Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości PiS za prywatyzacją telekomów

PiS za prywatyzacją telekomów

WitekT 6 Grudnia 2005 13:34

0 0

PiS prawdopodobnie opowie się za restrukturyzacją, a następnie dobrą prywatyzacją spółek telekomunikacyjnych kontrolowanych przez Skarb Państwa.

To zły pomysł, żeby państwo, które tak ostatnio zaangażowało się w deregulację rynku telekomunikacyjnego miało aktywa na tym rynku. Sądzę, że należy przeprowadzić dobrą prywatyzację z gwarancją dobrej restrukturyzacji. Stworzenie krajowego operatora telekomunikacyjnego nie jest dobrą koncepcją i to z wielu względów. Były już dwa nieudane podejścia do tego projektu, co świadczy o tym, że nie jest to proste - powiedział Mężydło, który jest również przewodniczącym podkomisji łączności i nowoczesnych technik informacyjnych.
Kilka dni temu Puls Biznesu napisał, że PiS zastanawia się nad połączeniem państwowych telekomów: Exatela, Dialogu, Telekomunikacji Kolejowej oraz być może Polkomtela i stworzenie Krajowego Operatora Telekomunikacyjnego, który miałby być silną konkurencją dla Telekomunikacji Polskiej. Pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~hettman  2005-12-06 15:36:21  host: chello087207092181.chello.pl

  ...tak,połączą wszystko co mają i nazwą nowego operatora "Katolicka Telefonia Rydzyk" :)

 • 0

  2. ~  2005-12-06 23:57:09  host: dmn190.neoplus.adsl.tpnet.pl

  TRWAM GSM

 • 0

  3. ~hettman  2005-12-07 09:46:48  host: chello087207092181.chello.pl

  ...tak,a do każdej aktywacji-prezent,pakiet multimedialny zawierający tapety z podobizną ojca dyrektora, animowane wygaszacze też z o.d. i dzwonki polifoniczne z pieśniami religijnymi granymi na falach radia m.Ten pakiet multimedialny nazywa sie "KATOLICKI GŁOS W TWOIM FONIE" Nie zapominajmy o grach: m.in. gra "POMIDOR" gdzie agent specjalny R.GIERTRYCH ma uwolnić świat od zagłady moralnej i w tym celu jako komandos zostaje zrzucony na spadochronie na tyłach wroga (t.j.w siedzibie głównej PO)i ma za zadanie wszystkich zabić... :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-27-58.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Kanały TV, które najczęściej oglądasz, pochodzą z:

Krakowscy policjanci przerwali nielegalny proceder

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet