Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "PiszMów Dobowy" w 36.6

"PiszMów Dobowy" w 36.6

WitekT 17 Maja 2010 13:26

0 0
Polkomtel wkrótce wprowadzi nową taryfę w ofercie 36.6, która będzie pozwalała na wykonywanie bezpłatnych połączeń i wysyłanie darmowych SMS-ów pod numery działające w sieci 36.6.

Taryfa PiszMów Dobowy, którą będzie uruchamiać się kodem *147*36#, będzie polegała na tym, że tylko pierwsze połączenie do 36.6 danego dnia będzie płatne (0,29 zł), a każde kolejne, do końca dnia, będzie darmowe. Identycznie będzie z SMS-ami (0,09 zł). Zarówno w wypadku rozmów, jak i SMS-ów, nie ma limitów.

Więcej szczegółów już wkrótce.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 45
  • 1

    26. ~mati  2010-05-17 16:16:38  host: apn-95-41-244-149.dynamic.gprs.plus.pl

    @wlo no nie bardzo, mam abo i mi wystarcza, ale nie ukrywam, że gdyby w simplusie zrobili pakiety 1000min/10PLN do sieci i stacjonarnych, podobnie jak w orange, to aktywowałbym simplusa, i wygadał z tego pakietu ładnych kilka minut :)

  • 0

    27.  2010-05-17 16:21:59

    Chora oferta,jak cały Plus.Niech idioci jeszcze zaczną różnicować użytkowników w zależności od profilu w simplusie.Moja nominacja jako "BZDET ROKU".

  • -2

    28. ~  2010-05-17 16:30:53  host: t07-07.opera-mini.net

    Biorąc pod uwagę, że korzysta z tego pół każdego gimnazjum :-) może się okazać taka oferta korzystna. Tych z gorączką 39,9 może być nie mniej niż heyahów czy playowców. Ale teraz mają nielimitowane sms-y za 3zł do CAŁEGO Plusa i z tego powodu twierdzę, że to się nie przyjmie. @18: Optymalnie jest 50zł na 3 miesiące. @19: Nie sądzę żeby to kiedykolwiek miażdżylo Simplusa. @22: Akurat uwierzę, że jakiś użytkownik 39,9 chce kupować abo w playu. Mamy tu przykład playowego naganiacza :-) Inna sprawa, że 74 minuty za 29zł to nic specjalnego. Brat ma w Erze 100 za 25zł.

  • -2

    29. ~  2010-05-17 16:35:03  host: t07-07.opera-mini.net

    @27: Odezwał się wielbiciel wstrętnego orangutana :-)

  • 1

    30.  2010-05-17 16:49:05

    @29-pieprzysz,korzystam z PF i Gadu-Air.Pudło,cwaniaczku.

  • 1

    31.  2010-05-17 17:04:46

    Podoba mi się ta promocja. Szkoda tylko że działa ona w obrębie 36i6 ;-) Jakby tą promocję rozszerzyli na całego Plusa, to byłby dopiero czad. Ja myślę że jak W3 nadal będzie tracić klientów, to doczekamy się w końcu bezpłatnych połączeń wewnątrzsieciowych :)

  • 1

    32.  2010-05-17 17:05:21

    @28, ale on w tym abonamencie ma jeszcze 500 sms do wszystkich, a normalny longplay 29 daje 120 minut do wszystkich więc więcej niż ma Twój brat;)

  • -1

    33.  2010-05-17 17:19:09

    ~mati... wyobraź sobie, że Ci wierzę! ;-)

  • -1

    34. ~  2010-05-17 17:46:51  host: v08-15.opera-mini.net

    @32: Sms-y są dobre dla dzieci... Poza tym on pisał chyba o czymś innym niż o "normalnym longplayu" ;-) Mowa była o 74 minutach za 29zł, a nie 120 za 29zł.

  • -1

    35. ~  2010-05-17 17:59:57  host: 212.2.99.200

    # 31 jakby babica miała wąsty to by była dziadkiem i piszę się tę promocję a nie tą

  • -1

    36. ~ShitMan  2010-05-17 18:00:59  host: 212.2.99.206

    jakby babcia miała wąsy to by była dziadkiem oczywiście miało być

  • 2

    37. ~miki  2010-05-17 18:05:36  host: anp180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    miałem na myśli to że za 29zl mam 500 sms-ów do wszystkich ORAZ 74 minuty też do wszystkich, natomiast lonyPlay zwykły bez sms-ów oferuje mi za 29zl 120 minut wymienne na 160 sms-ów to dla mnie mniej korzystne dopłacę 5zł i mam 124 minuty do wszystkich i 500 sms-ów do wszystkich, teraz w 36i6 kupuje kartę za 30zl i taniej mam tylko do wybranych i do tego muszę jeszcze zapłacić za to, czasem muszę zadzwonić gdzieś poza te wybrane numery i płace 60gr wcześniej do Play też było 60gr teraz zmienili cennik i jest jak wszędzie 72gr niech się wypchają taka ofertą

  • 2

    38. ~miki  2010-05-17 18:08:05  host: anp180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czyli sumując za 34zl mam 124 minuty i 500 sms-ów do wszystkich sieci nie mówiąc już ze przez pól roku dają dodatkowe 50 minut do wszystkich to się bardzo opłaca!

  • 0

    42.  2010-05-17 20:48:42

    *35 Sory za błąd ;-) Nigdy nie byłem dobry z polskiego, na szczęście cały czas się uczę ;-)

  • -1

    43. ~emikol  2010-05-18 01:20:40  host: chello089072153218.chello.pl

    jeśli podpisujecie umowy z play to na krótki okres, jak skończą im się preferencyjne warunki od UKE to będą musieli wyrównać ceny... niestety (dla siebie) będą mieli nadal mniejszą ilość klientów niż pozostali operatorzy dlatego będą mieli niezłą czkawkę... szkoda dla klientów, że obsługa klienta leży i nie wygląda na to że coś się w najbliższym czasie zmieni...

  • 1

    44. ~znawca  2010-05-18 16:53:57  host: chaos.tpnet.pl

    @43. emikol. Twoja "troska" o Play niemal mnie rozczuliła ;). Dziękujemy za rady. Ja także namawiam do zawierania jak najkrótszych umów, gdyż wtedy szybciej można podpisać umowę na jeszcze lepszych warunkach :). Przykładowo polecam 12 miesięczne umowy bez telefonu z 50% bonifikatą w Play. 240 minut do naprawdę wszystkich za 24,5zł/miesiąc nie ma sobie równych. A co do podtekstu zawartego w twoich radach to mogę tylko się z niego pośmiać. Przecież podpisując umowę na dłuższy czas gwarantujesz sobie, że warunki się nie pogorszą. Przy twoich obawach raczej powinieneś namawiać, aby zawierano umowy na jak najdłuższy okres. Pewnie teraz żałujesz, że zakazano trzyletnich ;).

  • -1

    46. ~nosek  2010-05-22 15:05:57  host: afhg199.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wie ktoś moze jak to cholerstwo wyłączyc?

  • -1

    47. ~  2010-05-22 15:08:18  host: ath50.internetdsl.tpnet.pl

    .Jak to się *** wyłańczaa ? x |

  • 1

    48.  2010-05-22 15:08:43

    nosek (45) - Ludzie (na Telixie też to zauważyłem), czy Wy (chodzi mi o co poniektórych) potraficie myśleć? Zanim wbiłeś te kilka znaków na klawiaturze trzeba było przeczytać regulamin. Pa aktywacji nowej taryfy nie ma możliwości powrotu na wcześniejszą.

  • 0

    49. ~nosek  2010-05-22 18:40:10  host: afhg199.neoplus.adsl.tpnet.pl

    O hoi, zdeka przewalone ale cóz, jakoś da sie zyc. Te 2 zł nie zrobią róznicy/

Dodaj swoją opinię