Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: 1 fan = 1 kilogram karmy

Play: 1 fan = 1 kilogram karmy

LuiN 1 Czerwca 2010 14:31

0 0

Play rozpoczął akcję zbiórki karmy dla zwierząt. Każdy nowy fan Play na Facebooku to kolejny kilogram karmy, która zostanie przekazana najbardziej potrzebującym schroniskom.



Akcja jest do złudzenia podoba do tej, którą rozpoczęło właśnie Heyah. Tym razem celem jest nie 100 tys. zł, lecz 10 ton karmy. Prawie 4 tony już są (3905 fanów).


Strona Play na Facebooku jest dostępna pod adresem facebook.com/FaceThePlay.




Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 73
  • 0

    54. ~denis  2010-06-01 22:21:52  host: 80-51-78-140.mtk-tv.pl

    #46 Ty nie interpretujesz ...Ty się czepiasz! Cieplutko, sucho w pokoiku, gra muzyczka i walisz bez sensu w klawiature. A co Ty zrobiłeś dla powodzian? Dla ludzi? Nic pewnie, po co? w końcu płacisz podatki...a w pokoiku tak przytulnie sucho.

  • 0

    55. ~mhh  2010-06-01 22:30:50  host: user-109-243-193-226.play-internet.pl

    a nie lepiej te psy uśpić a pomagać ludziom? brzmi okrutnie ale się zastanówcie

  • 0

    56. ~qaz  2010-06-01 22:32:05  host: acje211.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ależ propagujecie socjalizm z tymi powodzianami... "każdy sobie, rzepkę skrobie". i tak jak powodzianie się mogli ubezpieczyć/zamieszkać gdzie indziej, tak ja mogę mieć ich teraz gdzieś/pomagać im/pomagać psom jak mam fantazję. bardzo dobra akcja i kropka

  • 0

    57.  2010-06-01 22:40:49

    @46 akurat jestem z miejscowosci objętej powodzią. Mnie się nic nie stało ale widzę co się dzieje. Tutaj jest mowa nie o mnie co ja robię tylko co robi Play. Każdy ma swoje zdanie i zachowywuje się rożnie i do pewnych spraw podchodzi inaczej. Gdzie Play ma te psy to nie ma sensu pisac.

  • 0

    58. ~denis  2010-06-01 22:47:37  host: 80-51-78-140.mtk-tv.pl

    #57 Chłopie, jak sam nie robisz nic , to nie czepiaj się tych, którzy próbują zrobić coś , nawet jeżeli dla zwierząt. A tak na marginesie .....to wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka. Chyba się nie mylę co? Bo w przeciwnym wypadku wyrazy współczucia....

  • 0

    59.  2010-06-01 23:20:17

    @58 denis Ty jakiś ułomny jesteś ? Gdzie ja napisałem że nie pomagam ? Co Play zrobił dobrego dla psów ze schronisk ? Reklamę o tym że psa łatwo porzucić o czym bębnią media bo organizacje zajmujące się zwierzakami są zbulwersowane. Dadzą jednorazowo karmę będą żyć wiecznie. Gdyby liczono na gest Playa czy Heyah to te psy zdechłyby dawno z głodu. Część schronisk jest finansowana z budżetów gmin i na to dawno temu wpadli ludzie że trzeba zwierzakom pomagać. Typowe działania marketingowe tylko dla mnie skutek chyba osiągają odwrotny.

  • 0

    60. ~  2010-06-02 05:04:32  host: 212.2.99.206

    UWAGA: Jedna forma dreczenia SMS-ami nie bedzie karalna! Wykorzystaj to:))) Wiecie do czego nadaje sie Era z podwojnymi doladowaniami? Do niesienia pomocy. JAK? Dzieki Erze mozesz pomoc powodzianom NIE WYDAJAC ANI GROSZA. Doladowujesz konto np. kwota 150zl a otrzymane ZA DARMO drugie 150zl w calosci przeznaczasz na smsy CARITASU, "pomagam" na numer 72052. Cala kwota 2,44zl z VATem i marza operatora jest przekazywana organizacji charytatywnej. Takich smsow wyslac nalezy ponad 60 sztuk. Najlepiej jednak przeznaczyc cos rowniez od siebie:) PRZEKAZAC TEN SPOSOB INNYM ZNAJOMYM

  • 0

    61. ~  2010-06-02 05:14:39  host: 212.2.99.197

    UWaGA! Jak pomoc zwierzatkom majac Playa? Zasilic konto kwota min. 30zl. Masz caly miesiac darmowych rozmow na rozne tematy, o pomocy zwierzatkom, schroniskom i powodzianom a doladowana kwote 30zl w calosci przeznaczasz na smsy CARITASU, "pomagam" na numer 72052. Cala kwota 2,44zl z VATem i marza operatora jest przekazywana organizacji charytatywnej. Takich smsow wyslac nalezy ponad 12 sztuk. Najlepiej jednak przeznaczyc jeszcze wiecej:)) PRZEKAZAC TEN SPOSOB INNYM ZNAJOMYM

  • 0

    62.  2010-06-02 11:25:27

    To teraz czas na 36,6. Każdy fan 36,6 na facebook.com to 1zł na leczenie psychiatryczne i dofinansowanie ciuchów TurboDymoMena.

  • 0

    63. ~  2010-06-02 14:01:45  host: 77-255-139-251.adsl.inetia.pl

    Zmuszanie ludzi na siłę do facebooka. Nie mam zamiaru z tego portalu korzystać choć pomoc dla psów bym zaoferował.

  • 0

    64. ~oooo  2010-06-02 15:24:53  host: 212-106-30-137.adsl.inetia.pl

    Super sprawa z tymi sms-ami na Caritas dzieki 2xTT !!!!!!

  • 0

    66.  2010-06-02 17:09:36

    55@56@ Ludzie są na pierwszym miejscu do pomocy ale i psy i suki też w drugiej kolejności. Nie musimy ich zabijać.

  • 0

    67. ~reb.  2010-06-03 01:49:18  host: chello084010102197.chello.pl

    Dobrze że pieski skorzystają:) Szkoda tylko że Play robi to nie z chęci pomocy... Tuszowanie takimi akcjami sprawy skandalicznej reklamy (Reklama sieci Play - psy w schronisku i hasło "Zawsze możesz się go pozbyć"/Alert24) raczej nie wywoła amnezji u ludzi

  • 0

    68.  2010-06-03 02:02:41

    67. Ale przeżywasz o matko :O

  • 0

    69. ~xxx  2010-06-06 20:53:53  host: 92-55-195-22.net.pbthawe.eu

    @62 i dofinansowywanie połączeń 59gr/min.

  • 0

    70. ~WyborTWOJ  2010-06-07 05:55:29  host: 212.244.60.45

    UWAZAJCIE na kogo glosujecie. Wasz kandydat moze upolowac pieska czy kotka! Znana publicystka "Gazety Wyborczej" nie zostawia suchej nitki na Bronisławie Komorowskim. W tekście "Nie darzbór, Komorowski" Ewa Siedlecka krytykuje myśliwską pasję kandydata PO na prezydenta. "Nie sprawia mi różnicy, czy kandydat ma żonę czy nie. Natomiast fakt, że jest myśliwym - już tak. Szczególnie, że jako prezydent miałby wpływ na los zwierząt." – pisze ostro Ewa Siedlecka, w "Gazecie Wyborczej". Znana publicystka krytykuje wątpliwą męskość Bronisława Komorowskiego. "Wiem, że niektórzy myśliwi uważają, że w pojedynku z zającem czy jeleniem dowodzą swojej męskości. Męskość tę zaś wspierają dwururką lub sztucerem, które to skomplikowane narzędzia są najlepszym dowodem na wyższość człowieka nad zwierzęciem. Na mnie robi wrażenie nie tyle ta męskość, co fakt, że komuś może sprawiać przyjemność zabicie innej istoty." Jednocześnie Ewa Siedlecka nie potępia w tekście zabijania zwierzęcia dla zaspokojenia głodu, bo jej zdaniem "to nawet bardziej moralne niż jedzenie zwierząt zabitych cudzymi rękami". "Ale nie przypuszczam, by Bronisław Komorowski ograniczał się do jedzenia zwierząt upolowanych własnoręcznie. Mam więc problem z głosowaniem na niego." – twierdzi w tekście Ewa Siedlecka. Wybitna publicystka podkreśla też, że myśliwi potrafią zastrzelić nawet psa prowadzonego na smyczy. "I nie ponoszą odpowiedzialności, bo jeśli nie był drogiej rasy, to dla wymiaru sprawiedliwości był bezwartościowy, a więc nie było społecznej szkodliwości czynu." I jednocześnie zadaje pytanie: "Wyobraźmy więc sobie, że ustawa zakazująca myśliwym odstrzeliwania psów i kotów trafia na biurko prezydenta Komorowskiego. Podpisze czy zawetuje?" Bronisław Komorowski to zapalony myśliwy od lat. Należy do koła łowieckiego "Ponowa". Zbiera trofea. Promuje myślistwo wśród przyjac

  • 0

    71. ~WyborTWOJ  2010-06-07 05:59:17  host: 212.244.60.45

    I jednocześnie zadaje pytanie: "Wyobraźmy więc sobie, że ustawa zakazująca myśliwym odstrzeliwania psów i kotów trafia na biurko prezydenta Komorowskiego. Podpisze czy zawetuje?" Bronisław Komorowski to zapalony myśliwy od lat. Należy do koła łowieckiego "Ponowa". Zbiera trofea. Promuje myślistwo wśród przyjaciół i parlamentarzystów. Z Palikotem jeździ do Rosji polować na Głuszcza, ptaka, który jest w Polsce pod ochroną. [Gazeta Wyborcza]

  • 0

    73. ~Andrzej  2010-06-07 14:55:13  host: mail.teleksiegarnia.com

    Wybor twoj przekonales mnie!! od dzis glosuje na Pana KAczynskiego bo on nie jest myslim! hell yeah!

  • 0

    74. ~wroniegniazdo  2010-06-08 08:33:29  host: 188.146.67.68.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    http://www.alert24.pl/alert24/3292000,84880,7936223.html?back=/a lert24/1,84880,7936224,reklama_sieci_play___psy_w_schronisku_i_h aslo__zawsze.html

  • 0

    75.  2010-06-29 20:19:01

    Wszystko fajnie, tylko prawda taka, że nadrabiają tym czarny PR jaki sobie fundneli demotywatorem ze zdjęciem logo play w schronisku. Heyah organizuje podobną akcję, ale oni nie zaliczyli tego typu wtopy wcześniej.

Dodaj swoją opinię