Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: 2 GB co miesiąc gratis do abonamentu za 9,99 zł

Play: 2 GB co miesiąc gratis do abonamentu za 9,99 zł

LuiN 24 Kwietnia 2014 07:33

11 8

Sieć Play przygotowała nową ofertę z umową na 6 miesięcy, abonamentem za 9,99 zł, nielimitowanymi połączeniami wewnątrzsieciowymi i 2 GB transferu.



Klient otrzymuje nielimitowane połączenia do sieci Play i nielimitowany dostęp do łączności w technologii LTE do końca 2014 roku oraz gratis przez 6 miesięcy pakiet 2 GB transferu.




Oferta jest dostępna tymczasowo, tylko w sklepie internetowym sieci Play i wyłącznie dla obecnych klientów Play. Opłata aktywacyjna wynosi 9,99 zł - po jej uwzględnieniu, średni koszt abonamentu wynosi przez 6 miesięcy 11,66 zł.

Po 6 miesiącach, gdy umowa przejdzie na czas nieokreślony, opłata abonamentowa wynosi 29,99 zł.

Zobacz: regulamin oferty

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: play | play formuła unlimited

w sumie: 55
  • 0

    37. ~mirekb  2014-04-24 11:12:05  host: public-gprs572918.centertel.pl

    umowy na 6 mies są git.w sim only na net powionni to wprowadzic

  • 0

    38. ~!  2014-04-24 11:16:48  host: user-94-254-212-99.play-internet.pl

    Czyli dla przedluzajacych jest ta promocja niedostępna?

  • 0

    39.  2014-04-24 11:44:44

    A po tych 6 miesiącach można od tak po prostu zrezygnować i przejść do oferty na kartę? W regulaminie nie ma nic o okresie wypowiedzenia.

  • 0

    40. ~  2014-04-24 11:53:11  host: n07-05-08.opera-mini.net

    39, no raczej jesli umowa przechodzi na czas nieokreslony to wystarczy 30 dniowe wypowiedzenie.

  • -1

    41.  2014-04-24 12:20:07

    O ile dobrze pamiętam, to w taryfach internetowych można korzystać wyłącznie z zasięgu macierzystego P4. Jeśli to dotyczy także tej oferty, to jest ona przeznaczona dla raczej wąskiej grupy odbiorców...

  • 1

    42.  2014-04-24 12:31:57

    @toms - tytuł artykułu jest nieprecyzyjny, to zwykła oferta 'play unlimited' po prostu dorzucają do niej pakiet 2GB:
    http://www.play.pl/oferta/przejdz-do-play/play-abonament/index-6mies.html
    Ma to tyle wspólnego z play online co... ;)

  • 0

    43. ~GaduAirowiec  2014-04-24 12:49:38  host: ip41.dknadmin.be

    4GB miesiecznie za 20zl w Play na Karte i bylbym w pelni usatysfakcjonowany. Musze miec internet na karte na zasiegu 4 sieci dla laptopa. Play zrob taka promocje przed wakacjami !!! Prosze !!!

  • 1

    44.  2014-04-24 13:04:12

    toms@ W play online tak jest ale tu internet masz w pakiecie data do abonamentu telefonicznego.

  • 0

    45. ~  2014-04-24 13:20:07  host: user-164-127-14-50.play-internet.pl

    @39: Zgodnie z RŚUT Play (identycznym dla wszystkich ofert abonamentowych) termin wypowiedzenia to 30 dni (przypada na koniec najbliższego okresu rozliczeniowego). Ale możesz złożyć wypowiedzenie nawet w dniu jej podpisania, tylko wpisz poprawną datę rozwiązania umowy (koniec szóstego, pełnego okresu rozliczeniowego).

  • 0

    46. ~Michał  2014-04-24 14:25:51  host: public-gprs577522.centertel.pl

    @15 Czy w salonie są te same ograniczenia co w eshop (mnp z abo lub kolejny abonament)? Jaka jest opłata aktywacyjna w salonie?
    Chciałbym skorzystać ale te ograniczenia... Szkoda że nie można przekść z karty o pewnym stażu. A tak rozważam zakup nju, poczekanie na pierwszą fakture i przejście...

  • 0

    47. ~Michał  2014-04-24 14:25:52  host: public-gprs577522.centertel.pl

    @15 Czy w salonie są te same ograniczenia co w eshop (mnp z abo lub kolejny abonament)? Jaka jest opłata aktywacyjna w salonie?
    Chciałbym skorzystać ale te ograniczenia... Szkoda że nie można przekść z karty o pewnym stażu. A tak rozważam zakup nju, poczekanie na pierwszą fakture i przejście...

  • 0

    48. ~  2014-04-24 14:42:19  host: 37-128-62-175.adsl.inetia.pl

    oferta dostepna jest również w salonach

  • 0

    49.  2014-04-24 14:54:29

    42, 44- dlatego pytałem, bo z tytułu wiadomości można było wyciągnąć różne wnioski. Słowo - klucz: JEŚLI, w poście nr 41. W takim razie do telefonu ujdzie. Szkoda, że uszczęśliwiają na siłę plejadą usług. Bo gdyby była możliwość samodzielnego ich zamówienia w zależności od potrzeb, to wtedy zupełnie inaczej oceniałbym tę ofertę. A tak mamy playowy bigosik. ;-)

  • 1

    50. ~  2014-04-24 17:32:13  host: host-31-6-167-164.dynamic.mm.pl

    chyba coś zaczynają ludziska uciekać skoro oferta jest na zatrzymanie starych:)

  • 0

    52. ~bob  2014-04-24 21:00:03  host: 87-205-173-177.adsl.inetia.pl

    tytuł kłamie winno być : pierwsze 6 miesięcy 9.9 a dalej 29.9 ...i na pewno tego artykułu bym nie tknął ...

  • 1

    53.  2014-04-24 21:04:07

    @52 nikt nie zmusza Ciebie po 6 miesiącach do kontynuowania umowy, chyba przejrzyste warunki nie sądzisz?

  • 0

    55.  2014-04-24 21:45:43

    @53 zamiast marnować czas na pisanie takich głupot przeczytaj regulamin oferty :)

  • 0

    57. ~lord  2014-05-03 00:33:58  host: public-gprs517330.centertel.pl

    @51 nie ma takiej oferty chyba że przy przedłużeniu umowy normalnie jest 19,95za 5gb na 24mies http://www.orange.pl/kid,4003445680,id,4003459907,article.html#

  • 0

    58. ~kuba  2014-08-08 11:34:00  host: c17-121.icpnet.pl

    Oferta jest dla stałych klientów właśnie dzisiaj miałem telefon i zamówiłem.Zobaczymy jak to jest naprawdę przed podpisaniem umowy.Ponieważ dzwoniłem do konsultanta okazało się że lubią dołączać do tej umowy dodatkowe duperela typu darmowe rozmowy muzyka itd..Co może się wiązać z dodatkowymi kosztami z play już tak jest że to co bredzą przez telefon mija się z prawdom:)

  • 0

    59. ~Kuba  2014-08-12 13:12:25  host: c17-121.icpnet.pl

    Właśnie miałem kuriera którego odesłałem bez podpisania umowy dlaczego.Powiadomiłem pani przez telefon że mieszkam w dwóch miejscach i prosiłem by kurier zadzwonił przynajmniej godzinę wcześniej.Oczywiście kurier zadzwonił we wtorek stojąc już przed blokiem o godzinie 12:20.Umowa była sporządzona na inną suma niż uzgodniona przez telefon.Zamiast 9.90zł było 15.60zł do tego dodatki ostatecznie 25.60zł. Oczywiście dodatków nie brałem sami je dołączyli do umowy.Jestem ostrożny z Play bo już mnie raz oszukali ponieważ niektóre osoby na infolinii jak i w salonach są kompletnie nie wyszkoleni w zakresie pracy którą wykonują.

Dodaj swoją opinię