Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plany Polkomtela

Plany Polkomtela

WitekT 2 Czerwca 2005 10:52

0 0

Wprowadzone wczoraj przez Polkomtel nowe ceny usług transmisji danych dla klientów biznesowych nie są ostatnim słowem firmy w tym roku w usługach niegłosowych.

Nowinek można m.in. oczekiwać po wakacjach w czasie organizowanego przez Polkomtel dorocznego kongresu technologicznego. Oferta Polkomtelu to połączenie ofert konkurencji - 500 MB za 49 zł (plus VAT), 1 GB za 99 zł (plus VAT) i 2 GB za 129 zł (plus VAT) - i jest dostępna na razie dla klientów biznesowych, a wkrótce dla klientów indywidualnych. Po przekroczeniu limitu prędkość transmisji może spaść.
Polkomtel usługi w technologii UMTS oferuje jedynie w części Warszawy. Po wakacjach dojdą do tego centra pięciu metropolii - Trójmiasta, Katowic, Krakowa, Poznania i Wrocławia. Firma rozbudowuje zasięg transmisji danych w technologii EDGE. Nadal podtrzymuje plany, że ta technologia z czasem będzie dostępna we wszystkich miastach powyżej 20 tys. mieszkańców. Polkomtel chce podążać za klientem, co oznacza, że jeśli gdzieś - na przykład w miejscowości wypoczynkowej czy letniskowej - pojawi się zapotrzebowanie na transmisję danych, to EDGE dotrze także tam.

Źródło tekstu: Rzeczpospolita, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-170-149.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 1000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet