Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Płatny BOK w Play dla klientów abonamentowych

Płatny BOK w Play dla klientów abonamentowych

WitekT 15 Maja 2008 17:17

0 0
Od 10. czerwca Play wprowadza opłaty za połączenie z telefonicznym biurem obsługi klienta dla użytkowników oferty abonamentowej i mix.

Koszt połaczenia w kraju z numerami *500 (790500500) lub *502 (790502502) wyniesie 1 zł, niezależnie od czasu trwania rozmowy.

Koszt połączenia z Obsługą Klienta za granicą naliczany jest zgodnie z opłatą roamingową, zawartą w cenniku oferty Play.

Do klientów zostanie wysłany SMS informujący o wprowadzeniu opłaty.

Telefoniczne biuro obsługi jest także płatne dla klientów prepaid - od 9. kwietnia, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5. ~nimm  2008-05-15 18:12:57  host: 87-205-3-179.ip.netia.com.pl

    polityka Play nie moze byc inna od pozostalych operatorow... nalezy sie spodziewac, ze w przyszlosci Play bedzie takim samym opem co Orange Plus czy Era... z ta jednak roznica, ze bedzie w niej najmniej klientow...

  • 0

    6. ~xxx  2008-05-15 18:19:42  host: 217.98.38.201

    1: chyba zaczac odsiewac natretnych userow dzwoniacy z kazda pierdola... :)

  • 0

    7. ~mungo  2008-05-15 18:24:16  host: f142-048.opera-mini.net

    Zmiana cennika=>prawo do rozwiązania umowy terminowej??

  • 0

    8.  2008-05-15 18:28:12

    7: nie, bo w cenniku jest podany koszt za połączenie z BOKiem (1 zł), a to że nie pobierali opłat było tylko promocją.

  • 0

    9. ~Obiektywny  2008-05-15 18:57:58  host: aaxy66.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mysle ze 1 PLN to jednak nie tak duzo - zwlaszcza ze wielu ludzi dzowni spytac o cokolwiek lub poprozmawiac:)od tak poprostu :) pisze to z doswidczenia chociaz nigdy nie pracowalem w PLAY./

  • 0

    10. ~berdys  2008-05-15 18:58:50  host: ip-89-174-120-127.multimo.gtsenergis.pl

    wkurzajace, ale coz, taniej nigdzie nie bede mial ;)

  • 0

    11.  2008-05-15 19:21:32

    ale płaci się poza abonamentem ? :) Zaczynają mnie drażnić. W cenniku nie ma numeru *502.

  • 0

    12. ~jarekt  2008-05-15 19:36:43  host: ebg24.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja rozumiem, ze ludzie dzwonia z pierdolami i ta oplata to dobry pomysl. Mam jednak dziwne przeczucie, ze zgranie tego w czasie z fatalnymi i duzo drozszymi ofertami jakie zastapily naprawde niezle wczesniejsze jest znakiem czasu. Play wraca do szeregu. Tylko jak oni chca sie liczyc na rynku majac 10 razy mniej klientow od kazdego z trojcy i promujac oferte czesto gorsza od innych na rynku? Cala dynamika wzrostu sie zatrzyma lada moment.

  • 0

    13. ~******  2008-05-15 19:37:46  host: 77-253-116-41.adsl.inetia.pl

    szczerze mówiąc to do tej pory ani raz nie dzwoniłem do boku, za to pisałem maila.. Jak dla mnie jest to wygodniejsze...

  • 0

    14.  2008-05-15 19:52:51

    Nareszcie jakaś powalająca z nóg oferta Play;)

  • 0

    15. ~thonka  2008-05-15 19:54:31  host: 82-173.espol.com.pl

    #13 - ale kontakt telefoniczny jest troche szybszy... pozatym w wiekszosci przypadkow nie aktywujesz wielu uslug przez internet np. roaming... a dlaczego platny? zeby nie bylo czegos takiego jak opowiadal mi znajomy z jednego callcenter - zalany koles swoim pieknym glowem pyta w srodku nocy "dobry wieczor ktora godzina" albo "dobry wieczor co dzis mamy za dzien".

  • 0

    16.  2008-05-15 20:26:25

    W orange jeśli reklamacja jest słuszna to często dają kilka złotówek na rozmowy lub zwracaja 1zl za telefon do BOK.

  • 0

    17.  2008-05-16 00:01:36

    ...a tak na początku istnienia PLAY wielu onanizowało sie ofertą tej sieci. TYLKO WIELU Z NICH NIE ROZUMIAŁO WSPÓŁCZESNEGO ŚWIATA! NIE MA NIC ZA DARMO. W końcu ktoś za to zapłaci. A na końcu jest klient - ogłupiony reklamą.

  • 0

    18. ~  2008-05-16 08:37:08  host: ip-89-174-126-112.multimo.gtsenergis.pl

    roaming? jest wlaczany automatycznie kazdemu klientowi, niektorym dopiero po oplaceniu 3 rachunkow! nie trzeba dzwonic do bok w tej sprawie!

  • 0

    19. ~Gal  2008-05-16 08:37:16  host: hff170.internetdsl.tpnet.pl

    Robo - zrozum, sa tacy ktorzy maja stare umowy (bp. ja), to co teraz robi Play malo mnie obchodzi. Jak splajtuja to jakos ten fakt przezyje.

  • 0

    20.  2008-05-16 13:55:38

    #18 - mi pani w erze tez tak mowila. co z tego, skoro okazalo sie inaczej. i nie daly tu nic oplacone terminowo 3 rachunki po ok. 120zl / m-c na kazdy z 2 telefonow. nie wlaczyli i tyle. teraz wyobraz sobie wlaczanie roamingu takim co biora abo za 40zl i jada za granice a potem zapadaja sie pod ziemie...

  • 0

    21.  2008-05-16 15:13:16

    *18 Jest taka prawda że samemu trzeba sobie wszystko zawsze dopilnować. Podam swój przykład; przenosząc numer z Orange do MixPlusa miałem dostać 300 minut i miał być włączony 24 godziny po aktywacji karty (regulamin promocji). Czekałem tydzień aż w końcu zadzwoniłem na BOK tam pan mi powiedział że muszę jeszcze poczekać, bo niby musi mi jakiś SMS przyjść, po kolejnym tygodniu znów zadzwoniłem i już inny konsultant od razu przyznał mi rację że od razu ten pakiet powinien być włączony i przyjął reklamację. Podsumowując, teoria teorią a praktyka praktyką, trzeba zawsze dbać o swoje interesy bo nikt za nas tego nie zrobi, taka prawda niestety ;-). Dzięki temu pakietowi jestem 210zł do przodu (mając włączony pakiet 100 minut po 16 i dzwoniąc po 16 schodzi mi z pakietu z tych 100 minut, a jakbym dzwonił przed 16 to schodzi z tych 300 dopiero, czyli korzystnie dla użytkownika 300minut razy 0,72zł=216zł)

  • 0

    22.  2008-05-16 18:01:25

    Widzac to, co ostatnio dzieje sie w Play,to czekam z niecierpliwoscia, az Play zacznie takt co minute i za naliczanie sekundowe bedzie dodatkowa oplata //LOL

  • 0

    23. ~09.09.2009  2008-05-16 22:05:07  host: ene157.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Play doszlusowuje do zasiedziałej trójcy. Już wkrótce 4 opów będzie działać na jedną modłę. Może 5 operator?

  • 0

    24.  2008-05-18 18:07:23

    dobrze że nie zdążyłem przejść do playa:)

Dodaj swoją opinię