Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plany Dialogu: BSA, WLR i MVNO

Plany Dialogu: BSA, WLR i MVNO

WitekT 23 Kwietnia 2007 13:59

0 0

Telefonia Dialog chce być liderem wśród operatorów alternatywnych i w 2007 roku zainwestować 170 mln zł. Obecnie prowadzi prace nad wejściem na rynek jako MVNO i chce to zrobić najpóźniej w I kwartale 2008 roku.

Spółka chce świadczyć usługi komórkowe zarówno prepaid, jak i postpaid prowadząc sprzedaż poprzez własne i obce kanały dystrybucji.

Dialog od stycznia tego roku prowadzi sprzedaż abonamentu WLR, obecnie ma ponad 10 tys. podpisanych umów i ponad 3,5 tys. aktywnych użytkowników usługi. Do końca roku chce zdobyć 100 tys. takich klientów.
Dialog chce wprowadzić szerokopasmowy dostęp do Internetu na bazie umowy o bitstream access w sieci TP w II połowie tego roku. Na koniec tego roku chce mieć ponad 30 tys. klientów TP oraz 150 tys. na własnej infrastrukturze (na koniec I kwartału miał 95 tys.).

Spółka chce też wprowadzić usługi typu triple play na jesieni tego roku, by na koniec 2007 mieć około 20 tys. klientów.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~janos84  2007-04-23 16:09:44  host: zakus.ita.pwr.wroc.pl

    witek kazdy chce nie kazdemu wychodzi NETIA:(

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-165-158.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy używasz smartfonu z rysikiem (takim, jak np. w Galaxy Note)?

Galaxy Note 9 na renderach

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet