Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: 40% ekstra za doładowanie

Play: 40% ekstra za doładowanie

sirmark 28 Lutego 2013 00:12

7 1

Doładowując 28. lutego konto Play otrzymać można dodatkowo nawet 40% wartości doładowania.

Aby otrzymać bonus należy doładować konto poprzez profil Play na Facebooku lub na stronie doladowania.play.pl.

Wartość jednorazowego doładowania Bonus
5-10 zł 40 MB
11-25 zł 200 SMS-ów
26 zł - 300 zł 40% więcej wartości doładowania

Bonus zostanie przyznany w ciągu 24h. Oferta dostępna dla klientów korzystających z oferty Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Play Fresh oraz oferty Red Bull Mobile na Kartę.




Niniejsza oferta promocyjna zastępuje na jeden dzień (28. lutego) oferty promocyjne 15% ekstra za doładowanie i 30% ekstra za doładowanie.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 56
  • -1

    37. ~  2013-02-28 11:02:01  host: proxy26.messagelabs.net

    32, to łądujesz przez strone play, kto by się tam z pejs zbukami bawił:)

  • 0

    38.  2013-02-28 11:07:28

    nie wiem tylko czy mam racje, ale na fb bonus naliczany jest od 5 zl, na doladowania pl chyba od 20 zl, wiec dla mało doładowujacych, fb jest jednak lepszym wyjsciem mojej corce zostalo jeszcze sporo kasy z promocji nakretkowej, ale ona ma na szczescie starego fresha, wiec samo uzupelnienie konta o 5 zl powoduje przedluzke konta promocyjnego

  • 1

    39.  2013-02-28 11:08:44

    acha, no i numer ma z przeniesienia, bo podobno dla starterów fresha to nie działa taki myk

  • 0

    40. ~miłośnik  2013-02-28 11:15:07  host: static-62-233-216-82.devs.futuro.pl

    @ 32 to jest też ta druga stronka doladowania.play.pl- virgin teraz ma promocje, a co będzie dalej? W jasnowidztwo nie ma co się bawić, na pewno będzie inaczej (czyt. drożej). Z dostępem może być problem bo virginmobile to świeża sprawa na rynku i rzeczywiście mogą nie mieć w niektórych punktach... ale i tak wolę play- kto daje za doładowanie za 30 złotych 1000 smsów???

  • -1

    41. ~miłośnik  2013-02-28 11:19:36  host: static-62-233-216-82.devs.futuro.pl

    heheh @36 i @37 mają rację.. co z czytaniem ze zrozumieniem???

  • -1

    42.  2013-02-28 11:23:15

    Mnie trzyma w play to ze żonka ma darmowe play do mnie i do corki, jak i do swojego taty, ma abo za 1 zl z darmowymi do Play, tylko niby 6 miesiecy, ale potem robi sie nowa umowe i tak juz leci jakis czas, ja bazuje na jeszcze dostępnych ZM, mam nr orange, jakim sobie doladowuje Playa, córka to tylko tak na sztuke, aby jak potrzeba miala z nami kontakt, ale tesc moj przeszedl samego siebie, w zeszlym roku 20 marca doladowal za 20 zl i na dzien dzisiejszy ma 19 zł na koncie, ale on rowniez bazuje na ZM, duzo osób do niego dzwoni, wiec odpadaja mu doladowania

  • 0

    43. ~PATA  2013-02-28 12:13:48  host: doo.ds2-k.us.edu.pl

    Doładowałem i dostałem bonus 40MB, tylko zaskoczyło mnie że zsumowało się z 55 MB z wykupionego pakietu, który za 2 dni się kończył i teraz mam informację że stan konta to 95MB i mogę je wykorzystać do 30.03.2013. Znając Playa to bez dokładnego kontrolowania czy to prawda nagle zostanę z 0 zł na koncie.

  • 1

    44. ~jjnx  2013-02-28 12:24:19  host: 5-226-70-66.ip.netia.com.pl

    do wykorzystania w ciągu 30 dni? czy bez limitu?

  • 1

    45.  2013-02-28 12:33:25

    Nightkriss (27), no widzisz. A mnie bez problemu wydano doładowanie (paragon) do VM, gdy o niego porosłem w osiedlowym sklepiku.

  • 0

    46. ~dat  2013-02-28 12:33:46  host: 193-239-37-174.ksi-system.net

    @PATA: pakiety się sumują (zawsze tak było) i ważność jest 30 dni od momentu przyznania ostatniego bonusu. Nic się nie bój - masz 95 MB do 30 marca.

  • 1

    47.  2013-02-28 12:34:58

    Rakabe13 (33, 35), a ten temat w którym to teraz się wypowiadasz, to czego niby dotyczy, jeśli nie właśnie PROMOCJI - tyle, że w Play. Te bonusy to też jedynie promocja. ;-)

  • -2

    48. ~miłośnik  2013-02-28 13:10:17  host: static-62-233-216-82.devs.futuro.pl

    widać ze można oszczędzać z play.

  • 0

    49. ~RAKABE13  2013-02-28 14:41:48  host: 77-254-211-230.adsl.inetia.pl

    Do 47:) W play na karte jest w standardzie stan darmowy,a nie element promocji:) Nie ma przez to rocznej waznosci konta:) a net pakiet ktory 3ba wykupywac jak sie ma androida:)wiec gdzie tu masz bonusy??? pozdrawiam RKB13

  • 0

    50. ~RAKABE13  2013-02-28 14:46:43  host: 77-254-211-230.adsl.inetia.pl

    47) Poza tym ja laduje konto jak mam mniej niz 5 zeta na koncie,a nie jak nagle wyskoczy promocja i lece do kiosku jakbym miał ogień w d . . .:) Pozdrawiam RKB13

  • 0

    51.  2013-02-28 14:53:37

    RAKABE13, czemu się tak ogłupiasz (bo na pewno nie mnie). Pytam się czego dotyczy wiadomość pod która się obaj wypowiadamy? Promocji w Play - tak czy nie? W cenniku VM jest np.19 gr do wszystkich sieci, w cenniku Play 29 gr. I co dalej będziemy się tak przedrzeźniać? Inna kwestia, jeśli coś jest w promocji, nie musi jeszcze oznaczać, że zaraz zniknie z oferty danej sieci.

  • 0

    52. ~jjnx  2013-02-28 15:34:42  host: 5-226-70-66.ip.netia.com.pl

    czy ktos moze odpowiedzieć czy przyznany bonus jest na 30 dni? boregulamin na stronie nie lata

  • 0

    53. ~Barbidu  2013-02-28 15:51:25  host: 77-252-22-151.ip.netia.com.pl

    jest na 30 dni

  • -2

    54. ~Rakabe13  2013-02-28 16:38:04  host: 77-254-211-230.adsl.inetia.pl

    51)To sobie policz wszystko za ile sms mms i transfer wyjdzie ci ze na to samo co plej:) aha i nie licz tego bonusu pozdrawiam

  • -2

    55. ~Rakabe13  2013-02-28 17:04:00  host: 77-254-211-230.adsl.inetia.pl

    51) Zgadzam sie ze to promocja OK:)ale jesli policzy sie cennik virgin bez bonusu i pliczy sie cennik pleja wychodzi prawie na to samo:) a z drugiej strony ja Ciebie nie obrazam !!!!! to jest forum,a nie plac zabaw albo bloki . . tu nikt nikogo nie powinien obrazac . . .

  • 0

    56. ~  2013-02-28 18:25:44  host: ip-94-42-9-23.multimo.pl

    39. Działa, działa!

Dodaj swoją opinię