Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plany Energisa na 2005 rok

Plany Energisa na 2005 rok

WitekT 23 Grudnia 2004 11:21

0 0
Energis ujawnił, że przez partnerów, takich jak np. Onet.pl planuje w I kwartale 2005 r. rozpocząć świadczenie usług szerokopasmowego dostępu do Internetu abonentom Telekomunikacji Polskiej.

Za porównywalną cenę będzie oferował szybszą transmisję danych oraz usługi dodatkowe, np. wideo na żądanie.

W styczniu 2005 r. firma chce rozpocząć także świadczenie swoim klientom usług rozmów lokalnych. W 2005 r. w ofercie dla klientów biznesowych znajdą się usługi oparte na technologii IP, w tym połączenia głosowe. Energis chce też wejść na rynek usług telefonii komórkowej.


Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet