Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Płać za rachunki Idea w bankomatach BZ WBK

Płać za rachunki Idea w bankomatach BZ WBK

sirmark 28 Lipca 2004 15:55

0 0

PTK Centertel wspólnie z Bankiem Zachodnim WBK uruchomiły nową usługę umożliwiającą proste, wygodne i tanie regulowanie rachunków sieci Idea. Aby opłacić rachunek wystarczy podać numer telefonu za który regulowana jest należność oraz opłacaną kwotę. Dokonać tego można przy użyciu dowolnej karty akceptowanej w bankomatach BZ WBK (wszystkie karty VISA i Mastercard). Właściciel karty nie jest obciążany żadnymi prowizjami, bez względu na bank który jest wystawcą karty. Jedyną opłatą, bez względu na wystawcę karty, jest stałą kwota 1,8 zł. Potwierdzeniem płatności jest paragon z bankomatu.
Uwaga promocja!
Do końca września 2004r. płatności za rachunki sieci Idea w bankomatach BZ WBK zwolnione są z wszelkich opłat i prowizji, niezależnie od banku który jest wystawcą karty!!! Po zakończeniu promocji jedyną opłata dla wszystkich kart będzie 1,8 zł.

Źródło tekstu: BZ WBK     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-208-105.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze