telepolis.pl Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: 9 groszy za minutę do wszystkich

Play: 9 groszy za minutę do wszystkich

Piszemy o tym pierwsi LuiN 23 Grudnia 2013 12:18

33 5
Od Wigilii do 12. stycznia dostępna będzie nowa promocja sieci Play 9 groszy za minutę do wszystkich z okazji 22. Finału WOŚP.

W tym okresie po uprzedniej aktywacji usługi będzie możliwe wykonywanie połączeń głosowych do wszystkich krajowych sieci (też numery stacjonarne) w cenie 9 groszy za minutę.

Oferta dostępna będzie od jutra w taryfach Lubię To, Rok Ważności Konta, Play na Kartę oraz Play Fresh.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Źródło:


Dodaj do:

Tagi: play | 9 groszy

w sumie: 115
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    112. ~Calm7  2013-12-25 20:12:06  host: n07-04-07.opera-mini.net

    111). Oj, nie jestem tego taki pewien.. Owsiak już nie będzie finansował każdej minuty -20gr ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    113. ~JA  2013-12-26 03:21:07  host: ip-78-30-110-195.free.aero2.net.pl

    O.K. Oby tak dalej i na coraz szerszą skalę.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    114. ~  2013-12-26 03:26:25  host: n05-09-08.opera-mini.net

    A ile pobiera z konta bonusowego, 9 czy 29gr?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    116. ~PINI INIWROCLAW  2013-12-26 09:10:48  host: host-89-230-230-162.wegorzewo.mm.pl

    MAM NADZIEJE ZE MOZE PLAY WPROWADZI TE 9GR JAKO STALA OFERTA TO BY BYLO FAJNIE

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    117. ~A  2013-12-26 09:20:02  host: 178-36-21-179.adsl.inetia.pl

    zapomnij o 9gr na stałe wtedy plej by zbankrutowało.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    118.  2013-12-26 13:54:50

    9 groszy jest całkiem możliwe. Pozostaje tylko kwestia skonfigurowania odrębnej taryfy. Wystarczy zrobić taryfę jak w OrangeGo - od doładowania 30zł w górę, jest 9 groszy na miesiąc, a przy niższych doładowaniach znów 29groszy, Taka stawka przy dobrze zmontowanej ofercie spokojnie jest możliwa i nikt z jej powodu nie zbankrutuje.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    119. ~LepikPL  2013-12-26 18:19:05  host: 77-253-176-205.adsl.inetia.pl

    O co chodzi z tym bankrutowaniem Playa? Gdzie nie wejdę, zaraz ktoś wieszczy i wróży. Lekko nie jest, ale póki co PLAY toczy się do przodu. Prawdę zobaczymy na aukcjach. Wywalenie przez P4 większej kasy na rezerwacje, będzie świadczyć o dalszych planach na przyszłość. Odpuszczenie potwierdzi chęć sprzedaży. Tak mi się wydaje.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    120.  2013-12-26 18:23:30

    t-mobile w starych taryfach dal pakiet 300minut za 20zł wychodzi 6,6gr/min. Prepaid prawie jak abo. Myślę, że bedzie wiecej takich pakeitów

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    123. ~  2013-12-27 15:06:49  host: 83.218.117.82

    do 122: tak. Tylko że mi pakiet 10 za 5zł nie działa tak jak nie dostałem 15% więcej doładowując konto na fb :(

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    124. ~  2013-12-27 15:41:49  host: 83.218.117.82

    apropo 123: jest jednak ok. Właśnie dostałem bonus 15% na konto promocyjne ważne 30 dni jak i aktywowało się 10zł za 5zł ważne 30 dni. Także tak czy inaczej mam do wykorzystania 113 minut do wszystkich pl sieci za 5zł do 12 stycznia 2014 roku i nielimitowane rozmowy i smsy do play do 1 stycznia 2014 do godziny 23.59 - więc jest ok. Fajna promocja :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    125. ~  2013-12-27 16:44:11  host: public-gprs514657.centertel.pl

    Lepsze to niż nic, a Play nie oferuje ostatnio NIC poza jednodniowymi promocjami doładowań...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    126. ~p.a.o.l.o  2013-12-27 18:41:22  host: aaxg20.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kijowa ta promocja bo niby dla wszystkich w Play na kartę ale nie łapie się taryfa Mini Max na kartę :(

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    129.  2013-12-28 12:57:22

    Teraz, po sprawdzeniu w praktyce działania tej usługi, mogę powiedzieć, że to bardzo fajna i uczciwa promocja. Brak dodatkowych warunków, wykluczeń i udziwnień stosowanych przez niektórych operatorów, stawia ją na czele atrakcyjnych międzyświąteczych atrakcji. Jedyna wada: szkoda, że tak krótko trwa.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    130. ~BOND_007  2013-12-31 13:35:57  host: LutekLAN.pl

    Uważajcie i sprawdzajcie stan konta, billingi...... Ja włączyłem usługę 24.12.13 dostałem info sms że usługa aktywna, na koncie też widnieje że usługa aktywna i do połowy dnia 26.12.13 naliczało przy połączeniu 9gr/min. natomiast od 26.12.13 do dziś taryfikuje 29gr/min. Napisałem zgłoszenie reklamacyjne i teraz czekam do 30 dni na odpowiedź.... co mi to da jak muszę ponownie doładować konto bo środki zniknęły z konta.. LIPA!!!! UWAŻAJCIE!!! LIPA!!!! UWAŻAJCIE!!!LIPA!!!! UWAŻAJCIE!!!LIPA!!!! UWAŻAJCIE!!!LIPA!!!! UWAŻAJCIE!!!LIPA!!!! UWAŻAJCIE!!!LIPA!!!! UWAŻAJCIE!!!LIPA!!!! UWAŻAJCIE!!!LIPA!!!! UWAŻAJCIE!!!LIPA!!!! UWAŻAJCIE!!!LIPA!!!! UWAŻAJCIE!!!LIPA!!!! UWAŻAJCIE!!!LIPA!!!! UWAŻAJCIE!!!LIPA!!!! UWAŻAJCIE!!!LIPA!!!! UWAŻAJCIE!!!LIPA!!!! UWAŻAJCIE!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    131. ~BOND_007  2013-12-31 13:39:35  host: LutekLAN.pl

    nie wiem co mi odpiszą... ale ile osób jest takich co nie sprawdzi a będą mieć tak jak ja..................., Myślą że mają 9gr a tu cena cennikowa 29gr...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    132. ~barabasz  2014-01-01 09:34:55  host: 37.30.237.107.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Czy z okazji mogliby też uruchomić zasięg 2G/3G? Byłoby sympatycznie MÓC dzwonić za tych 9 gr. Bo przy tej jakości sieci (czy raczej jej braku) mogą sobie oferować dowolne promocje - z których nie da się i tak skorzystać