Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: 60 zł za przeniesienie numeru do Play Fresh

Play: 60 zł za przeniesienie numeru do Play Fresh

LuiN 23 Sierpnia 2010 16:32

0 0

Przenosząc numer z innej sieci do Play Fresh otrzymać można jednorazowo 60 zł.



Po przeniesieniu numeru do Play Fresh klient otrzyma w pojedynczym doładowaniu 60 zł ważne przez 90 dni. 60 zł można wykorzystać na krajowe połączenia do wszystkich sieci komórkowych, SMS-y, MMS-y oraz na połączenia głosowe na polskie numery stacjonarne.




Aby otrzymać bonus wystarczy doładować konto minimalną kwotą doładowania. Do tej pory klienci po przeniesieniu numeru do Play Fresh otrzymywali bonus 60 zł w 3 transzach, po 20 zł co miesiąc przez 3 kolejne miesiące.

Zobacz: regulamin promocji Przenieś numer do Play Fresh (plik .pdf; 71 kB).

Źródło tekstu: blogplay.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 73
  • 0

    54.  2010-08-25 11:35:35

    46, ciekawe tylko ile osób dostaje całą sumę (czyli 200 zł) tego bonusu? Stawiam, że bardzo niewiele.

  • 0

    55.  2010-08-25 11:43:17

    Jojo: zgadza się do sieci Era. Wiadomo, że po stawkach cennikowych, a jakich innych?

  • 0

    56.  2010-08-25 11:58:52

    forumiak (55) - moim zdaniem uczciwie byłoby rozliczać te minuty po najtańszej stawce dostępnej w danej taryfie TT. Czyli jeżeli są to minuty tylko do Ery, to np. po 14 gr w taryfie Nowy TT, bo to najniższa możliwa do uzyskania stawka do wszystkich w Erze. Niestety środki rozliczane są po np. 56 gr, a to spora różnica.

  • 0

    57. ~Tani  2010-08-26 08:38:04  host: inet20909nc-3s.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Szkoda tylko że roaming na Plusie jest lipny. Wtedy bym się skusił na Fresha...

  • 0

    58. ~fox00  2010-08-26 09:28:29  host: 87-205-89-22.adsl.inetia.pl

    57) W jakim sensie lipny ?? Nie zauważyłem problemów.

  • 0

    59. ~Tani  2010-08-26 09:35:17  host: inet20909nc-1s.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    @58. Nie wiem jak u ciebie jest, ale ja tylko na roamingu Plusa jadę, bo innej opcji nie mam i jak wiadomo są przeciążenia sieci i nie wpuszcza nie loguje do niej userów P4. W końcu w mym 12 tysięcznym mieście jest tylko salon Polkomtela i każdy ma numer w Plusie.

  • 0

    60. ~miloszjar  2010-08-26 19:25:04  host: user-188-33-46-77.play-internet.pl

    Ja już przeniosłem:) zamówiłem bezpłatny na stronie Orange zarejestrowałem i jeszcze tego samego dnia przeniosłem:) Dziś doładowałem za 5 zł i 60 złociszy pojawiło się na koncie w postaci środków dodatkowych:D Na pewno się przyda. Generalnie POLECAM;)

  • 0

    61.  2010-08-27 16:50:42

    @56, rozliczanie minut z bonusu po stawkach podstawowych to standard - tak samo było i jest w Orange, choć Orange np. daje 20-25% kwoty doładowania w promocjach, a TT daje teraz 200% ekstra. Jasne, że po im niższej stawce jest rozliczenie, tym lepiej, ale to już zbędne komplikacje. W TTHot jest pakiet 1000 minut po 9zł, czyli za minutę płaci się niecały 1 gr- i jak z tego sciągnąć bonus? W Orange pakiet kosztuje 10zł, więc przelicznik jest 1 minuta- 1 gr. Ale to tylko pokazuje, że stawka podstawowa w cenniku jest najbardziej wymiernym przelicznikiem. @47, zapomniałeś dodać, że 200zł w sumie przez pierwszy rok stażu i do doładowań.

  • 0

    62.  2010-08-27 17:28:39

    pablo_79 - to, że coś przyjęto jako pewien standard nie oznacza jeszcze, że jest korzystne lub że nie można tego zmienić. ;-) Zbędne komplikacje..., echh. :-] No to w taryfie HOT ściągać po 1 gr. ;-)

  • 0

    63.  2010-08-27 17:32:50

    Tak zapomniałem dodać, a raczej uznałem to za wadę. Ponieważ przez ten rok stażu trzeba wykonać określoną ilość odpowiednich doładowań, a więc sporo zainwestował w te 200 zł. We Fresh'u teraz masz od razu 60 zł (też co prawda rozliczane cennikowo) ale za to do wszystkich sieci na całe 3 miesiące. dopiero potem musisz dokonać pierwszego doładowania (i tak o 5 zł niższego niż w TT), by ewentualnie przedłużyć bonus.

  • 0

    64. ~Leon  2010-08-27 20:38:19  host: t15-05.opera-mini.net

    Przeniosłem numer z Play do Ery, po czterech dniach z Ery do Play i takim sposobem POZBYŁEM SIĘ NOTKI SMS. Proste, nieprawdaż?

  • 0

    65.  2010-08-28 14:59:23

    Szkoda że nie ma notki o punkcie 13 regulaminu. Dzisiaj przeniosłem numer do Playa i... gratisu już nie dostanę.

  • 0

    66. ~  2010-08-28 23:24:10  host: public-gprs7731.centertel.pl

    13. Bonus 60zł nie zostanie przyznany, jeśli USytkownik, przed Doładowaniem konta skorzysta w Oferty „Darmowe Rozmowy i SMS-y w Play” lub „Darmowe SMS-y do wszystkich sieci”. Niniejsza Oferta Promocyjna nie wyklucza się z pozostałymi Ofertami Promocyjnymi w Ofercie Play Fresh, chyba, Se inne Oferty Promocyjne stanowią inaczej.

  • 0

    67. ~marcin  2010-08-31 21:33:33  host: 81-219-144-13.kraknet.net

    A po jakim czasie od doładowania dostawaliście ów 60zł???

  • 0

    68. ~INSPIRON  2010-09-02 16:19:24  host: 94.254.253.82

    *67: Od razu;)

  • 0

    69.  2010-09-16 07:25:54

    mam pytanie: po przeniesieniu numeru w tej promocji do play ile mam czasu aby doładowac konto aby nie stracic bonusu? zgodnie z regulaminem promocji: Kwotę na starterze opisaną w punkcie powyżej można wykorzystać przez: a. 1 PLN przez 20 dni na połączenia wychodzące, 110 dni na połączenia przychodzące, czyli jeśli pierwszy raz doładuje konto np. w 105 dniu od przeniesienia numery to też powinienem dostać bonus ważny 90dni? gdyż w regulaminie nie pisze dokładnie w jakim czasie od przeniesienia numeru muszę doładowac konto. pls o info

  • 0

    70. ~  2010-11-23 18:51:24  host: chello087207236009.chello.pl

    Super sprawa wiec polecam skorzystac bo moze taka druga sie nie nadarzy w przyszlosci.

  • 0

    71. ~taka prawda  2011-01-05 18:15:03  host: 88-199-247-2.tktelekom.pl

    NIE TAK ŁATWO PRZENIEŚĆ NUMER. Sieci robia problemy z byle powodu. nie łudźcie się że to szybko załatwicie, o ile wogóle wam sie uda

  • 0

    72. ~leb  2011-03-12 14:55:57  host: dynamic-78-8-194-45.ssp.dialog.net.pl

    @71 poszedłem do punktu Play z dowodem osobistym, złożyłem dwa czy trzy podpisy i za 24 godziny miałem już numer w Play. proste, nikt nie robił problemów.

  • 0

    73. ~tomek  2011-07-20 19:41:04  host: ip-195.78.239.68.ekolping.pl

    Złożylem wniosek w play około 15.30 a na nastepny dzień o 5 rano już byłem przeniesiony. numer w taktak rejestrowałem dzien wczesniej

Dodaj swoją opinię