Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: 5 gr za 10 kB w roamingu

Play: 5 gr za 10 kB w roamingu

LuiN 1 Lipca 2009 12:24

0 0

Od 1. lipca klienci Play za granicą mogą surfować taniej w całej Strefie Euro.  W ramach nowej promocji 1 MB transmisji w roamingu w strefie EU kosztuje w Play 5 zł, czyli 5 gr za 10 kB.

Oferta promocyjna skierowana jest do wszystkich klientów Play. Taryfikacja 5 gr za 10 kB obowiązuje bez względu na sieć, w której zalogowana jest karta SIM i nie wymaga aktywacji, ani dodatkowych opłat.

Kraje objęte promocją to:
Austria, Belgia, Bułgaria, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Madera, Malta, Martynika, Monako, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Rumunia, San Marino, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Wyspy Kanaryjskie, a także USA, Gujana Francuska, Gwadelupa i Wyspy Owcze.




Zobacz: regulamin oferty promocyjnej Tania Transmisja Danych w Roamingu (plik .pdf; 302 kB).

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 43
  • 0

    24.  2009-07-01 13:18:45

    LuiN - w Niemczech koniecznie? W jakiej sieci tak jest? Czy wszędzie?

  • 0

    25.  2009-07-01 13:20:01

    eee... szwagier ma meldunek w Polsce, pracuje dla niemieckiej firmy i bez problemu korzysta. nie wiem czy nie ma abonamentowego nawet...

  • 0

    26.  2009-07-01 13:20:39

    fakt, ze mieszkał prawie 20 lat w Niemczech i może ma jakiś tymczasowy jeszcze? ale wątpię ;-)

  • 0

    27.  2009-07-01 13:24:49

    @wlo - we wszystkich sieciach niemieckich jest obowiązkowa rejestracja. Ja kupowałem kartę w Niemczech w 2005 roku w T-Mobile i nie było najmniejszego problemu. Konsultant zarejestrował mnie na adres salonu, a po powrocie do Polski przez internet przerejestrowałem kartę na polski adres i dostałem za to, o ile dobrze pamiętam, chyba ze 3 euro gratis jeszcze. W Niemczech można bez problemu kupić kartę prepaid. Wystarczy dowód/paszport i podanie niemieckiego adresu zamieszkania. Warunkiem rejestracji jest również ukończenie 18 roku życia.

  • 0

    28.  2009-07-01 13:26:31

    no tak też myślałęm/wiedziałem ;-)

  • 0

    29.  2009-07-01 13:27:03

    No i stało się. W roamingu jest taniej niż w Orange po Polsce. W Orange ani pakietów (50MB/100MB..) ale za to ostro reklamują ostatnio "pseudo" Inertnet pt. "Orange World". Buahahaa. Komu w dzisiejszych czasach wchodzenie na kilka z góry zdefiniowanych stron wystarczy? Ludzie! Przypomina mi to jak kilka lat temu pojawiła się usługa dostępu do Internetu przez satelitę. Niestety były to z góry zdefiniowane strony a nie wolny wybór użytkownika.

  • 0

    30. ~mirekb  2009-07-01 13:32:41  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    w wakacje 2006 znalazłem karte tela(nokia6230 czy jakos tak,wiem ze juz z 3g) z sim tmobile,prepaid.pomyslelem ciekawe czy da sie zrobic "na minus"..dało się,ponad 30 euro.tel poszedł za grosze.pytanie jest takie:czy tmobile mógł zarządac od wlasciciela zwrotu kosztów,bo na bank nr byl rejestrowany?jak z tym jest?wie ktos?

  • 0

    31. ~  2009-07-01 14:10:27  host: 188.33.105.3

    a ja jade do Holandii wie ktos cos na temat internetu aby dzialal na modemie na usb jaki najtaniej ????

  • 0

    32. ~tomasz9119  2009-07-01 14:18:15  host: ekj102.neoplus.adsl.tpnet.pl

    przyłączam się do pytania o net w holandii, bo przyda się czasem przełożyć sima na obcego, zeby pociągi sprawdzić ;)

  • 0

    33.  2009-07-01 14:22:25

    Dobra wiadomosc bedzie mozna spokojnie poserfowac na Slowacji i Wegrzech.

  • 0

    34.  2009-07-01 14:34:16

    @tomasz9119 - sprawdź na forum telepolis. Już odpowiadałem komuś na to pytanie. W zależności od potrzeb można wybrać co najmniej 3 oferty: Simyo, KPN lub T-Mobile.

  • 0

    35. ~tomasz9119  2009-07-01 14:51:42  host: ekj102.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dzięki Tomek_19. ale tak naprawdę 1Eur za 1MB wychodzi prawie tak samo jak 5zł za 1MB, a tego megabajta raczej nie przekrocze sprawdzając pociągi i połączenia ;)

  • 0

    36. ~jojo  2009-07-01 14:55:56  host: ekj123.internetdsl.tpnet.pl

    Piszecie, że drogo. Ale od teraz można spokojnie naprawdę tanio słać maile. O MMS-ach można zapomnieć.

  • 0

    37.  2009-07-01 15:03:25

    Tyle co internet w polsce w orange, a play takie same stawki za granicą.

  • 0

    38.  2009-07-01 15:05:20

    @tomasz9119 - jeżeli jedziesz na dłużej, to w KPN lub T-Mobile możesz wykupić odpowiednie pakiety danych. Tylko nie wiem, ile i na jak długo potrzebujesz.

  • 0

    39. ~ja  2009-07-01 16:18:49  host: ip-85.128.49.114.static.crowley.pl

    pomysl o kpn w nl tylko zapytaj o limity danych przeslanych :) pozatym fajnie dziala i bezproblemu. nie blokuja portow i wszelkie voip-y chodza bez problemu.modemy sa zazwyczaj tak przygotowane ze konfigurujesz jak malpa :) wsadzasz do gniazdka usb pozniej next next next i finisz dziala :)

  • 0

    40.  2009-07-02 02:17:33

    Oferta naprawde dobra. Teraz wystarczy skonfigurowac skrzynke mailowa w komorce i mozna bez problemu komunikowac sie mailowo doslownie za grosze

  • 0

    41. ~Beretti  2009-07-02 09:47:23  host: 94.254.173.5

    Około miesiąca temu poprosiłem redakcje Telepolis o pomoc w sprawie internetu za granicą i mogę podziękować tą drogą za pomoc , wasze informacje mi bardzo pomogły !!!! . szczególnie strona : http://www.prepaidgsm.net/ . Teraz do rzeczy ,przebywałem na wakacjach przez 3 tygodnie na południu Włoch i musiałem mieć dostęp do internetu (zapomnijcie o WiFi) . Postanowiłem kupić karte sim operatora 3 italy gdzie połączenia internetowe są na czas i kosztują 0,9E za 1 godzinę niestety okazało się że podczas zakupu muszę okazać włoski numer ubezpieczenia inaczej prepaida nie kupie i tak zwiedziłem inee sieci i dokładnie to samo !!!! . Został mi pleayonline na karte na którym miałem około 300 zł niestety nie udało się z niego skorzystać gdyż nie mogłem się zalogować do żadnej sieci !!! . Więc została mi karta abonamentowa w ORANGE niestety bardzo kosztowna bo około 30 zł za 1 MB !!!! .Na szczęście pomógł nam Włoch życzliwy i załatwił kartę w 3 na siebie, koszt 10 euro tygodniowo 100MB limitu dziennego. Pozdrawiam wszystkich w roamingu .

  • 0

    42.  2009-07-02 10:23:58

    Ad.32: Tomku, w prepaidzie głosowym vodafone.nl podobno jest nieograniczony interent za 9,50 € miesięcznie. http://www.vodafone.nl/english/prepaid/blox/

  • 0

    43. ~tit  2009-07-02 23:28:51  host: heyah20909nc-2.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    mysle że najlepszą sprawą byłaby oferta dzienna tak jak w niemczech jest w sieci fonic, tam za 2.5 euro dziennie można korzystać generalnie bez ograniczeń. i jezeli taka oferta byłaby w roamngu playa jestem skłonny za nią płacić

Dodaj swoją opinię