Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Płatna MMS-owa poczta głosowa w Play

Płatna MMS-owa poczta głosowa w Play

sirmark 23 Listopada 2007 01:40

0 0
Play wprowadził opłatę miesięczną za użytkowanie usługi Poczta głosowa MMS-em. Dzięki tej funkcjonalności nie trzeba dzwonić na pocztę głosową, plik dźwiękowy nagranej wiadomości przesyłany jest MMS-em.

Play wprowadził tę usługę w czerwcu jako darmową promocję dla wszystkich abonentów i użytkowników. Od 22. listopada za korzystanie z usługi zostaje wprowadzona opłata miesięczna w wysokości 2 zł. Dotychczasowym użytkownikom bezpłatna MMS-a poczta została wyłączona i aby korzystać z niej w dalszym ciągu należy ją ponownie aktywować.


Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~  2007-11-23 02:40:06  host: 87-205-47-105.adsl.inetia.pl

    Spox. Chociaż płatna, to super korzystna. Zaledwie 2 zł na miesiąc zamiast 2 zł za połączenie.

  • 0

    2. ~ahan  2007-11-23 05:56:16  host: inet20909na-2.eranet.pl

    "Dotychczasowym użytkownikom bezpłatna MMS-a poczta została wyłączona i aby korzystać z niej w dalszym ciągu należy ją ponownie aktywować." -> i to uważam jest w porządku :D, z resztą 2 zł to nie jest dużo, a możliwości fajne.

  • 0

    3. ~ouled  2007-11-23 06:46:22  host: nat-mia.aster.pl

    A mnie nie wyłączono, tylko działa dalej, ale już kosztuje. Jednak jakieś 2 miesiące temu miałem telefon testujący czy po wprowadzeniu opłaty mies. 2 zł. będę nadal zainteresowany usługą, a ja potwierdziułem bo to i tak jest świetna opcja.

  • 0

    4. ~mirekb  2007-11-23 07:58:51  host: hii226.internetdsl.tpnet.pl

    mysle ze na 1 urodziny play wprowadzi oplate 5pln/mies za usluge 1min za2min przychodzace ;-)a ceny fonow wzsrosną,biezcie póki jest w miare tanio

  • 0

    5.  2007-11-23 08:29:03

    mirekb mysle ze to nam nie grozi bonusik bedzie zawsze :-) 2 zl/mies. za poczte mms to nie jest wiele, a usluga przydatna.

  • 0

    6. ~Manovar  2007-11-23 08:37:40  host: ara178.internetdsl.tpnet.pl

    Szczególnie, że w Play dostaje się darmowe złotówki. :-)

  • 0

    7. ~YX  2007-11-23 09:52:39  host: 212.160.172.70

    "Dzięki tej funkcjonalności nie trzeba dzwonić na pocztę głosować" - Jakas nowa usługa? Na kogo mozna zagłosowac dzwoniąc na pocztę? :)

  • 0

    8.  2007-11-23 10:04:40

    XY: fixed, dzięki! :)

  • 0

    9. ~ubik  2007-11-23 10:12:35  host: echo931.server4you.de

    juz niedlugo moze wszystko wzrostna cenowu u nich bo przeciez musza poprawic swoje notowania na rynku finansowym:)

  • 0

    10.  2007-11-23 12:15:17

    a te 2 zł jest doliczane do rachunku, czy ściągane z pakietu?

  • 0

    11. ~Przemolog  2007-11-23 16:01:42  host: 212.182.59.45

    kst7 - a ja myślę, że bonusik pójdzie się gonic, jeśli tylko Play obniży interkonnekt do poziomu trójcy :-).

  • 0

    12. ~:))))  2007-11-23 17:17:46  host: host-81-190-5-24.gdynia.mm.pl

    coś zaczyna się PLAY psuć...

  • 0

    13.  2007-11-23 21:48:44

    poczta mms wciąz działa, sami jej nie wyłaczyli ciekawe czy i kiedy pobiorą za to opłatę?chyba raczej powinni mnie o takich rzeczach wczesniej poinformować a nie od razu dowalić opłatą - będzie co reklamowac- nie dla głupich 2 zł tylko dla zasady!

  • 0

    14. ~  2007-11-24 22:40:46  host: adjk26.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie rozumiem za bardzo Waszych kalkulacji - 2 PLN za miesiąc zamiast 2 PLN za połączenie z pocztą - przecież poczta głosowa jest za darmo! Po co płacić za jakieś takie usługi, nie daj Boże jeszcze dopadną człowieka w roamingu i zabuli ekstra za takiego MMSka... A tak przy okazji - czy Wam też tak często wiesza się przeglądarka przy nawigacji po stronie internetowej Play'a? Zna ktoś na to patent?

  • 0

    15.  2007-11-28 07:32:33

    A dziwicie się że jest oferta coraz gorsza??, kiedyś musi skończyć sie rozdawnictwo. Przecież Play to prawie bankrut;) Długo by tak nie pociągnął, jakby oferty dalej były tak korzystne.

  • 0

    16. ~sanchez  2007-12-01 16:11:48  host: adnk238.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jednak wstrzymam się z przechodzeniem na stałe do tego bankruta.

  • 0

    17. ~:)))  2007-12-03 10:36:26  host: host-81-190-123-31.gdynia.mm.pl

    właśnie - przecież poczta głosowa powiadamia o nowych wiadomościach - czy nie? To po co płacić za to, że zostaną one przesłane na telefon, a nie odsłuchane przez darmowe połączenie? CO DO STRONT PLAY - jest beznadziejna od początku - toczyłem batalię przez 2 miesiące, bo nie mogłem się logować - teraz jest lepiej, ale nie zawsze - mają informatyków debili

Dodaj swoją opinię