Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plany Energisa na 2005 rok

Plany Energisa na 2005 rok

WitekT 23 Grudnia 2004 11:21

0 0
Energis ujawnił, że przez partnerów, takich jak np. Onet.pl planuje w I kwartale 2005 r. rozpocząć świadczenie usług szerokopasmowego dostępu do Internetu abonentom Telekomunikacji Polskiej.

Za porównywalną cenę będzie oferował szybszą transmisję danych oraz usługi dodatkowe, np. wideo na żądanie.

W styczniu 2005 r. firma chce rozpocząć także świadczenie swoim klientom usług rozmów lokalnych. W 2005 r. w ofercie dla klientów biznesowych znajdą się usługi oparte na technologii IP, w tym połączenia głosowe. Energis chce też wejść na rynek usług telefonii komórkowej.


Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-90-83-229.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.