Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plany Nokii na najbliższy rok

Plany Nokii na najbliższy rok

WitekT 14 Lutego 2005 14:11

0 0
Podczas kongresu 3GSM w Cannes Petti Korhanen z Nokii powiedział, że oczekuje dużego popytu na terminale 3G z technologią HSDPA, ale dopiero w połowie przyszłego roku.

W ciągu nabliższych 12 miesięcy Nokia skupi się przede wszystkim na zwiększaniu rozmiarów wyświetlaczy oraz podstawowych funkcjonalności swoich telefonów.

Korhanen powiedział, że długość pracy baterii nie jest głównym problemem, którym inżynierowie będą zajmować się w najbliższym czasie - jednak nie oznacza to, że zaniedbają to zupełnie. Prowadzone są m.in. testy z ogniwami paliwowymi.


Źródło tekstu: Nokia, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-235-183.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy korzystasz w domu z telefonu stacjonarnego

Play: nowe promocje na telefon stacjonarny dla abonentów

 

Zobacz wynik | Opinie (10)

Archiwum Ankiet