Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: 2 GB mobilnego Internetu za 29 zł miesięcznie

Play: 2 GB mobilnego Internetu za 29 zł miesięcznie

LuiN 30 Listopada 2009 13:16

0 0

Od 1.grudnia w Play Online oferta 2 GB przeceniona będzie z 35 zł miesięcznie na 29 zł miesięcznie. Sieć reklamuje swoją ofertę jako najtańszą na rynku.

Rabat na abonament obowiązuje przez cały okres trwania 18-miesięcznej umowy oraz po zakończeniu umowy. Oferta promocyjna dotyczy umowy z modemem. Usługę można bez konsekwencji testować przez 7 dni.

Z usługi mobilnego Internetu Play można korzystać już w prawie 600 miastach i miejscowościach na terenie Polski. Na potrzeby promocji nowej oferty, Play porównał swoją promocję z ofertami konkurencji:




play 2gb za 29zl

Zobacz: regulamin oferty promocyjnej Play Online 2GB za 29 zł (plik .pdf; 314 kB).

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 103
  • 0

    84. ~  2009-12-02 22:43:25  host: user-89-108-228-254.mobile.playmobile.pl

    @83: No to masz fajnie, ja też tak chciałem, ale w wielu miejscach nie mam niestety zasięgu playa, dlatego zostaję przy plusie, bo dwóch numerów chyba nie będę utrzymywał. Ten wpis jeszcze z playa na ochłapach zasięgu :-)

  • 0

    85. ~mirekb  2009-12-02 23:22:42  host: 94.254.185.77

    ładnie 22do25 KB/s download ,upload nie mniej niz 10 do12KB/s i całkiem stabilnie jak na edge.ujdzie

  • 0

    86. ~  2009-12-03 11:09:44  host: wnpc122.am.gdynia.pl

    a ja mam zawsze i wszedzie zasieg, z transferami tez nie ma problemow. mieszkam w Gdyni. play online i play fresh rzadzi ! :)

  • 0

    87. ~Netzafree  2009-12-03 19:30:17  host: apn-95-41-76-34.dynamic.gprs.plus.pl

    No tak ty mieszkasz w Gdyni Ale nie którzy mieszkają w tzw; zadupiach i tego netu jeszcze nie ma, a nie powiem była by rzesza zainteresowanych.

  • 0

    88. ~r  2009-12-04 12:46:28  host: 167.202.201.3

    Te 29 zł to dobry deal. Za 29zł w TP to masz utrzymanie łącza...:(

  • 0

    89. ~  2009-12-04 14:30:38  host: f143-055.opera-mini.net

    do mirekb: a przypatruj się ruchom mbank mobile i gaduair. Bywa tu ciekawie czasami. Tak samo myślę że polsat, sferia i aero2 pokażą jeszcze na co ich stać. A dla dziadków i babc rydzyk z karkosikiem też nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa..

  • 0

    90. ~  2009-12-04 16:58:29  host: v02-04.opera-mini.net

    @89 w mvno ptc bedzie najtansza minuta w pl(wreszcie btsy Centernet buduje) a w ga i mbank w istocie jest niezle tylko brak reklamy w tv.to inny target-świadomi internetowcy.mbank w reklamach tv powinien mówic o stawkach,szkoda.mirekb

  • 0

    91. ~  2009-12-04 17:06:09  host: f96-035.opera-mini.net

    Do 90: mirekb - nie sądzę by telefonii wrodzinie udałoby się mieć stawki tańsze niż 19gr do wszystkich polskich sieci

  • 0

    92. ~  2009-12-04 20:10:07  host: ip-89-174-40-204.multimo.pl

    ale zapomnieliscie ze to nasz prorook i on wie najlepiej

  • 0

    93. ~  2009-12-05 08:03:37  host: v10-01.opera-mini.net

    @92 przesadzasz.zawsze mówiłem z pewnym prawdopodobienstwem a takze na podstawie aktualnych przesłanek.to nie prorokowanie.chyba ze dla kogos to jedno i to samo.mirekb

  • 0

    94. ~  2009-12-05 12:37:24  host: 94.254.191.28

    @83, 85: U mnie przy TA 22 i -87 dBm mam w tej chwili na 2G max 8-10 kB/s, netmeter pokazuje same szpilki - wszystko poszarpane, niektóre strony nie chcą w ogóle się wczytać, a na inne czeka się nawet minutami. Nie doczekałem się na speedtest, straciełm cierpliwość. O wiele lepiej idzie na szczątkach zasięgu 3G z tej samej lokalizacji - w tej chwili mam -109 do -110 dBm. Niestety czasem zgubi zupełnie, ale jal złapie to idzie w miarę.

  • 0

    95. ~  2009-12-05 12:38:15  host: 94.254.191.28

    Wow, powyższy komentarz poszedł nawet przy -113!

  • 0

    96. ~krakusik  2009-12-07 01:22:36  host: 94.254.222.39

    W sieciach komórkowych jestem już od przeszło dwunastu lat i wiem jedno, że dla ludzi żyjących oszczędnie - umowa - to pętla na szyję. Kiedyś gdy rozmowy i usługi na kartę były koszmarnie drogie sprawa wydawała się godna przemyślenia, aby podpisać abonament. Jednak od roku oferty wśród operatorów usług na kartę są relatywnie tanie. W Play zamiast podpisywać umowę warto zastanowić się nad kupnem modemu np. na Allegro. Mi takowy udało się kupić za 200 zł do tego starter za 19 zł i internet na kompie hula. Potem wystarczy kupić doładowanie za 50 zł i ma się prawie dwa miesiące (56 dni) internetu (4 gigabajty) bez zobowiązań.

  • 0

    97. ~  2009-12-07 18:59:58  host: 093105054170.swiecie.vectranet.pl

    a ja mam w domku kablówkę a jak zabieram komputer w podróż - ze 2 razy w miesiącu to wystarcza mi z mmobile 20 MB za free. Option Icon 225 można dostać za 100 zł i to jak mówili w 40-latku oczywiście prawie nówka

  • 0

    98. ~Free  2009-12-08 13:30:21  host: apn-95-41-218-135.dynamic.gprs.plus.pl

    Play Online ostatnio się rozjebał z zasięgiem jak i transferem jego szybkością. Co z tego ze tani jak do d***

  • 0

    99.  2009-12-08 14:40:19

    @98 zasieg corz wiekszy a predkosc 1mb wiec jakos sie nei zmienila ale nie jest zle;p przynajmniej nie obiecuja 7,2mb z czego max to 2mb:P

  • 0

    100. ~  2009-12-08 15:48:40  host: 188.33.52.58

    @99: Heh, chyba żarty sobie robisz... 1mbit to u nich teoria jeszcze bardziej bajkowa niż 7,2 u konkurencji. Wiem, korzystam - patrz host. W Plusie przynajmniej te 2 Mbity są realbe, a tu nawet nie ma 512 kilo.

  • 0

    101. ~dxtr  2009-12-08 19:21:25  host: rea.ipt.com.pl

    Ad 100. W plusie u mnie w miescie realne jest juz troche wiecej bo jest HSPA+ np. W play faktycznie nawet 1Mbit stanowi teorie. We wroclawiu na plik rzedu paru mb (3-4) czekalem u kuzynki kolo 15-20 minut. No i jeszcze plus ma ich nadajnikow pozbawic a ich wlasnych wciaz w dostatecznej ilosci i jakosci przede wszystkim nie widac.

  • 0

    102. ~mirek  2009-12-09 21:35:20  host: aael238.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w orange 2GB jest za 9zł

  • 0

    103. ~  2009-12-09 21:50:43  host: 088156033207.olsztyn.vectranet.pl

    nie porównuj tych ofert do orange bo te 9zl to jest jako usluga dodatkowa.

Dodaj swoją opinię