Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: "4G LTE ULTRA" również w ofertach MIX i na kartę

Play: "4G LTE ULTRA" również w ofertach MIX i na kartę

LuiN 29 Marca 2016 17:29

12 8

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, sieć Play udostępniła właśnie szybsze LTE reklamowane jako 4G LTE ULTRA klientom ofert na kartę, MIX i Red Bull Mobile na kartę.



Jak zaznaczył na swoim blogu Marcin Gruszka, rzecznik sieci Play, zmiany wprowadzane będą stopniowo, przez kilka miesięcy, więc niektórzy na to całe "ULTRA" poczekają dłużej.


Fioletowe LTE-A oferuje szybkość pobierania do 262 Mb/s. W chwili startu oferty sieć obejmowała "ULTRA-zasięgiem" 31% populacji kraju.


Zobacz: Play startuje z siecią 4G LTE Ultra
Zobacz: Play - lista modeli obsługujących LTE Ultra




Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: 4g lte ultra | play

w sumie: 84
  • 0

    69.  2016-03-30 10:32:39

    @67 a toś się popisał w liczeniu :) :)

  • -1

    70. ~remont  2016-03-30 12:16:37  host: 89-70-105-16.dynamic.chello.pl

    wziąłem lte w Sferii bo polska firma, bo szybkie i chciałem spróbowac czegos innego, a się rozwijają. Powoli już odchodze od tego co mają wszyscy.

  • -2

    71. ~unidox  2016-03-30 12:53:17  host: u28n67.nowanet.pl

    jednak tak czy tak najlepszą ofertę na lte ma teraz aero2 i to jest prawdziwa konkurencja nawet dla neta po kablu

  • 0

    72.  2016-03-30 13:54:14

    @71 rozumiem, że dziecko pisze o konkurencji do neta po "kablu" made in orange, gdzie definicja kabla to stalowy lub aluminiowy zaśniedziały wiekowy drut wiszący na 50 letnich zgniłych drewnianych słupach, skręcany co 100m po zerwaniach od spadających drzew po wichurze i prowadzący do abonenta odległego od centrali 6km, wyciągającego przy dobrej pogodzie na takim wypas "kablu" D/U 1Mbps/300Kbps jak mu DLM nie obetnie :D

  • -1

    73. ~lel  2016-03-30 14:01:35  host: cb.85.7a9f.ip4.static.sl-reverse.com

    buraczki cebulaczki maja ULTRA lte ;) u nas to nazywaja lte-A i zapitala 150Mbps realnie, jak byłem w Polsce play ledwo dawał 2/3mbps plus z 20 mbps i t-mobile 20mbps. A ten buraczyna pragmatyk to test robi w nocy i zadowolony z życia a wdzien ma 1/10 tego hehe

  • 0

    74.  2016-03-30 14:34:29

    @73 W jakiej nocy, człowieku. Jeden nieuk wpisuje bzdury, a drugi podłapuje. Człowieku jak GMT jest 6:11 to w PL jest 8:11, a nie 4:11. Dla mnie 8:11, to nie żadna noc. W zasadzie to większość ludzi już przy kompach w pracy.

  • 1

    75.  2016-03-30 14:35:15

    @65 Też mieszkam w Płocku i na nexusie 5 miałem dziś rano ok. 15Mbit/s, więc twoja prędkość to dla mnie na razie tylko w strefie marzeń.

  • 0

    76.  2016-03-30 15:19:50

    @75 Po prostu masz kiepską lokalizację.

  • 0

    77.  2016-03-30 15:33:52

    Praghmatyk zapraszam doi mnie :) w nocy 60Mbps w dzień 15 mbps około 17:00-21:00 ledwo 0,3 Mbps.

  • 0

    78.  2016-03-30 15:47:58

    Przetestowałem teraz, faktycznie poleciało w dół, choć Upload nieznacznie

    http://tlp.is/9i2

    Z tym, że mnie akurat obchodzą wyniki do południa, później ma dla mnie mniejsze znacznie.

  • 0

    79. ~kris  2016-03-30 17:22:34  host: user-31-174-196-74.play-internet.pl

    Mam Play LTE od prawie roku i działa do 20 Mbit, ping 30. Teraz trochę przyspieszył do 25 Mbit. Ale mam router domowy połączony kablem LAN z kompem, a nie modemik USB z malutką antenką.

  • 0

    80. ~  2016-03-31 11:15:06  host: user-94-254-227-130.play-internet.pl

    Mam formuła play na kartę i lte ultra mi nie działa. Także nie wszystkie oferty na kartę działają. A tel obsługuje lte kat 6. Szkoda bo bym pozyskał.

  • 0

    81. ~wykrzyknik  2016-03-31 16:37:41  host: 2582e015.rdns.100tb.com

    @remont, jak ta sferia Ci się sprawuje???

  • 0

    82. ~Adam  2016-04-01 13:31:28  host: 84-10-61-110.static.chello.pl

    Zna ktoś modemy lte obsługujące LTE-A w normalnej cenie? Na forum znalazłem tylko test jednego modelu w cenie ~800 zł.

    W skrócie LTE-A umożliwia transfer do urządzenia z kilku różnych stacji bazowych do w celu przyśpieszenia prędkości.

  • 0

    83. ~Mario  2016-04-01 14:07:41  host: user-94-254-145-50.play-internet.pl

    @82 Adam, jaki to dokładnie model ?

  • 0

    84. ~  2016-04-01 18:07:16  host: aajt182.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mają takie szybkie LTE jak szybki jest ślimak albo żółw.

  • 0

    85. ~Play może być  2016-04-03 16:41:37  host: user-94-254-161-18.play-internet.pl

    RBM + B593-22s bez anteny zew, 3 km do nadajnika, działa MIMO ciągle zasięg się zmienia, 2-3 kreski
    RSSI: -81
    RSRP (dBm): -102
    RSRQ (dB): -6
    http://tlp.is/9je

  • 0

    86.  2016-04-04 14:04:40

    @Adam LTE-A , wykorzystuje kilka częstotliwości ale wszystko w ramach jednej stacji bazowej ,a nie dwóch czy kilku

  • 0

    87. ~lte-a  2016-04-05 11:49:36  host: 165.225.72.126

    LTE-A (ultra) działa tylko w wybranych taryfach - obecnie w drogiej taryfie lubię to!. Nie działa w taryfach internetowych i nie wiadomo kiedy będzie dla nich udostępniony. Co więcej liczba nadajników nie jest imponująca a zestawienie 800,2100,2600 to już zupełnie egzotyk.

    Z zakupem nowego modemu wstrzymałbym się jeszcze ok roku może nawet dwóch.

  • 0

    88. ~kleks  2016-04-08 09:22:38  host: 91.208.93.176

    Czy administracja mogłaby sprawdzić kto wciąż minusuje posty nieprzychylne PLAYowi? Jeśli to ciągle te same osoby to może warto banować takich opłacanych "użytkowników"?

Dodaj swoją opinię