Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plan TP z pulą minut

Plan TP z pulą minut

sirmark 21 Września 2007 21:47

0 0
UKE zatwierdził projekt nowego planu telefonicznego TP rozliczanego sekundowo, z wliczoną w opłatę abonamentową pulą minut.

Projekt zmiany cennika usług telekomunikacyjnych tp, zakładający rozszerzenie oferty Telekomunikacji Polskiej o nową taryfę dedykowane konsumentom, został przedstawiony do zatwierdzenia 24 kwietnia. UKE po uzyskaniu od TP dodatkowych wyjaśnień i przeprowadzeniu analizy propozycji, nie zgłosił sprzeciwu co do jego wprowadzenia w życie.

Pierwotnie TP planowała wprowadzenie do swojej oferty przedmiotowego planu telefonicznego z dniem 1 czerwca.


Źródło tekstu: UKE     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    10. ~robaas  2007-09-21 23:33:21  host: gmj110.internetdsl.tpnet.pl

    ja mam akurat netie i tp, i wcale z netii zadowolony nie jestem... betamax'a juz przerabialem, nawet bym dodal ze w polaczeniu z freeconet daje wieksze mozliwosci no ale rosna koszty miesieczne:P

  • 0

    11.  2007-09-22 07:51:33

    a ja tam sobie TP S.A. chwalę (dodam, że nie jestem pracownikiem, ani nie mam żadnych związków z tą firmą). Może dlatego, że miałem doświadczenia z innym operatorem, który mocno dał mi popalić (Aster). Mam nadzieję, że w nowym planie będą tańsze rozmowy mn, bo obecnie w TP S.A to przegięcie..

  • 0

    12. ~ttt  2007-09-22 08:41:58  host: ip-89-174-127-110.multimo.gtsenergis.pl

    #2: nazywasz TP złodziejami? A więc coś ci ukradli. W takim razie musisz złożyć doniesienie na policję. W przeciwnym przypadku składasz oświadczasz nieprawdę i się tylko ośmieszasz takim tekstem.

  • 0

    13. ~zzz  2007-09-22 09:12:09  host: abho71.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do 12. TP SA to zwyczajni zlodzieje, ktorzy niestety moga okradac 10 mln Polakow zgodnie z prawem :/

  • 0

    14. ~ttt  2007-09-22 09:23:19  host: ip-89-174-127-110.multimo.gtsenergis.pl

    do 13 - jeszcze raz powtórzę, bo widzę że nie rozumiesz. Jeśli nazywasz kogoś złodziejem to słownie oświadczsz, że ten ktoś Ciebie okradł. Wtedy, jeśli to się zgadza ze stanem faktycznym i zaszło przestępstwo, powinieneś zgłosić to na policję. W przeciwnym wypadku - oświadczasz nieprawdę i składasz nieprawdziwe doniesienie i wprowadzasz organa ścigania w błąd, za co grozi kara. Jeśli więc jesteś przekonany, że ktoś Cię okrada powinieneś iść z tym na policję. Proszę poinformuj nas potem, jaki będzie efekt tego doniesienia.

  • 0

    15. ~tkubon  2007-09-22 10:30:05  host: 85-127-233-32.dynamic.xdsl-line.inode.at

    ile tych minut i za ile? Chociaz od przejscia na socjalny i neta od np. Energisu, albo Dialogu pewnie i tak mnie nie powstrzymaja jesli mam FritzBoxa 7050. Jednym slowem betamax rzadzi

  • 0

    16. ~  2007-09-22 11:07:52  host: chello062179023129.chello.pl

    5.~tkubon sorki za offa, ale , czymaszmoże frycka na niemieckim firmware? nie wiem jak go skonfigurować

  • 0

    17. ~ttt  2007-09-22 11:34:13  host: aanz157.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wyluzuj, co tak bronisz Fracuzów z TP vel FT???Co Ci takiego dobrego dali oprócz ich skrajnego nacjonalizmu związkowego i wszytkich hipermarketów w Polsce z wyj. Tesco.Poza tym korzystasz z usług rosyjskiej firmy (GTS Energis), więc po co te emocje? Ja też uważam, że sprzedanie całego rynku telekomunikacyjnego Francuzom to świństwo.

  • 0

    18.  2007-09-22 12:01:13

    W mojej firmie (Dialog) są złodzieje, ustawiali przetargi i brali łapówki. Ale są i tak lepsi niż ta TePsa..poza tym płace moje male rachunki polskiej firmie i to mnie zadowala

  • 0

    19. ~berdys  2007-09-22 12:03:44  host: 32.grybow.net.pl

    Bardzo dobra wiadomosc! Tylko ze ja juz nie mam telefonu w tp ;( ( udawany smutek ) ;]nie pytajcie, czy zaluje ;)

  • 0

    20.  2007-09-22 12:55:19

    No cóż...To powinno być już DAWNO wprowadzone wzorem operatorów komórkowych....Teraz już może być za późno by z nimi konkurować :D

  • 0

    21. ~ttt  2007-09-22 13:38:40  host: ip-89-174-127-110.multimo.gtsenergis.pl

    do 17: ja bronię TP? Nigdy w życiu. Zresztą od wielu lat z nimi "walczę" w konkurencji. Ale rzucanie oszczerstw bez żadnych podstaw to nie w moim stylu. Ale widzę, że wielu to łatwo przychodzi bo "myślą" że pisząc na forum są anonimowi. Tacy ludzie mnie po prostu śmieszą.

  • 0

    22. ~Nazeer  2007-09-22 14:02:07  host: abyv36.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ciekawe że od złożenia przez TP wniosku (24.04) do zatwierdzenia przez UKE minęło niemal 5 miesięcy... ciekawe że wniosek o wprowadzenie planu który obecnie zwie się chyba "darmowe rozmowy" (2000 minut na stac) złożono w UKE w czerwcu czy maju 2006 a UKE zgodziło się na taki plan dopiero w kwietniu 2007... Sporo takich "ciekawych" posunięć UKE ... Ciekaw jestem ile czekała TELE2, Dialog czy Netia na zatwierdzenie swoich promocji czy taryf...

  • 0

    23.  2007-09-22 16:53:32

    Inne firmy nie muszą niczego przedkładać do zatwierdzenia...

  • 0

    24.  2007-09-22 18:48:02

    Skończcie wreszcie z tekstami w stylu "nie ma alternatywy"! Czy wy wogóle wiecie o istnieniu czegoś takiego jak WLR? Ja od dawna nie korzystam z TP, a mam mieszkam na wsi zabitej dechami. Abonament telefoniczny płacę w Dialogu, umowa na Neostrade kończy mi się niedługo i neta też do nich przeniose.

  • 0

    25.  2007-09-22 20:03:11

    Ludzie piszą, że nia ma alternatywy, bo nie chce im się przenosić. Ja póki co poczekam na ten nowy plan w tp. Może będzie dla mnie bardziej konkurencyjny niż Plan tp Standardowy.

  • 0

    26. ~tkubon  2007-09-22 20:17:56  host: 85-127-233-32.dynamic.xdsl-line.inode.at

    ***do 16. Mam fritza na angielskim firmaware z Annexem A. Taki gosc sprzedaje na allegro w bardzo dobrej cenie. Niemiecki jesli masz problem to pisz to przetlumacze bez problemu tkubon@o2.pl Pozdr

  • 0

    27. ~P  2007-09-23 02:22:32  host: 80.55.135.142

    a slyszeliscie o telefonie stacjonarnym w erze? dostajesz sluchawke za 1zł 1000min za 90zł

  • 0

    28. ~ds  2007-09-24 09:28:11  host: mail2.dzbank.pl

    @ttt (#21): od 2004 roku, zgodnie z PT, wymaganie/zmuszanie klienta aby kupił usługę X jeśli chce kupić usługę Y było niezgodne z prawem. A więc osoby, które nie chciały korzystać z abo, a tylko z neo, były w pewnym sensie okradane. Wg twojej wykładni teraz zostaje im tylko czekać na zwrot nadpłaconej kasy, bo przecież jeśli ktos komuś wyrządził szkodę, wg prawa musi ją naprawić. Daj mi proszę znać, kiedy mogę liczyć na zwrot gotówki.

  • 0

    29. ~ttt  2007-09-24 19:20:30  host: ip-157-25-232-180.multimo.gtsenergis.pl

    @ds (#28). Potrafisz czytać ze zrozumieniem? Chyba nie, więc jeszcze raz powtórzę. Jeśli jesteś tak bardzo pewien, że ktoś Cię okradł to zgłoś to na policję. Daj mi następnie znać, jaka była reakcja policji. Jestem bardzo tego ciekaw.

Dodaj swoją opinię