Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Płatny BOK w Play Karcie

Płatny BOK w Play Karcie

WitekT 20 Marca 2008 12:35

0 0

Od 9. kwietnia telefoniczne biuro obsługi klienta dla użytkowników prepaid w Play będzie płatne - 1 zł za połączenie.



Opłata dotyczy połączeń z numerami *500 oraz 790500500. Internetowe biuro obsługi klienta na stronie playmobile.pl dalej pozostanie darmowe.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 142
  • 0

    123. ~orangutan  2008-03-26 20:04:42  host: egu32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a no widzisz - i wszystsko jasne ;) - w play niestety jest to cholernie skomplikowana sprawa - jak sie nabędzie startera trzeba najlepiej pin i puk zapisać w kilku miejscach w domu bo jak sie zgubi te plastikową plakietke to wesoło nie będzie z zarejestrowaniem się czy dochodzeniem swoich praw w razie awarii sieci

  • 0

    124.  2008-03-26 21:03:00

    ~orangutan ty naprawdę chyba nie masz co robić. Idź spać wieczorynka dawno się już skończyła, lepiej zrobisz dla wszystkich.

  • 0

    125. ~orangutan  2008-03-26 21:30:55  host: egu32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kwistas jednak ma coś przeciwko żeby to zakończyć :) hehe -wiesz prawdziwi faceci mają to do siebie że często mogą sie nawet napierdzielać , bić sie do krwi a potem idą ze sobą na piwo jak gdyby nigdy nic nie rozstrzygając kto miał racje i moja postawa apelująca do tego by wreszcie obustronnie się zamknąć (i to nie ze wzgledu na to ze nie potrafie sie odciąć bo potrafie ale by nie zaśmiecac tego forum wzajemnymi wyzwiskami) była taką postawą "po męsku" ale ty nadal to ciągniesz ,wyzywasz ,obrażasz - świadczy to tylko o tym że prawdziwe z ciebie dziecko wojny eh szkoda słów

  • 0

    126.  2008-03-27 07:31:52

    jak chodzi o play karte to do zarejestrowania jej potrzebny jest wlasnie ten plastik ze startera z pin puk i kodem. jest jak pisze orangi lepiej schowac w dobrej skrytce w razie czego.

  • 0

    127. ~  2008-03-27 10:36:59  host: p03-13.opera-mini.net

    Do Adminów. Zawsze jestem przeciwnikiem tego, by admini za szybko i z byle powodów wtrącali się do kłótni i sprzeczek userów, oraz by z byle powodów kasowali komentarze, a o banie to już nie wspomnę, jednak to co tu na stronie robi jeden user, to jest źle i wredne, bo raz że po świńsku obraża i atakuje każdego, kto choć tylko wspomni o sieci play, albo też tego, którego on podejrzewa o sympatie do tej sieci... a po drugie, zamienia każdy temat w kłótnie. Admini, znam kilka stron, do których userzy przestali zaglądać, bo nikt nie chce być narażany bez powodu. Ten user teraz ma chopla na punkcie złego play i dobrego orange, ale gdy on już dopnie swego i z telepolis uciekną userzy, których on atakuje i obraża, bo będą mieli tego dość, to on wtedy doczępi się do innych userów i tak długo będzie ich obrażał, aż i oni też przestaną tu zaglądać! Admini, zróbcie coś z tym userem, bo raz że każdy temat przemienia się w nudne, dłuuugie i nonsensowy widowisko, a po wtóre, w końcu ludzie z stąd zaczną uciekać, bo raz, aby nie być przez niego obrażanym, a dwa, że userom będzie szkoda czasu na czytanie tematów, które przez niego straciły swój wątek i zamienieniły się w nudny i dłuuugi kabaret. Po prostu kasujcie te jego komentarze, w których tylko zaczepia i atakuje innych ( w tym temacie, to w sumie wszystkie jego komentarze...)

  • 0

    128. ~borek  2008-03-27 21:11:13  host: apn-77-114-79-60.gprs.plus.pl

    hehe ludzie ale wy sie podniecacie nazwami sieci. czy to wazne czy ktos ma play czy ere cz tez orange, kazdy ma to co lubi albo jest dla niego najlepsze, pozdro dla wszystkich

  • 0

    129. ~  2008-03-28 09:36:15  host: p07-07.opera-mini.net

    Borek, masz w stu procent racji, ale co z tego, bo gdy ktoś na telepolis preferuje sieć play, to musi tą swoją słabość ukrywać! Chyba że chcesz być jak np user Skalarek ośmieszany i bluzgany nawet wtedy, gdy on nie bierze udziału w dyskusji, bo najpierw ci fanatyczni i bezczelni przeciwnicy play napiszą w komentarzu, co na dany temat napewno myśli Skalarek, albo co on tu zaraz napisze, a potem się go bluzga za te jego domniemane myśli, czy za domniemany komentarz, to jest po prostu chore. Admini, powinniście brać w obronę userów, których jakaś grupa bez przerwy poniża, oraz powinniście próbować ukrócić chamstwo. Nikt nie chce być poniżamy, więc po prostu po kolei ludzie zaczną z telepolis uciekać, a tamcie userzy wtedy będą kogoś innego atakować i bluzgac, a gdy i tamten ucieknie, to znowu kogoś znajdą. Najważniejsza tu jest warstwa moralna, że na telepolis takie coś się odbywa. Ależ, ależ, no właśnie, teraz o tym dopiero pomyślałem... bo jak admini mają kogoś bronić, gdy sami są ciągle atakowani, m inn. za podejrzenie, że admini sprzyjają play... Bo na telepolis wystarczy podejrzenie, że jest się sympatykiem play, aby mieć przechlapane, ale jestem pewny, że gdyby play nie istniał, to tamci by wtedy znaleźli inny powód do wojny, bo problemem nie jest tu play, tylko kłótliwy charakter tych userów

  • 0

    130. ~  2008-03-28 10:11:50  host: p07-07.opera-mini.net

    Admini na telepolis są bez przerwy atakowani za jakoby preferowanie operatora play, że może nawet telepolis bierze od play pieniądze za to, że ciągle o play się tu pisze, ale tamcie po prostu nie rozumieją pewnych rzeczy, oraz nawet nie próbują być obiektywni, bo raz, to nie prawda, że tu o play pisze pisze się tylko dobrze i tylko wariat może tak twierdzić. Po drugie, oni po prostu nie rozumieją, że play jest dopiero startującym operatorem, który aby istnieć, to musi ciągle wymyślać jakieś promocję i akcje, więc ciągle jest o czym pisać, a do tego play stwarza wiele emocji w społeczeństwie, np. cenami za fony, oraz nadzieją, że play zmusi resztę opow do obniżki cen, więc znowu jest ciągle o czym pisać. Jednak dobre czasy dla play chyba się skończyły, bo wszystko na to wskazuje, że najnowszy operator przebije chyba play, bo teraz cała polska komentuje jego reklamy skierowane dla mężczyzn i ośmieszające kobiety, więc też feministki niechcącó zrobią dodatkową reklamę play, więc teraz chyba telepolis będzie ciągle atakowany, że jakoby teraz sprzyja tej sieci i od niej może nawet bierze kase :) Mali, głupi ludzie nic nie znaczą, nie są też zdolni do zrobienia żadnej dobrej konkretnej rzeczy, ale za to potrafią wszystko niszczyć i burzyć, potrafią tylko kłamać, oczerniać i szkodzić innym, do tego nikt jeszcze na nich nie wymyślił lekarstwa, więc musimy ich tolerować, musimy pogodzić się z ich istnieniem i nauczyć się minimalizować szkody ich głupiej działalności

  • 0

    131. ~  2008-03-28 10:21:55  host: p07-07.opera-mini.net

    Oczywiście zrobiłem błąd, bo ma być, że teraz feministki niechcąco zrobią dodatkową reklamę nowemu operatorów (a nie play!)

  • 0

    132. ~  2008-03-28 14:26:00  host: h-87-199-25-5.dolsat.pl

    @127: też uważam że gościa o ksywce "orangutan" powinni zbanować w telepolis.pl

  • 0

    133. ~  2008-03-28 19:04:13  host: f142-156.opera-mini.net

    Właśnie o nim mowa... Szczyt chamstwa.

  • 0

    134. ~  2008-03-28 22:12:40  host: p03-14.opera-mini.net

    No nie wiem, może dlatego, że tylko sporadycznie wpadam na telepolis, to jakoś nie zauważyłem, aby user orangutan jakoś tu rozrabiał, bo raczej gdy czytam komentarze pod wiadomościami, to inni userzy robią tu zadyme pod byle pretekstem, np gdy podejrzewają kogoś o ukrytą sympatię do operatora play

  • 0

    135. ~  2008-03-28 22:23:02  host: p03-14.opera-mini.net

    Biuro obsługi play, to *500? Przecież *500, to biuro obsługi dawnej IDEI, a teraz w orange też coś jest pod tym numerem, więc co jest grane?

  • 0

    136.  2008-03-29 19:03:58

    Prosze o wyluzowanie. Przynajmniej w tym temacie wszystkie bzdurne komentarze beda kasowane.

  • 0

    137. ~orangutan  2008-03-29 19:07:43  host: egb254.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wiecie czym kwistas sam siebie pogrąża? tym ,że w # 144 pisze "Więc po co te idiotyczne spory? Żeby podyskutować? " - ciekawa postawa - możnaby przypuszczać ,że zmądrzał i chce po męsku zakończyć bezowocną dyskusje zaśmiecającą tylko forum? nic bardziej mylnego - gdyż na mój apel właśnie o to by zakończyć te dyskusje w poście 121 kwistas odpisał w # 124 "orangutan ty naprawdę chyba nie masz co robić. Idź spać wieczorynka dawno się już skończyła, lepiej zrobisz dla wszystkich" - dalej obraża niczym gówniarz - to chyba najlepiej dowodzi jakie naprawde z niego dziecko wojny

  • 0

    138. ~orangutan  2008-03-29 19:19:26  host: egb254.neoplus.adsl.tpnet.pl

    133 akurat w tamtych powyższych wypowiedziach to nie o mnie mowa - wtajemniczeni wiedzą o kogo chodzi :)

  • 0

    139. ~  2008-03-29 19:53:10  host: 80.51.91.252

    @136 bzdurne, czyli połowa nt. plej'a :-)

  • 0

    140. ~kwistas  2008-03-30 15:38:17  host: w3cache.wignet.pl

    Oj orangutan jesteś naiwny sam się podpuszczasz do dalszej dyskusji o nic. Wiesz to już stało się nudne pisanie w kółko to samo dlaczego wybrałem Orange. Jest to mój wybór, ale niestety do ciebie to nie dociera sam piszesz teksty które niestety maja mało wspólnego z prawda. Orangutan sam piszesz w kółko to samo ze Orange jest złe, przy tym wymyślasz obrażasz moje miasto Lublin wyzywasz mnie od skinów bo mam taka ksywę niestety ta ksywa pochodzi całkowicie od czego innego.

  • 0

    141. ~r...  2008-03-30 21:12:39  host: nat-go4.aster.pl

    lepiej porozmawiac merytorycznie, ale chyba niektorzy nie dojrzeli do tego, mowimy czy ten gloryfikuje te siec, czy inna... wiadomo kazdy chwali swoje, a tendencyjne opinie nt. Play widzialem niejednokrotnie w skrocie (play gora, wszystko inne to gowno...) trzeba dojrzec do zdrowej konkurencji i merytorycznej rozmowy...

  • 0

    142. ~orangutan  2008-03-31 11:02:18  host: efg59.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kwistas mówiłem to nie raz , nie dwa ale widze że do ciebie ciężko cokolwiek dociera - więc ok powtórze specjalnie dla ciebie - ja niezależnie z jakiej sieci korzystam potrafie znależc a także i opisać wady ,awarie itp różnych sieci , sam korzystam z play i potrafiłem styrać fakt podłego zablokowania kont użytkownikom - czyli w odróżnieniu od ciebie którego można niemal podejrzewać o branie kasy za chwalenie orange i tyranie play piszę obiektywnie - natomiast ty nie pokażesz mi ani 1 ...ani 1 cholernego postu gdzie sam napisałeś na orange cokolwiek negatywnego bądz neutralnego - ty wychwalasz orange zupełnie jak ktoś kogo zatrudnili do pilnowania i wychwalania panienek spod latarni ...a gdy ktoś choc wspomni cos dobrego o play to zaraz go tyrasz - więc to chyba ty podpuszczasz w kółko do dyskusji a raczej odpowiadania tobie na twoje marne tyry ... każdy zainteresowany może przeczytać mój post z numeru 121 gdzie proponowałem ci by się w końcu zamknąć .... twoja odpowiedz na ten apel była w poście numer 124 nadal obrażająca mnie ... tak więc do mnie już dotarło ,że nieważne czy sie do ciebie wyciąga ręke z apelem o zamknięcie sie i nie żaśmiecanie forum czy nie ty i tak nie potrafisz tego załatwić po męsku ...i każdy czytający to forum to widzi tak więc nie pogrążaj się bardziej a tamto co o tobie pisałem to bardziej taki żartobliwa prześmiewcza reakcja na twoje bluzgi pod moim adresem

Dodaj swoją opinię