Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: 100% extra w jednodniowej promocji doładowań

Play: 100% extra w jednodniowej promocji doładowań

sirmark 25 Listopada 2013 00:28

8 6

Doładowując 25. listopada konto Play otrzymać można dodatkowo nawet 100% wartości doładowania.



Aby otrzymać bonus należy doładować konto poprzez profil Play na Facebooku lub na stronie: doladowania.play.pl.




Wartość jednorazowego doładowania Bonus
5-10 zł pakiet 75 MB
11-25 zł 55 minut na rozmowy do wszystkich sieci
26-50 zł 75% wartości doładowania
51 zł i więcej 100% wartości doładowania

Bonus zostanie przyznany w ciągu 24h i ważne są 30 dni kalendarzowych od dnia ich przyznania. Oferta dostępna dla klientów korzystających z oferty Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Play Fresh, Formuła Mini Max na Kartę oraz oferty Red Bull Mobile na Kartę.

Zobacz: regulamin promocji doładowań

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: doładowanie | play

w sumie: 46
  • 0

    38. ~adam  2013-11-25 12:50:39  host: z23-05.opera-mini.net

    Ja doładowalem bez problemu ze strony play tyle ze z telefonu czyli przez m.play Doładowalem dwa numery oba po 51 bez problemu teraz czekam na bonus

  • 1

    39. ~Namakon  2013-11-25 13:05:14  host: 81.219.84.18

    uzer, pewna gdy śledzisz codziennie stronę play/telepolis ;)

  • 0

    40.  2013-11-25 13:44:29

    doładowanie najlepiej zrobic przed północą wtedy jeszcze w drugi dzień Świąt będzie można skorzystac z bonusowych minut lub złotówek - to juz taki skrajny przypadek pazerności:P P.S. tych promocji playa nic nie przebije a kto uważa inaczej ten fanboj kropka

  • 0

    41. ~  2013-11-25 14:11:11  host: 77-254-245-205.adsl.inetia.pl

    @36, jeżeli jesteś pewien, że jest bankowa i pewna co miesiąc, to proszę podaj mi datę kolejnej promocji. Wiesz, nie mam czasu codziennie wchodzić na blog Gruchy i na Telepolis. Ty widzę, że znasz te różne pewne promocje więc zapewne nie będziesz miał problemu z podaniem mi konkretnej daty za co z góry dziękuję.

  • 0

    42. ~Namakon  2013-11-25 14:14:02  host: 81.219.84.18

    Jakie tam minuty czy złotówki, tych i tak zawsze w telefonie jest za dużo, na transfer polujcie póki darmo dają :>

  • 0

    43. ~play  2013-11-25 15:15:32  host: aaey228.neoplus.adsl.tpnet.pl

    25.11 24.10 30.09 02.09 19.07 21.06 15.05 24.04 13.03 14.02 Następna promocja doładowań 6 grudnia 2013

  • 1

    45. ~marcellove  2013-11-25 15:27:44  host: 77-92-37-221.cable-modem.tkk.net.pl

    W dniu dzisiejszym 25.11.13r. każde doładowanie jest premiowane gratisem według tabelki podanej w wiadomości.W razie watpliwości odsyłam do regulaminu.

  • 1

    46. ~marcellove  2013-11-25 15:31:45  host: 77-92-37-221.cable-modem.tkk.net.pl

    "7. W okresie obowiązywania niniejszej Oferty Promocyjn ej uczestnicy, po każdym jednorazowym Doładowaniu konta za pomocą dedykowanej aplikacji u mieszczonej na http://www.facebook.com/Play lub na stronie www.doladowania.play.pl , otrzymają bonusy wg poniższej tabeli (zwany dalej ?Bonusem?)" Wytłumaczcie mi ten punkt,to promocja jest ważna po wielokrotnym doładowaniu czy jednorazowo?

  • 1

    47. ~można ładować ile razy  2013-11-25 15:58:14  host: public-gprs265119.centertel.pl

    się chce, ja dziś doprykowałem 9 doładowań na jeden numer co by trochę netu dostać i nie było problemu.

  • 0

    48. ~  2013-11-25 16:13:55  host: 7.fiberlan2.gwarnet.pl

    Czy jest jakiś sposób na przedłużenie niewielkim kosztem ważności środków z konta promocyjnego? Czy zakup paczki danych schodzi ze środków promocyjnych czy z konta głównego?

  • 0

    49. ~marcellove  2013-11-25 16:22:41  host: 77-92-37-221.cable-modem.tkk.net.pl

    @48 Odsyłam do regulaminu.

  • 1

    50. ~  2013-11-25 16:26:03  host: 89-65-159-68.dynamic.chello.pl

    48, środki przedłużasz doładowaniem z FB za min. 5zl ponieważ od nich też wskakuje bonus 15% i tym samym przedłuża ważność całego konta promocyjnego.

  • 1

    51.  2013-11-25 17:49:32

    Nielimitowane rozmowy za 15 zł. miesięcznie. Przy doładowaniu za 100 zł. konto ważne 5 miesięcy a bonus starczy na 3,5 miesiąca nielimitowanych rozmow. Do kwietnia powinno wystarczyc.

  • 0

    52. ~  2013-11-25 20:46:07  host: 83.218.117.82

    mam pytanie jak doładuje sobie konto kwotą 11zł i dostanę 55min do wszystkich sieci i mam już aktywny pakiet 100min do play i na stacjonarne to jak schodzą te 55 minuty?? dzwonie na play czy stacjonarne to schodzi mi z tych 100 min a jak do pozostałych sieci to z tych 55 minut darmowych czy wszystko niezależnie z jakiej sieci schodzi z tych darmowych 55 minut?? (tak jak jest z minutami zbieraj minuty - pierwsze schodzi ze ZM pomimo iż mam pakiet 100 min do play i na stacjonarne)?? Wie ktoś?

  • -1

    53. ~oTrader  2013-11-25 20:55:33  host: host-85-202-153-26.sta.tvknaszapraca.pl

    Do 52. Tak ja wiem, początkowo zabiera Zbieraj Minuty, następnie Minuty do Wszystkich ( 55 min), na końcu pakiet Play i Stacjonarne ( 100 minut). Chyba, że masz darmowe do Play to wtedy idzie tak samo, tylko dzwoniąc do Play nie zabiera pakietów.

  • 1

    54. ~  2013-11-25 21:00:04  host: 95-155-105-219.multi-play.net.pl

    Do 53. Nie wprowadzaj w błąd. Play i stacjonarne zejdą z 100 minut, a reszta sieci z tych 55 minut. Oczywiście jeśli ktoś ma coś w Zbieraj Minuty to schodzą przed wszystkimi innymi pakietami.

  • -1

    55. ~oTrader  2013-11-25 21:13:32  host: host-85-202-153-26.sta.tvknaszapraca.pl

    Do 54 :) Mam 5 numerów w Play w różnych wersjach na kartę. Mi schodzą tak jak wcześniej napisałem od minimum dwóch lat.

  • -1

    56. ~  2013-11-25 21:31:35  host: 83.218.117.82

    do oTrader: ok - dzięki za odpowiedź. W takim razie nie doładowuje konta play...

  • 0

    57.  2013-11-25 22:21:36

    UWAGA ! ...........W przypadku Oferty FORMUŁA MINI MAX na Kartę przyznany bonus MB jest ważny wyłącznie do końca danego miesiąca kalendarzowego, w którym został przyznany Użytkownikowi. Po zakończeniu danego miesiąca kalendarzowego MB rozliczane są zgodnie z Cennikiem Oferty FORMUŁA MINI MAX na Kartę........ Ktoś się może zdziwić.

  • 0

    58.  2013-11-25 23:19:38

    @55. Mógłbyś konkretnie podać nazwy taryf z których korzystasz? Ja akurat mam nieco skromniejszy "dorobek" numerów, ale na trzech rozlicza mnie dokładnie tak jak to jest opisane w opinii numer 54, czyli ZM->pakiet na stacjonarne->pakiet minut do wszystkich. Taryfa to dawny Play Fresh z włączonym profilem "Darmowe Rozmowy i SMSy w Play". Może jak znajdę na bilingu on-line momen,t w którym skończył mi się pakiet minut na stacjonarne i zaczeło rozliczać tę samą rozmowę z pakietu minut do wszystkich to postaram się przedstawić zrzut ekranu.

Dodaj swoją opinię