych i synchronizacją miałem wyłączone). Występował problem z reakcją na dotyk. Z serwisu Samsunga uzyskałem kod do zrobienia Factory Reboot (zrobiłem 2 x) i wydaje mi się, że reakcja na dotyk poprawiła się, ale z baterią jest dalej cieniutko (a mam tą większą o pojemności 2000 mah od samsunga). Wydaje się, że nowy soft zjada ponad 2 razy szybciej baterię. I jeszcze ten dograny przez Pley-a Play Guard... Dam mu szansę jeszcze przez weekend, a potem pewnie udam się pokornie do serwisu z prośbą o powrót do 2.3.3.

  • 0

    24. ~r0x0rj00rb0x0r  2012-06-14 13:27:34  host: 89-74-142-52.dynamic.chello.pl

    jak chodzi ci avg TO GRATULUJE ;D gg

Dodaj swoją opinię