Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: 50% więcej do doładowania

Play: 50% więcej do doładowania

LuiN 26 Czerwca 2009 13:17

0 0
Od 29. czerwca do 12. lipca każde doładowanie konta Play kwotą minimum 30 zł premiowane jest bonusowym doładowaniem w kwocie 15 zł do wykorzystania na połączenia do wszystkich sieci.

Aby wziąć udział w promocji należy dokonać w czasie trwania promocji doładowania przez stronę www.doladowania.playmobile.pl lub w jednym z salonów objętych promocją. Dodatkowe złotówki ważne są przez 30 dni od momentu dokonania doładowania.

Stan promocyjnych środków sprawdzić można za pomocą kodu *101#. Z promocji można skorzystać wielokrotnie.


Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 57
  • 0

    38. ~  2009-06-26 20:02:58  host: 94.254.205.19

    Zmieńcie tytuł newsa, bo 50% to jest tylko przy doładowaniu 30zł, a jak będzie np. 50zł to już bonus 15-złotowy nie stanowi 50% a 30%.

  • 0

    39. ~Snipi  2009-06-27 08:56:28  host: chello089079124169.chello.pl

    Tytuly rzadza sie wlansymi prawami.

  • 0

    40. ~veno  2009-06-27 10:12:37  host: 212-102-23-217.adsl.inetia.pl

    Super promocja! Niezaleznie od tego czy dzwoni sie malo czy duzo, ta promocja oznacza, ze przez 1 miesiac rozmawiamy i SMSujemy za darmo. Kto narzeka na ta promocje, ten grzeszy.

  • 0

    41. ~gryfer  2009-06-27 17:50:38  host: gpftor3.privacyfoundation.de

    veno co ty piszesz ? przez miesiąc ? 15zl to wcale nie jest dużo w dodatku to nie jest 50% by gdyby było to od doładowania 50zl dostało by się 25zl a tak dostaje się 15zl no i sposoby doladowań chyba specjalnie tak na wakacje wprowadzili...

  • 0

    42. ~venom  2009-06-27 21:01:07  host: 212-102-20-103.adsl.inetia.pl

    @41 Jak wiecej rozmawiasz to wtedy mozesz doladowac 2x30zl i masz 2x15zl za darmo w tej promocji. Do tego masz darmowe SMSy oraz 30 minut do PLAY i 30 minut do wszystkich (promocja "Program doladowan"). A co zrobisz z 60zl, ktore masz na koncie? Jezeli rozmawiasz tak duzo, to bez problemu je wydasz w kolejnym/ch miesiacach.

  • 0

    43. ~oktawian  2009-06-27 22:07:27  host: 76.73.58.224

    Widac jak nie patrzec ze zrobione to jest marketingowo, niby daja ale z drugiej strony ograniczaja sposob doladowania. A biorac pod uwage w/w sposoby troche mija sie to z celem w czasie wakacji.

  • 0

    44.  2009-06-27 22:54:21

    Czy Play Online na karte tez to dotyczy ?

  • 0

    45. ~jojo  2009-06-29 11:50:35  host: ekj123.internetdsl.tpnet.pl

    Na stornie Play jest już regulamin. I tych "wybranych" punktów jest dosyć sporo. Myślałem, że będzie mniej, a jest nawet Play Germanos w moim mieście. ;-)

  • 0

    46. ~  2009-06-29 14:16:22  host: dpx229.neoplus.adsl.tpnet.pl

    troche jest w tym sensu. Niby na wakacje ale jak ktoś na nie jeszcze nie pojechał bo gdzieś na helu jak nie znajdzie punktu to lipa. Ograniczona promocja mimo że fajna. Powinno być w każdym kiosku i przy każdej kwocie doładowania tak jak jest u innych operatorów. Era jak dawała podwójne doładowanie to do każdego nominału, orange jak oferuje bezpłatne minuty za doładowania to do wszystkich nominałów poza tym za 5pln.

  • 0

    47. ~piter  2009-06-29 15:53:35  host: 89.174.55.154

    Czyli żeby dostać bonus trzeba przejechać pół miasta do jednego z nielicznych punktów, w którym jest to możliwe? Co za paranoja. Nie lepiej wprowadzić promocji, z której każdy może skorzystać tak, jak mu wygodnie?

  • 0

    48. ~  2009-06-29 16:29:57  host: 212-102-17-114.adsl.inetia.pl

    @47 Widze, ze masz internet, wiec mozesz doladowac telefon przez strone www.doladowania.playmobile.pl

  • 0

    49. ~  2009-06-29 17:16:38  host: ackl110.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ejjj dobrze że przeniosłem numer z OGO do Frash :-)

  • 0

    50. ~  2009-06-29 19:32:21  host: heb174.internetdsl.tpnet.pl

    PLAY was sprzeda tak jak LEGIA

  • 0

    51. ~  2009-06-30 00:36:00  host: ddt35.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wczoraj załadowałem przez net za 30PLN. Dostałem te 15PLN extra. :)

  • 0

    52. ~ciekawski  2009-07-01 10:51:30  host: 213.134.167.114

    mam pytanie bonusy są fajnie ale czy te bonusy za sume 30 zł wykluczają program doładowań czyli jezeli doładuje za 30 zł dostaje 30 min do play + 15 zł, a 2x30 30 do wszystkich + 15 zł i co najważniejsze 3x30 20 zł + 15 zł ? jak to jest :) ?

  • 0

    53. ~haczyki :(  2009-07-01 10:55:58  host: 213.134.167.114

    własnie doładowałem przez strone playmobile 30 zł i niestety żadnego bonusu nie dostałem mam aktywny program doładowań więc sa równi i równiejsi nieładnie play

  • 0

    54. ~henio  2009-07-01 16:35:00  host: 77-254-233-84.adsl.inetia.pl

    odnośnie 53 tez mam aktywny program doładowań i zasiliłem dzisiaj na stronie playmobile konto za 30zł, bonus +15 minut przyszedł po jakichś 2 godzinach, więc wszystko jest OK

  • 0

    55. ~impassive  2009-07-01 17:32:25  host: ip-89-174-122-71.multimo.pl

    30 dni? Ot mi promocja. A "promocja" pewnie po to, by ściągnąć więcej kasy z rynku przed obniżką połączeń (ponoć niedługo ma być jakaś nowa "super oferta" w PF).

  • 0

    56.  2009-07-07 16:24:25

    Niewielki bonus, uwarunkowania co do sposobu i punktów doładowania, ograniczony czas na wykorzystanie środków, bardzo krótki czas promocji. Jeśli chodzi o przyznawanie bonusowej kasy ciągle podwójne doładowania w Erze, TT i Heyah, nie mają sobie równych. W PF- same haczyki.

  • 0

    57. ~nightkati  2009-07-10 11:09:59  host: dzi162.internetdsl.tpnet.pl

    BONUS NIE PRZYSZEDŁ!!!!:

Dodaj swoją opinię