Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: 150 tys. testerów w testujsmartfona.pl

Play: 150 tys. testerów w testujsmartfona.pl

LuiN 29 Września 2011 10:20

0 0

Biuro prasowe sieci Play ogłosiło, że z programu testujsmartfona.pl skorzystało już (lub nadal korzysta) 150 tysięcy testerów z całej Polski.

Szerzej o programie testujsmartfona.pl pisaliśmy w tej wiadomości. Wciąż trwają zapisy do programu. Na blogu rzecznika sieci Play przeczytać można, że nie wszyscy testerzy wybierają sklepy, nie wszyscy zgłaszają się po odbiór smartfona. Wygląda więc na to, że "testerem" określana jest już osoba, która jedynie wypełni formularz, a niekoniecznie fizycznie odbierze telefon do testów.

Według pierwotnych planów, rozpoczętym w sierpniu programem objętych miało być właśnie 150 tys. testerów.






Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 43
  • -2

    27.  2011-09-29 11:41:05

    Największą wadą tego telefonu jest ... system operacyjny.

  • 0

    28. ~  2011-09-29 11:48:21  host: user-46-112-214-197.play-internet.pl

    przeciez tu chodziło TYLKO o PR Play - jak zwykle - wpuscili przy okazji Huawei w kanał, bo większośc testerów była niezadowolona z tego sprzętu, a to odbije sie na ogólnej opinii o Huawei - ale ich sprawa, pewnie jakis lokalny polski kmiot tak zadecydował

  • 0

    29. ~  2011-09-29 11:52:53  host: user-46-112-214-197.play-internet.pl

    co do jakosci i szybkosci internetu - nie wierzcie tym, którzy tu wypisuja jak to jest wspaniale - to zwykłe TROLLE, które nie rozumieja jak internet w play działa - jest tak, że wszystko zalezy od danego nadajnika - jedni maja fajnie i sa zadowoleni - inni maja FATALNIE i nic nie mogą poradzić, bo PLAY ma ich w 4 literach - a dzieki temu smartfonowi (na Androidzie), mogłem sprawdzic i potwierdzic moje przypuszczenia - dzieki aplikacji Opensignal, ze jak nadajnik odległy o 150 metrów, widoczny i bez przeszkód po drodze, ma siłe sygnału 35-60%, to czego tu sie spodziewac dobrego internetu czy nawet rozmów głosowych... Nie słuchac TROLLI co to chwala w kazdych warunkach Play - to wyznawcy.

  • 0

    30. ~  2011-09-29 12:00:13  host: v11-15.opera-mini.net

    26@ Tylko co my tu porownujemy niskobudzetowy Huawei za ok. 400 zl i topowy SGSII w cenie ponad 1500 zl w najnizszym abonamencie w T. Przeciez nikt o zdrowych zmyslach nie rzuci kilku tysiecy SGSII na pozarcie dla testerow. Tanie smartfony to wystarczajacy sprzet do testowania i takich akcji.

  • 0

    31. ~  2011-09-29 12:02:41  host: v11-15.opera-mini.net

    29@ Tak jest w kazdej sieci, nie odkryles niczego nowego, anomalie zasiegowe wystepuja i beda wystepowac. Najlepszym lekiem jest wczesniejsze sprzwdzenie i przetestowanie zasiegu.

  • 0

    32. ~  2011-09-29 12:06:24  host: ptcnat.t-mobile.pl

    @30 masz rację, porównanie mało trafne ale bardziej chodzi o to, że skoro Play chiał pokazać wysoką jakość usługi mógł faktycznie dać coś lepszego...wówczas więcje osob zostałoby już z tym urzadzeniemi umową...co nie znaczy, że oferta jest słaba...tak jak wspomniałem każdy kto nie miał smartfona, może potestować...

  • 0

    33. ~  2011-09-29 12:11:34  host: v11-15.opera-mini.net

    I o to chodzi. Nawet nie wiecie jak wiele osob nie mialo kontaktu z zadnym tego typu urzadzeniem nie wspominajac o tabletach.

  • 0

    34. ~  2011-09-29 12:25:32  host: 193.201.36.41

    moim zdaniem ta akcja jest dla osób, którzy nie maja pojecia co to jest hot spot, Android, telepolis. Jeżeli takie osoby wzieły do reki ten smartfon to akcja jest sukcesem. Ja nie brałem udziału, ale akcje popieram.

  • 0

    35. ~Przyciszony 4G  2011-09-29 12:58:37  host: user-109-243-108-90.play-internet.pl

    Miesiąc tem cieszyłem się z odpalonego 4G z 25 km już gdzieś pisałem tu. Niestety teraz brak sygnału. Zasięg znikł dokładnie 3 tyg. od odpalenia nadajnika i bądz czlowieku zadowolony z Play Online nigdy! Zmuszony jestem z malego pakietu 300 MB w Freshu na roamingu korzystać, gdyż na darmo kupiłem doładowanie do POnK.

  • 0

    36.  2011-09-29 13:17:08

    ja testowałem żeby zobaczyć androida i teraz już wiem że nie jest mi potrzebny do szczęścia. W sumie netu też nie potrzebuję. Ale akcja jest ok. Ogólnie wielki pozytyw dla playa. Pomimo że mam tel w T to jednak coraz bliżej mi do playa właśnie przez takie nowości a nie przez odgrzewane kotlety jak w W3.

  • -2

    37. ~  2011-09-29 13:28:31  host: 84-10-219-22.dynamic.chello.pl

    testowałem i powiem tak-to był pierwszy telefon w moim życiu który nie ma ABSOLUTNIE żadnych zalet.

  • 0

    38. ~drugi_niezadowolony  2011-09-29 13:57:40  host: 212.160.172.70

    Ja również bylem 2 razy w wyznaczonym terminie i za każdym razem czekałem pol godziny i za każdym razie słyszałem ze nie ma aparatów (mimo ze w punkcie informowany bylem ze będą). Przede mną stal gość już 45 minut żeby oddać aparat i krew go zalewała. Intencje akcji spoko, realizacja jak to zwykle bywa.

  • 0

    40. ~  2011-09-29 18:32:37  host: t18-14.opera-mini.net

    ma

  • 0

    41. ~  2011-09-29 19:58:22  host: host-81-190-65-205.gdynia.mm.pl

    do 31 - a czy ja twierdze, ze odkryłem cos nowego? ja o tym pisze od bardzo dawna, ale zawsze jestem wsciekle atakowany przez wyznawców play, ze kłamię, bo przeciez w play jest super... a testowac to sobie mozesz - za tydzien wszystko może się zmienić - ja na poczatku miałem 'szybko', a potem zrobiło sie 'wolno' - i tyle w temacie - nie problem w tym, że cos się spieprzy, problem w tym czy PLAY ma zamiar cokolwiek robic, by polepszyć sytuacje, czy rznąć głupa, że wszystko jest w porządku

  • 0

    42. ~  2011-09-29 20:04:08  host: z29-10.opera-mini.net

    41, dobrze powiedziane. Zepsuc ma prawo sie u kazdego operatora ale wazne jest, co robi operator zeby usunąć problem. podczas gdy inni starają sie go usunąć, to play wmawia abonentom, ze od strony sieci wszystko jest ok. A problemy wynikają ze starych telefonow.

  • 0

    43. ~Baboo  2011-09-30 16:57:28  host: 80.48.17.122

    Ktoś widział człowieka z tym testowym smarfonem? Coś słyszałem że głównie Warszawka dostała - jak zwykle.

  • 0

    44. ~pepe pan dziobak  2011-10-01 13:01:34  host: 78.133.208.202

    Warszawa, nie warszawka, po pierwsze z wielkiej litery, a po drugie trochę szacunku do własnej stolicy, jeżeli mogę się wtrącić. Czemu taka niechęć do Warszawy ciągle? Najwięcej poleciało smartfonów do stolicy, bo ma najwięcej mieszkańców, najwięcej salonów PLAY. Poza tym ja dostałem tego huaweia i jest kiepski, oddaję go za tydzien i jakby to była moja pierwsza stycznosc ze smartfonem to bym się zraził.

  • -1

    45. ~pepe pan dziobak  2011-10-01 13:02:10  host: 78.133.208.202

    A przepraszam, napisałeś z wielkiej litery, nie zauważyłem.

  • 0

    46. ~  2011-10-04 08:30:55  host: 89-72-232-26.dynamic.chello.pl

    Fajna akcja. w związku z promocją 4G w Play, to czy też jest możliwość przetestowania internetu mobilnego od Play? Nie wiem jak Wy, ale ja się boje brać coś w ciemno i jak jesteś jakaś promocja np. dodatkowy OFnK z Orange Freedom to w miare zapotrzebowania korzystam.

  • 0

    47. ~Baboo  2011-10-06 14:31:01  host: 80.48.17.122

    Warszawka z wielkiej litery - napisane jest jak widać! Szacunek jest. A wracając do meritum - a jak te smartfony działają w Play? Bo podobno lipa z zasiegiem jest:/

Dodaj swoją opinię