Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Płatne rachunki w Sklepach Firmowych Plusa

Płatne rachunki w Sklepach Firmowych Plusa

WitekT 7 Sierpnia 2007 15:34

0 0
Do tej pory opłacanie rachunków telefonicznych w Sklepach Firmowych Plusa, które w większości należą do ajentów, było darmowe. Teraz się to zmieni.

Polkomtel przestaje płacić agentom za przyjmowanie wpłat za rachunki telefoniczne, jednocześnie zezwala im na wprowadzenie opłaty za obsługę w sugerowanej wysokości 1,99 zł.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    8. ~dt  2007-08-07 16:58:52  host: wap.plusgsm.pl

    Oj Szalony. A nie mowilem poczekaj..

  • 0

    9. ~  2007-08-07 17:12:08  host: fax74.internetdsl.tpnet.pl

    !!!! UWAGA !!!!NIEOFICJALNE INFO : PLAY WE WRZEŚNIU MA ZMIENIĆ OFERTĘ 1MIN za 2MIN od innych opów , na 0.5MIN za 1MIN od innych !!!!

  • 0

    10.  2007-08-07 17:19:24

    9: bylo by ok :)

  • 0

    11.  2007-08-07 17:21:58

    Te dodatkowe 1,99 będzie pobierane od 20 sierpnia.

  • 0

    12.  2007-08-07 17:41:03

    W Orange'u jest możliwość zlecenia stałego obciążania karty płatniczej - coś jak polecenie zapłaty, ale pieniądze brane są z karty, a nie z konta.

  • 0

    13. ~macku  2007-08-07 18:16:01  host: apn-99-87.gprspla.plusgsm.pl

    11: No to kolejny rachunek zapłacę przez net... 12: W plusie też można zrobić polecenie zapłaty... szkoda, że tego nie zrobiłem

  • 0

    14.  2007-08-07 18:45:54

    Ja tam w żabce za 99groszy płace bo mam pod domem

  • 0

    15. ~gutek  2007-08-07 19:00:29  host: oo8.ipartners.pl

    nie wiem o co wam chodzi, w orange od dawna jest pobierana opłata za płatności w salonach.. i nikt nie robi z tego tytułu rabanu

  • 0

    16. ~marcin  2007-08-07 19:10:17  host: cct216.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a tam w dzisiejszej dobie play karty, tak taka, czy ostatnich promocjach simplusa abonament jest nieopłacalny.

  • 0

    17. ~dzodzo  2007-08-07 19:24:16  host: 34-pr2-9.acn.waw.pl

    i po kiego grzyba to ? i to jeszcze za 2zeta, kiedys pamietam w Erze brat placil za darmo, teraz jest to nie potrzebne bo za 50gr mozna przelac nie wychodzac z domu:)

  • 0

    18. ~ee  2007-08-07 19:48:32  host: gate.krotoszyn.kaskada.net

    multibank chyba 5zeta i za free wszystkie przelewy - lub mbank za 50gr sztuka..

  • 0

    19.  2007-08-07 20:34:46

    @gutek: nikt nie robi rabanu bo moze klienci sa światlejsi i wiekszosc ma polecenie zaplaty? ;)

  • 0

    20. ~zeus  2007-08-07 21:32:43  host: uj186.internetdsl.tpnet.pl

    Chamstwo z Orange to pewnie wprowadziło. Czułem, że przejście tych dwóch jest równoznaczne z procesem niszczenia Plusa.

  • 0

    21. ~  2007-08-07 21:37:56  host: auj162.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I bardzo dobrze skończą się kolejki lumpów np w salonach co musiały sobie 2 zł zaoszczędzić i zapłacić rachuneczek. Era juz to dawno wprowadziła i jak jest miło teraz w salonach firmowych. Jestem przeciwny wyzyskowi i cenom z kosmosu, ale stanie pół godziny w kolejce aby zaoszczędzić 2 złote to żydowstwo.

  • 0

    22. ~maly  2007-08-07 21:39:38  host: abfq26.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Spoko tylko ze w porecz sa jeszcze suweniry za polecenie zaplaty w postaci punktow profit. 100 punktow za kazdy rachunek tak oplacony + oczywiscie wysokosc rachunku takze mozna sobie niezle odbic rachunki.

  • 0

    23. ~maly  2007-08-07 21:40:40  host: abfq26.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Chodzilo mi oczywiscie o polecenie zaplaty lu stale zlecenie obciazenia karty platniczej.

  • 0

    24.  2007-08-07 21:49:05

    mmokrzycki - no w Plusie to też jest klasyka ;-) ~macku - możesz to zrobić w każdej chwili. ~ee - ja w swoim banku płacę chyba ze 12 zł za 54 czy 5 rachunków i też nie płacę za przelewy "z komputera" - i nie jest to bank, który polecasz ;-)

  • 0

    25. ~  2007-08-07 21:51:46  host: acme91.neoplus.adsl.tpnet.pl

    21 panuj nad słowami.

  • 0

    26.  2007-08-07 23:16:05

    #25: A dlaczego ma panować nad słowami. Dobrze pisze

  • 0