Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: 200 minut za 5 zł

Play: 200 minut za 5 zł

sirmark 19 Sierpnia 2010 15:19

0 0
Do 24 sierpnia w Play Fresh dostępna jest promocja, w ramach której podwojeniu ulega pakiet minut na połączenia do Play i na stacjonarne dostępny w promocji "100 Minut do Play i na Stacjonarne w Play Fresh".

Rzecznik Play potwierdził, że pakiet 200 minut w cenie 5 zł kupić będzie można wybierając na klawiaturze kod *111*34*1#. Pakiet ważny jest 30 dni.




Źródło tekstu: blogplay.pl. wł     

Dodaj do:
w sumie: 61
  • 2

    44.  2010-08-19 19:19:45

    gość: od pomocy NIE SĄ komentarze, tylko odpowiedni dział na forum. Kolejne tego typu komentarze, jak Twój, będą usuwane.

  • 2

    47.  2010-08-19 19:28:26

    gość: skoro nie przestrzegasz regulaminu i zapisów netykiety, to pretensje możesz mieć tylko do siebie.

  • 1

    50.  2010-08-19 19:31:40

    @46.No fakt i stacjonarne są też potrzebne, jak nie dla mnie to dla innych. ;)

  • -1

    55. ~  2010-08-19 19:52:37  host: public59910.cdma.centertel.pl

    51- a co to za problem odpowiedzieć niż rozwodzić sie nad tym czy powinien czy nie pisać tu

  • 3

    56.  2010-08-19 19:59:53

    55: przyczyny są dwie. 1. Jak ktoś wchodzi i czyta komentarze pod konkretnym newsem, to liczy na to, że wypowiedzi będą dotyczyły tej wiadomości, a nie jakiegoś kosmicznego tematu. 2. Jeżeli ktoś będzie miał podobny problem to co - zada znów pytanie w komentarzach pod kolejnym newsem? A tak pójdzie na forum i szybko znajdzie odpowiedź. Podsumowując - ważny jest PORZĄDEK.

  • 0

    57.  2010-08-19 20:28:27

    Da się aktywować nie bredzić mi tutaj :)

  • -1

    59. ~play sresz  2010-08-19 22:19:34  host: dnj24.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dno i 10 metrów mułu, pakiet wychodzi słabo w porównaniu z tym za 10zł i właśnie o to chodzi. ale czego się spodziewać. żegnaj play. i dzięki też za notkę sms... żenada

  • 1

    60.  2010-08-19 22:42:21

    play sresz (59) - ale oba te pakiety to co innego. Jak możesz je porównywać tak bezpośrednio? W tym za 10 zł masz co prawda nielimitowane rozmowy w sieci ale nie masz tam stacjonarnych. Więc co Ci po nim, skoro będziesz dzwonił na stacjonarny? Zresztą wciąż dostępne są oba, wiec sobie możesz wybrać, ten który CI bardziej pasuje.

  • 1

    61. ~orange lipa  2010-08-19 22:53:29  host: user-109-243-222-227.play-internet.pl

    @jojo Zobacz co gościu napisał pod newsem o klubie Orange i to chyba wystarczy...

  • -1

    62. ~  2010-08-20 09:31:06  host: t24-09.opera-mini.net

    a promocja jest n 1 pakiet zapewne? Nie moge sie doszukac, bo kodow nie uzywam, czy to jest inny kod niz do akywacji pakieu 100 minut? Pytanie nieco abstrakcyjne - pewnie zadziala na nowych kartach? Bo Play raczej nie robi jak GG< ze trzba byc klientem od dluzszego czasu...?

  • 1

    64. ~  2010-08-20 12:21:06  host: ip-94-42-62-251.multimo.pl

    Super promocja! Właśnie aktywowałem sobie dodatkowe minuty :-)

  • 1

    65. ~  2010-08-20 14:01:07  host: 77-255-177-22.adsl.inetia.pl

    Promocja ciekawa lecz info o niej to wielka lipa. Do tej pory na 4 numerach nie otrzymałem żadnej informacji.

  • 0

    66.  2010-08-20 14:10:52

    Ja otrzymałem SMSa z informacją o tej promocji wczoraj.

  • -1

    67. ~  2010-08-20 23:06:20  host: t15-06.opera-mini.net

    w Gdyni nie da sie dziss kupic pakietu, co jest wkurzajace, bo to oznacza ze w ogole nie mozna kupic pakietu 100 minut, bo to ten sam kod co promocji.... Czemu Play co jakis cas musi okazywac sie taka badziewiasta firma?

  • 0

    68. ~qaz  2010-08-22 12:17:50  host: acea171.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jest jakiś sposób, żeby w bilingu sprawdzić kiedy pakiet był aktywowany? bo szukałem ale nie widzę. korzystam z niego regularnie, no i oczywiście jak jest promocja, to nie mogę aktywować, bo wykorzystałem limit na miesiąc... znając życie nie zdążę z tym do 24-tego ehh :P

  • 0

    69. ~  2010-08-22 12:38:55  host: ip-94-42-45-149.multimo.pl

    *105# na telefonie. Od daty odlicz miesiąc i będziesz wiedział kiedy aktywowałeś pakiet

  • 0

    70. ~qaz  2010-08-22 13:34:37  host: acea171.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @69 ale to jest ostatni, a mnie interesuje czy od 24 lipca aktywowałem już 3 czy mniej (max 3 pakiety na miesiąc można włączyć).

  • 0

    71.  2010-08-22 23:08:41

    Dobra promocja, szkoda, że tylko do 24 sierpnia.

  • 0

    72. ~  2010-08-23 07:21:55  host: aebv55.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zastanawiam sie jakim prawem przyslali mi smsa w ktorym informuja o promocji skoro nie wyrazilem zgody na otrzymywanie informacji reklamowych; promocja wypasiona ale natrectwa to ja nie lubie

  • 0

    73. ~mati1985pl  2010-11-18 17:33:22  host: 193.19.165.22.osk.enformatic.pl

    niewiem jak wam ale ja to znalazłem w necie aktywowałem i mam godzine i czterdziesci minut w tym momencie do play i stacjonarnych wlasnie sprawdzilem sobie tym kodem *105# poprostu rewelka hehe aa i chce dodac ze mi bynajmniej pisze pod tym kodem ze pakiet mam do ostatniej minutki naszego roku relaks :)

Dodaj swoją opinię