Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: 50% ekstra za doładowanie na Facebooku

Play: 50% ekstra za doładowanie na Facebooku

sirmark 25 Stycznia 2013 02:58

9 0

Doładowując 25. stycznia konto Play otrzymać można dodatkowo nawet 50% wartości doładowania.



Aby otrzymać bonus należy doładować konto poprzez profil Play na Facebooku.




Wartość jednorazowego doładowania Bonus
5-10 zł 50 SMS-ów do wszystkich sieci
11-25 zł 50 minut do wszystkich sieci
26 zł i więcej 50% wartości doładowania

Bonus zostanie przyznany w ciągu 24h. Oferta dostępna dla klientów korzystających z oferty Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Play Fresh oraz oferty Red Bull Mobile na Kartę.

Niniejsza oferta promocyjna zastępuje na jeden dzień (25. stycznia) oferty promocyjne 15% ekstra za doładowanie i 30% ekstra za doładowanie.

Zobacz: regulamin promocji.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: doładowanie | facebook | play | promocja

w sumie: 24
  • 0

    10. ~Kazik  2013-01-25 08:45:39  host: v43-07.opera-mini.net

    I tak są lepsze te promocje w play niż u mnie w plus. Za doładowanie.

  • 1

    11. ~Tomecek  2013-01-25 09:12:53  host: individual-236-42.maxnet.biz

    Mam to na co dzień w Virgin. Dodatkowo dodatkowe 50% doładowania ważne rok :)

  • 0

    12. ~kris  2013-01-25 09:16:28  host: rev-077079210222.atman.pl

    Szkoda że z promocji wyłączono play online :(

  • 0

    13. ~dośćWojewuckiego  2013-01-25 09:22:43  host: 83.137.2.148

    p.Tomeczek ma rację, w Virgin mamy to na co dzień i bez zakładania sobie szpiega zwanego Facet z Buku. A pomysł na POwrót szemranego celebryty to "zryty POmysł"

  • 0

    14. ~mirekb  2013-01-25 09:39:30  host: apn-77-115-115-220.dynamic.gprs.plus.pl

    no tak.stalych klientow mix to juz zlewają..w ogole są gdzies reg tych 15/30 % wiecej?bo moze dla mix tez działa

  • 0

    15. ~T.  2013-01-25 09:48:42  host: wimax2-6.telbeskid.com.pl

    Bardzo prosze o 2 zdania dot. Szczegółów jak to działa, takie dla laika :-) Czy jesli nie posiadam fb to np. Ktoś znajomy moze doładować moj nr (bez nieprzyjemnych konsekwencji)? Z góry dziękuję i pozdrawiam

  • 1

    16. ~  2013-01-25 09:52:51  host: host-89-228-60-180.elk.mm.pl

    @13 Tylko do tego virgin jakoś ludzie nie garną się z przenoszeniem numerów czy aktywacją nowych numerów - dane na telepolis o tym pojawiają się w artykułach. Ja osobiście wolę no limit po własnej sieci za doładowanie. Ja faceoobka nie mam, ale żeby z tej promocji skorzystać to wystarczy na szybkiego jakieś lewe konto założyć.

  • 0

    17. ~  2013-01-25 10:36:36  host: 213-146-45-41.ip.netia.com.pl

    @15 ktoś mający konto na fb może doładować dowolny nr tel. bez nieprzyjemnych konsekwencji

  • 0

    18. ~woo  2013-01-25 10:40:48  host: pc235.opawska.osi.pl

    witam a czy 50% wartości doładowania będzie wykorzystana przed promocją Formuła 4.0 ? czy po, załóżmy że doładujemy za 50 zł i wklepaliśmy kod na formułę 4.0 gdzie przez 10 dni mamy rozmowy za free do wszystkich to bonus w wysokości 25zł jest wykorzystywany po tych 10 dniach ?..

  • 0

    20.  2013-01-25 12:46:41

    W regulaminie jest napisane że bonus obowiązuje też przy doładowaniu przez stronę www.doladowania.play.pl, więc nie wiem czego w tekście tego niusa nie jest to ujęte.

  • 0

    21. ~  2013-01-25 14:04:40  host: user-94-254-210-134.play-internet.pl

    19- bo to nie jest oferta dla młodzieży.

  • 0

    22. ~  2013-01-25 14:09:03  host: user-94-254-210-134.play-internet.pl

    19- gdzie tam masz tanie, czy wręcz nielimitowane esemesy? O darmowych wewnątrzsieciowych też możesz zapomnieć? Dziwisz się, że luzie w to nie wchodzą, pomimo reklam w TV? Bo ja nie.

  • 0

    23. ~Mirek24  2013-01-25 14:39:30  host: net-83-175-143-22.markom.krakow.pl

    Mam pytanko: w przypadku gdy mam taryfę Play Fesh i mam uruchomiony pakiet 100 minut do Play i na stacjonarne to po przyznaniu mi tych 50 minut do wszystkich, to z którego pakietu będzie mi pobierać w pierwszej kolejności jak zadzwonię np. do Play albo stacjonarkę?

  • 0

    24.  2013-01-25 15:02:37

    21, tak ale młodzież jest tą grupą wiekową, która najbardziej orientuje się w ofertach rynku telekomunikacyjnego.

  • 0

    25. ~stics  2013-01-25 17:32:00  host: 158.66.1.37

    Za doładowanie 11-25 jest 500 MB a nie 50 min! I można też doładować na stronie Play a nie tylko na "twarzoksiążce".

  • 0

    26.  2013-01-25 18:06:11

    @25 na stronie Play jest chyba błąd. Zasiliłem 25 zł i dostałem 50 minut, a chciałem 500 MB. Zrobiłem zgłoszenie i czekam na rozwój wypadków:)

  • 0

    27. ~  2013-01-25 18:12:57  host: 31-41-144-41.net.kth.pl

    @23. Jeżeli będziesz dzwonił na numery stacjonarne albo do sieci Play bez aktywnego SD to pobierze tobie z pakietu 100 minut. Dzwoniąc poza sieć będą "schodzić" minuty z pakietu do wszystkich. Na szczęście rozliczanie pakietów w Play zazwyczaj odbywa się w najkorzystniejszy sposób.

  • 0

    28. ~  2013-01-25 18:38:09  host: 83.218.109.208

    do 25: stics - a sam testowałeś? bo na stronie facebooka wyraźnie pisze 50 min do wszystkich polskich sieci...

  • 0

    30.  2013-01-25 22:46:49

    Najkorzystniej wygląda doładowanie za 11 zł. Dają 50 minut liczone po 29 gr. minuta tak jak z Promocyjnego Pakietu Złotówek (+50%) da 14,50 zł. czyli ponad 130% ;) Kwotę doładowania i tak możemy zamienić na Promocyjnego Pakietu Złotówek pakietami albo na coś innego.

  • 0

    31.  2013-01-26 19:36:25

    sirmark, proszę. Do/nawet 50% ekstra za doładowanie na Facebooku

Dodaj swoją opinię