Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Płatne rachunki szczegółowe w T-Mobile

Płatne rachunki szczegółowe w T-Mobile

WitekT 31 Lipca 2012 15:08

0 0
Klienci, którzy od 1. sierpnia podpiszą bądź przedłużą umowę z T-Mobile, będą mieli płatne papierowe rachunki szczegółowe - wynika z informacji TELEPOLIS.PL. Zmiana dotyczy zarówno klientów prywatnych, jak i biznesowych.

Opłata za papierowy rachunek szczegółowy będzie wynosiła 4,99 zł miesięcznie. Będą z niej zwolnieni klienci biznesowi posiadający od 20 kart SIM.

PTC była ostatnim operatorem, która oferowała darmowe, papierowe rachunki szczegółowe. U pozostałych opłata ta wynosi od 5 do 15 zł.

Źródło tekstu: wł     


Dodaj do:
w sumie: 59
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    43.  2012-08-01 08:52:21

    Mój billing - obecnie na 4 numery komórkowe i jeden stacjonarny (prefiks, właścieiwe nie używany więc można pominąć te 2-3 linijki tekstu) to ok. 20 stron - 10 kartek... Nie mam wyjątkowo dużo połaczeń - raczej dłuższe, więc ile papieru się zużywa na billing z 20. numerami i powiedzmy 2-krotnie większą ilością połączeń niż u mnie?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    44.  2012-08-01 08:55:59

    29. - z jakimi taryfami? Jeden mój kolega szuka karty z taryfą happy czy jakoś podobnie...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    45.  2012-08-01 08:56:47

    30. - o jakim zastrzeżeniu płatnym mówisz?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    46. ~von kruspe  2012-08-01 09:30:34  host: 31.42.5.230

    ta firma to Wielkie Gu..., a pamietacie jak cichaczem zlikwidowali punkty z era premia.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    47. ~Leszek  2012-08-01 11:09:42  host: z-futuro-do-vsh.vsh.pl

    Billingi byłyby krótsze, gdyby nie wpisywali każdego kilobajta przesłanych danych. Po co to komu? Wystarczyloby zużycie danych na koniec dnia, a nie co kilka minut.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    48. ~Serwus  2012-08-01 11:22:56  host: 87-205-241-132.adsl.inetia.pl

    ~41 każdy do końca umowy będzie miał jeszcze bilingi w cenie abonamentu, dopiero zmiana będzie przy przedłużaniu albo podpisaniu nowej umowy. ~47 Pewnie dla osób bez pakietu ma to znaczenie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    49.  2012-08-01 12:02:05

    47. ~Leszek - po co to komu? Chyba nie czytasz komentarzy!? Tu się liczy każdy bajt! A zwłaszcza kiedy co 100 kB licznik gna do przodu ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    50. ~Serwus  2012-08-01 13:24:30  host: 87-205-241-132.adsl.inetia.pl

    ~49 czasem takie liczenie może się przydać zwłaszcza jeśli ktoś się zapomniał i zaczął korzystać nie mając wykupionego pakietu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    51. ~  2012-08-01 15:35:22  host: ptcnat.t-mobile.pl

    @36 elektrownie produkują tyle samo prądu niezależnie od jego wykorzystania. Wytworzona energia nie magazynuje się, dlatego godzina dla ziemi podczas której wyłącza się wszystko jest największą głupta

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    53. ~  2012-08-01 17:48:27  host: V32-03.opera-mini.net

    Kiedyś mówiło się, że Orange jest drogie. Teraz jest odwrotnie - tmobile jest droższe niż pomarańczowa sieć, która bardziej poprawiła swoją ofertę. I nie wprowadza takich rzeczy jak np. płatne sprawdzenie salda w prepaidzie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    54. ~  2012-08-01 22:37:00  host: 94.42.243.141

    T-Mobile powinien jeszcze wrócić do usługi prezentacji numeru dzwoniącego - 5 zł/mc.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    55. ~  2012-08-02 05:16:59  host: terminal-1-202.retsat1.com.pl

    @46 no tak cichaczem, we wrześni wyłączyli a dali czas do 15 listopada. Każdy Klient dostał info, SMS-em, z fakturą i było na stronie. Żal.pl zaprasza.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    56. ~lol  2012-08-02 09:39:12  host: user-109-243-19-90.play-internet.pl

    @53 w Orange rachunek szczegółowy jest płatny praktycznie od zawsze, o przymusowej eko fakturze nie wspomnę także marny przykład.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    57. ~lisu  2012-08-02 15:39:18  host: 87-206-145-132.dynamic.chello.pl

    @21 analizujac fakture, mam w zwyczaju przejrzec billing szczegolowy, w iboa najpewniej jest tylko biezace uzycie, wiec w przypadku ewentualnej reklamacji - nieuzyteczne, bo ulotne. @34 miboa - IMHO tragicznie wolna aplikacja (na androida).

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    58. ~  2012-08-04 11:12:30  host: user-164-126-200-174.play-internet.pl

    Napisalibyście, że przy zakupie startera za 25 zł (81 MB) sieć daje 2 GB promocyjnego zasilenia. Wczoraj łączyłem się przez pół godziny i nie było zasilenia, ale już dziś przy połączeniu się pojawiło. Moim zdaniem fajna promocja. Prędkości w mojej lokalizacji 2,5 Mbit / 1,5 Mbit.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    59. ~  2012-08-07 22:09:37  host: 178.23.110.130

    Kto te brednie wypisuje że w i-boa tylko bieżace tylko połączenia w i-boa sobie oglądam do 18 miesięcy wstecz.Rece opadaja jezeli komentuja tu ludzie którzy jak widac nie umieja sie posługiwać stronami internetowymi. Podpisujac umowe na telefon powinni robic testy na inteligencje czy wogóle można z kims umowe abonamentową podpisać:(

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    60. ~smartacz, 12 lat  2012-08-08 14:58:40  host: 80.50.133.230

    #56 nie mów tak głośno, bo zrobią testy i spadnie sprzedaż smartfonów...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    61. ~ja  2012-09-18 17:54:36  host: 90-156-4-141.internetia.net.pl

    a co z obecnymi abonentami? wlasnie dostalem sms ze konczy sie "promocje" na darmowy billing papierowy i musze aktywowac elektroniczny. Tyle ze ja w zyciu nie widzialem takiej promocji no i nie ma o niej slowa w mojej umowie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    62. ~  2012-09-18 18:28:53  host: z07-14.opera-mini.net

    Juź półtora roku temu włączali ludziom na siłę F@k turę, a przecieź powinni mieć zgodę na piśmie.