Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plan aktualizacji androidów Motoroli

Plan aktualizacji androidów Motoroli

Ringu 4 Marca 2011 09:08

0 0

Motorola wydała plan aktualizacji systemu operacyjnego w smartfonach z Androidem. Wiadomo które komórki nie doczekają się nigdy nowego oprogramowania.

Prezentujemy harmonogram aktualizacji europejskich smartfonów Motoroli:




Motorola BACKFLIP - pozostanie na Androidzie 1.5 Cupcake
Motorola CHARM - pozostanie na Androidzie 2.1 Eclair
Motorola DEFY - otrzyma aktualizację do Androida 2.2 Froyo w II kwartale 2011 roku
Motorola DEXT - pozostanie na Androidzie 1.5 Cupcake
Motorola FLIPOUT - pozostanie na Androidzie 2.1 Eclair
Motorola MILESTONE - wstępna aktualizacja do Androida 2.2 Froyo jest planowana w I kwartale 2011 roku
Motorola MILESTONE XT720 - pozostanie na Androidzie 2.1 Eclair

Źródło tekstu: Motorola, wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~  2011-03-04 09:33:07  host: ip-91.189.216.48.skyware.pl

    co to ma być za news? przecież te plany są od dawna dostępne, a autor nie podał nawet odnośnika do nich. https://supportforums.motorola.com/community/manager/softwareupg rades

  • 1

    4. ~  2011-03-04 09:37:39  host: 89-79-103-203.dynamic.chello.pl

    @4 przecież masz podane źródła: Motorola, wł...

  • 1

    5. ~Feniks  2011-03-04 09:43:46  host: pix.softlab.com.pl

    Motorola od wielu miesięcy planuje i nic konkretnego z tego nie wynika. Niedawno po raz kolejny poinformowali o planach rozpoczęcia publicznych testów 2.2 dla Milestone. Pierwszy raz była o tym mowa w październiku ubiegłego roku.

  • 0

    6. ~  2011-03-04 09:47:32  host: nat-bem2-84.aster.pl

    do flipout nie bedzie aktualizacji, skandal!

  • 1

    7. ~true story  2011-03-04 09:49:10  host: irn202.internetdsl.tpnet.pl

    i po co ludzia kupuja andki? bo tanie? co z tego jak czestotliwosc wymieniania sluchawki jest 10x wieksza niz iOs

  • 0

    8. ~msm  2011-03-04 09:49:25  host: pentacomp.pl

    Defy w USA już dostał 2.2 zgodnie z planem, teraz tłumaczą na Polski i robią deblura.

  • 0

    9.  2011-03-04 09:54:01

    Ad 7. Na Androida masz multum custom ROMów i prawie do kazdego telefonu możesz je wgrać. Trochę utrudnień jest w przypadku SE i Motoroli ale reszta daje radę.

  • 3

    10. ~  2011-03-04 09:54:13  host: 178-37-213-25.adsl.inetia.pl

    @7 No przecież jest xda, custom romy i ślęczenie nad telefonem pół dnia aby jako-tako działał, nie zmulał i działały funkcje których potrzebujemy xD To jest ta otwartość androida, open source i google WOW!

  • 1

    11.  2011-03-04 09:55:47

    @10 - otóż to. Pragnę tylko przypomnieć, że Milestone ma póki co zablokowany bootloader ;).

  • 0

    12.  2011-03-04 10:21:01

    Prawda jest taka, ze plan jest stary a samo milestone mialo miec aktualizacje pod koniec 2010 ale wyszlo jak zwykle. Co do XDA, to z calym szacunkiem ale nie ma np do milestone romu, ktory bylby mniej zbugowany niz oryginalne i niestety pomimo wodotryskow jak ktos chce miec telefon dzialajacy w kazdej sytuacji to musi sie trzymac ori systemu. Z HTC Magic tez bylo podobnie - najstabilniej dzialaly oficjalne romy z malymi modyfikacjami.

  • 1

    13.  2011-03-04 10:30:06

    Backflip i Dext na 1.5?! To jakiś niesmaczny żart. Przecież Androidy do 1.6 włącznie to jak jedna wielka wersja beta...

  • 0

    14.  2011-03-04 10:41:07

    Ciekawy jestem Czy w ogóle coś jest prawda z tego planu.. Faktem jest to, że Motorola aktualizuję Androida o wiele później niż inne firmy, to dotyczy też Sony Ericsson-a, więc tak nie mają tyle szans na rynku jak inni.. Trzeba ten problem jakoś rozwiązać i wszystko będzie inaczej..

  • 0

    15.  2011-03-04 10:41:55

    Taa... kupic HTC:)

  • 0

    16. ~lee  2011-03-04 11:06:09  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    6: to że do flipouta nie będzie aktualizacji było już dawno wiadomo... dlatego nie kupiłem tego telefonu (dane są/były na stronie motoroli) Pozdro

  • 0

    17.  2011-03-04 11:49:20

    Milestone to jest tak aktualizowane już z rok ;P

  • 0

    18.  2011-03-04 12:49:27

    .. zaś leciwe HTC Wildfire niedawno dostalo 2.2.1

  • 0

    19.  2011-03-04 13:19:30

    No wildfire to chyba mniej leciwe od milestone, aczkolwiek patrzac na Magica gdzie abonenci Rogersa wydebili 2.1 z sense, a potem chyba jeszcze jakies 2.2 bylo to jak sie chce to sie wszystko da zrobic :)

  • 0

    20.  2011-03-04 19:27:47

    @19: przyznaje racje, Milestone 1 dzieli od Wildfire jakieś 9 miesięcy, Milestone jest starsze. Mój błąd. Co nie zmienia tego że gdzieś nie tak dawno czytałem o oficjalnym firmware od HTC do jakiegoś starego telefonu. Możliwe że to było o HTC Magic o którym piszesz. Ale i tak i tak niewiele starsze telefony (np. takie i5700 które miało premierę chyba w styczniu 2010?) nie dostają aktualizacji oficjalnej, więc jakaś reguła jakby była..

  • 0

    21.  2011-03-05 22:13:28

    Tu widać przewagę podejścia do nowych wersji iOS-a i Okienek Telefonicznych - poprawki dla wszystkich.

  • 0

    22. ~Koszmar  2011-10-05 19:40:25  host: admr208.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Miałem kupować motorole flipout ale jak to zobaczyłem to dziękuje. Nigdy nie kupie motoroli i będe odradzał każdemu. Android bez możliwości aktualizacji chociażby na FROYO!! Zostańcie przy JAVA! to wam wychodzi

Dodaj swoją opinię