Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: 50% ekstra za doładowanie na Facebooku

Play: 50% ekstra za doładowanie na Facebooku

sirmark 29 Listopada 2012 22:08

0 0

Doładowując 30. listopada konto Play otrzymać można dodatkowo nawet 50% wartości doładowania.

Aby otrzymać bonus należy doładować konto poprzez profil Play na Facebooku.

Wartość jednorazowego doładowania Bonus
5-10 zł 50 SMS-ów do wszystkich sieci
11-30 zł 50 minut do wszystkich sieci
31 zł i więcej 50% wartości doładowania

Bonus zostanie przyznany w ciągu 24h. Oferta dostępna dla klientów korzystających z oferty Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Play Fresh oraz oferty Red Bull Mobile na Kartę.




Niniejsza oferta promocyjna zastępuje na jeden dzień (30. listopada) oferty promocyjne 15% ekstra za doładowanie i 30% ekstra za doładowanie.

Zobacz: regulamin promocji (plik .pdf; 73 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 38
  • -1

    19. ~  2012-11-30 07:48:47  host: v51-10.opera-mini.net

    18, co ty powiesz? A ja ciagle mam taryfe Play Fresh aktywną. To, ze nie mozna wlaczyc taryfy Fresh nie oznacza, ze tym, co wlaczyli ja kiedys automatycznie ja wylaczyli.

  • -1

    20. ~  2012-11-30 08:15:51  host: v21-15.opera-mini.net

    Play Fresh zmienil nazwe dla nowych klientow na Play na Karte, nowy starter reszta bezzmian. Mozna zmigorwac z PF do nowej taryfy PlaynK.

  • 1

    21. ~Bla  2012-11-30 08:18:22  host: v30-05.opera-mini.net

    Konto doladowalem i 50% wplynelo na konto promocyjne, waznosc 14 dni :p

  • 2

    22. ~kamil  2012-11-30 08:43:16  host: 89-78-159-249.dynamic.chello.pl

    brak promocji = żle promocja = żle promocja z dodatkiem = źle promocja z dodatkiem i podarunkiem = źle nie czytać tych "komentarzyków" = dobrze :)

  • 1

    23.  2012-11-30 08:47:40

    Ja nie rozumiem dlaczego promuja doladowania realizowane przez zewnetrzna firme, a nie ma zadnej promocji doladowan z telefonow na abonament, gdzie nie musza sie z nikim dzielic prowizja.

  • 1

    24. ~kamila  2012-11-30 08:57:19  host: aahe227.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @21: Na które konto promocyjne Ci wpłynęło? Czyli jak mam na koncie środków promocyjnych pod *101# - 10 zł, ważne do 25.12.2012 r. to skróci mi się to do 14 dni? Czy można potem jakoś przedłużyć ten pakiet?

  • -1

    25.  2012-11-30 09:14:12

    Dostajecie 50minut do wszystkich sieci za doładowanie 11zł i mówicie że to zła promocja? Owszem, bonus ważny 14dni, ale jest bardzo atrakcyjny. Jego wartość to około 15zł. W Orange za doładowanie 11zł dostaniecie bonus wart 1,5zł.

  • 1

    26. ~asd  2012-11-30 09:17:36  host: jvn114.internetdsl.tpnet.pl

    17. ~abc Play - 19zł 180minut do wszystkich. Minuta rozmowy za 10,5 grosza :) ZATKAŁO KAKAO? Bez kombinowania, uruchamiania czehgokolwiek kupowania przez allegro i załączania pakietów. Ile porozmawiasz ze wszystkimi sieciami w hejah? 100 minut? Przestań się błaźnić

  • -1

    27. ~Bla  2012-11-30 09:43:26  host: v50-08.opera-mini.net

    @24: wplynelo na konto promocyjne pod *101#. Dluzsza waznosc konta nie powinna byc skrocona po takim doladowaniu, ale jezeli tak by sie stalo zawsze mozna wydluzyc kodami spod nakretek Coca-coli, wiec nie jest zle :)

  • 1

    28. ~...  2012-11-30 10:05:06  host: 77-253-20-159.adsl.inetia.pl

    @17. Paranoja. Tyle kombinacji aby zaoszczędzić 10 zł?! Co od samej oferty ta jest mocno przeciętna.

  • 1

    29. ~noproblem  2012-11-30 10:57:03  host: 106-145.beskidmedia.pl

    jak sprawdzic stan sms? ktory kod bo nie wiem

  • 1

    30.  2012-11-30 10:59:24

    Spróbuj *109#

  • -1

    31. ~  2012-11-30 11:25:23  host: 46.115.26.18

    Czy środki z usługi 10za5 oraz z konta promocyjnego można wykorzystywać na połączenia w roamingu ?

  • -1

    32. ~  2012-11-30 11:30:22  host: 46.115.26.18

    Czy tele.play działa w Red bull mobile i virgin Mobile?

  • -1

    33. ~playowiec  2012-11-30 14:01:01  host: user-46-112-67-2.play-internet.pl

    @31 niestety tylko połączenia krajowe...

  • -1

    34. ~  2012-11-30 15:28:41  host: v50-12.opera-mini.net

    Ile razy można ładować i czy da się doładować takimi kwotami jak 11 zł, 12 zł, itd.?

  • 1

    35.  2012-11-30 16:10:59

    @17 tak mi się skojarzyło....:) -Ja to proszę pana mam bardzo dobre połączenie.Wstaję rano,za piętnaście trzecia. Latem to już widno.Za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem,śniadanie jadam na kolację,więc tylko wstaję i wychodzę. -No ubierasz się pan -W płaszcz jak pada.Opłaca mi się rozbierać po śniadaniu? -Aaaa...fakt. -Do PKS mam pięć kilometry.O czwartej za piętnaście jest PKS. -I zdanżasz Pan? -Nie, ale i tak mam dobrze, bo jest przepełniony i nie zatrzymuje się. Przystanek idę do mleczarni, to jest godzinka. Potem szybko wiozą mnie do Szymanowa.Mleko, wiesz pan, ma najszybszy transport, inaczej się zsiada. W Szymanowie zsiadam, znoszę bańki i łapię EKD. Na Ochocie w elektryczny, do Stadionu. A potem to mam już z górki, bo tak:119, przesiadka w trzynastkę, przesiadka w 345 i jestem w domu. To znaczy w robocie. I jest za piętnaście siódma. To jeszcze mam kwadrans.To jeszcze sobie obiad jem w bufecie.To po fajrancie już nie muszę zostawać,żeby jeść, tylko prosto do domu i góra 22.50 jestem z powrotem. Golę się, jem śniadanie i idę spać ;))))

  • 1

    36. ~  2012-11-30 16:25:04  host: 81.15.197.153

    @34 mozna ladowac dowolna kwota od 5 do 300 zl, ja doladawalem za 31 zl :)

  • 1

    37. ~  2012-11-30 16:43:56  host: v40-06.opera-mini.net

    @36 Dzięki.

  • 0

    38. ~P24  2012-12-01 09:16:48  host: c164-237.icpnet.pl

    ciekawe jak sprawdzic na play24 stan np. tego bonusu sms-owego. Regulamin regulaminem a info brak.

Dodaj swoją opinię