Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plan Domowy w Grupie TP - oficjalnie

Plan Domowy w Grupie TP - oficjalnie

sirmark 23 Stycznia 2006 13:01

0 0

Orange i Telekomunikacja Polska stworzyły wspólnie ofertę przeznaczoną dla osób, u których nie ma możliwości założenia stacjonarnej linii telefonicznej. Nowa oferta - Plan Domowy, od dziś dostępna w salonach sieci sprzedaży TP. O ofercie informowaliśmy już wcześniej.

Usługa dedykowana jest dla osób, które złożą zamówienie na podłączenie łącza stacjonarnego w sieci TP i otrzymają negatywny wywiad techniczny. Ponadto przewiduje się skierowanie oferty także do tych niedoszłych klientów TP, którzy do chwili wprowadzenia oferty złożyli wnioski o przyłączenie do sieci TP, ale zrealizowany wywiad techniczny w ewentualnym miejscu przyłączenia był negatywny (w tym klientom, którzy podpisali umowy 18-miesięczne na przyłączenie do sieci).

Po zakupie Orange Plan Domowy klient korzystać będzie z usług sieci Orange na specjalnych warunkach. Będzie on własnoręcznie aktywował specjalną Twoją strefę, określoną w miejscu, gdzie klient chciał podłączyć linię stacjonarną - np.: dom, mieszkanie, biuro i okolica. Zasięg Twojej strefy to teren w promieniu od kilkudziesięciu metrów do kilkudziesięciu kilometrów od miejsca jej aktywacji w zależności od gęstości stacji bazowych sieci Orange, z której realizowane połączenia wychodzące będą bilingowane wg stawek zbliżonych do planu tp 60 minut za darmo.

Klient będzie miał możliwość poruszania się z zakupionym produktem po całym kraju, jednak połączenia wychodzące realizowane spoza wyznaczonej przez klienta Twojej strefy bilingowane będą wg innych stawek. Klient będzie poinformowany sygnałem dźwiękowym w trakcie nawiązania połączenia, czy w danej chwili znajduje się w Twojej strefie. Ponieważ usługa jest ofertą sieci Orange, klient posiadać będzie numer z numeracji komórkowej i wszystkie połączenia przychodzące bilingowane będą wg stawek połączeń do sieci Orange.

Abonament za Orange Plan Domowy wynosi 50 zł. Kwotę w całości można przeznaczyć na połączenia.

Cennik połączeń wykonywanych w ramach Twojej strefy

8-22

22-8

Opłata za inicjację połączenia

Połączenia lokalne

0,12 zł

0,06 zł

0,20 zł

Połączenia międzymiastowe

0,49 zł

0,12 zł

0,20 zł

Połączenia na komórki

0,75 zł

0,75 zł

-Ceny brutto, taktowanie sekundowe. Poza strefą minuta każdego połączenia kosztuje 0,75 zł, a opłata inicjacyjna nie jest pobierana.
Cennik usług dodatkowych

Usługa

Cena

SMS

0,20 zł

MMS

0,40 zł

CLIP, CLIR

0 zł

Poczta głosowa

0 zł

Przekierowanie połączeń

0 zł

Połączenia międzynarodowe

wg cennika Orange

Aktywacja Orange Plan Domowy

50 zł

Zmiana obszaru Twojej strefy

50 zł

Zmiana prefiksu dla rozmów lokalnych

50 złCeny brutto.

Wraz z aktywacją sprzedawany będzie telefon Jablotron GDP-02 w cenie 149 zł.

Przy zakupie oferty w salonie sprzedaży tp, klient ponosi opłatę tylko za aparat telefoniczny. Opłatę aktywacyjną i opłatę za abonament należy uiścić wraz z pierwszą fakturą.

Modyfikacja obszaru Twojej strefy może być dokonywana nie częściej niż jeden raz w okresie rozliczeniowym. Za modyfikację będzie pobierana opłata. Instrukcję dotyczącą modyfikacji klient otrzyma w salonie sprzedaży tp.

Dezaktywacja oferty będzie mogła nastąpić np.: w przypadku zmiany warunków technicznych, możliwości instalacji linii stacjonarnej TP. W przypadku, gdy zlecenie dezaktywacji oferty nastąpi po okresie obowiązywania umowy na czas określony (24 miesiące od daty aktywacji), umowa zostanie rozwiązana z 30 dniowym okresem wypowiedzenia. Klientowi zostanie standardowo złożona oferta utrzymaniowa (migracja na wybrany plan taryfowy Orange, migracja na ofertę prepaid itp).

W przypadku, gdy zlecenie dezaktywacji oferty następuje w trakcie obowiązywania umowy na czas określony (24 miesiące od daty aktywacji), a klient nie życzyłby sobie ponoszenia kosztów opłaty za zerwanie umowy, ma on obowiązek przedstawić w salonie sprzedaży tp podpisaną umowę na świadczenie usług stacjonarnych z TP (szczegóły w regulaminie). Dezaktywacja przed zakończeniem umowy na czas określony z innych przyczyn niż opisane w regulaminie nie jest możliwa i traktowana jest jak rozwiązanie umowy z przyczyn leżących po stronie abonenta.

Źródło tekstu: TP SA     

Dodaj do:
w sumie: 9
 • 0

  1. ~dobi  2006-01-23 13:22:44  host: cws6.internetdsl.tpnet.pl

  zabojadom pali sie grunt pod nogami, tyle zlecen o rezygnacje z uslug jedynego slusznego i najtanszego operatora to jeszcze nie bylo, srednio liczac dwa razy tyle rezygnuje co zglasza chec korzystania z najdrozszych polaczen w kraju:)

 • 0

  2.  2006-01-23 13:35:13

  lepiej kupic taktak

 • 0

  3. ~pop  2006-01-23 13:47:22  host: pa135.zawady.sdi.tpnet.pl

  jesli w tak tak na stale wprowadzą połączenia na stacjonarne i era po 24gr/min. jak w sami swoi , to żabojady pójdą z torbami...,tylko w tt program lojalnościowy jest troche dziwny i przede wszystkim brak możliwości uzyskania bilingu w tt za symboliczne 5pln.

 • 0

  4. ~fetro  2006-01-23 15:08:52  host: dor118.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Zdecydowanie lepiej kupić taktaka :) Jak dla mnie oferta głupia i nie ma sensu

 • 0

  5. ~robertnik  2006-01-23 15:36:54  host: 213-238-121-90.adsl.inetia.pl

  Ani to atrakcyjne, ani ciekawe. Straszna lipa. No ale jeśli nie ma się "kabla" i zasięg jest tylko z Orange to nie ma o czym mówić, konieczność.

 • 0

  6.  2006-01-23 18:41:40

  Ciekawe czy oferta Onephone którą zamierza wprowadzić TPSA z Orange bedzie takim niewypałem jak ta oferta!!!

 • 0

  7. ~viki  2006-01-23 21:28:46  host: aawq77.neoplus.adsl.tpnet.pl

  oferta z identycznym telefonem jest lub była w plusgsm - o wiele lepsza!

 • 0

  8. ~ramzes  2006-01-24 09:41:06  host: 117-water.elwico.pl

  jak wy pie... to sie słabo robi. Ciekawe czy ktos wam placi za to nagadywanie na Orange. Jakbyscie tak umieli liczyc i myslec logicznie to byscie troche spasowali. Moze Orange nie jest the best ale na pewno jest ok. I to wystarczy
  Powodzenia smerfy marudy

 • 0

  9. ~morpheush  2006-01-26 23:42:10  host: 212.180.160.69

  A po co dawac zarobic monopoliscie? ja korzystam z Tele2 i to mi sie bardzo oplaca, rachunki mam mniejsze minimum o 30% w stosunku do tego co placilem TPsie. Teraz oszczedzam, biling tez mam za free.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-31-117.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet