Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Piotrowski p.o. prezesa Exatela

Piotrowski p.o. prezesa Exatela

WitekT 7 Listopada 2007 17:29

0 0
Rada Nadzorcza Exatela powierzyła dziś pełnienie obowiązków prezesa firmy Andrzejowi Piotrowskiemu. To już kolejna osoba z przedrostkiem "p.o." w ostatnim czasie na tym stanowisku.

Jak udało nam się dowiedzieć, rada Nadzorcza planuje ogłosić konkurs na prezesa spółki 27. listopada. Piotrowski już zapowiedział, że będzie jednym ze startujących.

Andrzej Piotrowski do 2. listopada wiceministrem gospodarki. Wcześniej, od listopada 2006 roku do sierpnia 2007 roku, był doradcą prezesa Exatela ds. strategii. Jest także jednym z bardziej znanych działaczy Centrum im. Adama Smitha.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~śmiesznie  2007-11-07 22:14:10  host: 87-205-34-39.adsl.inetia.pl

    Centrum im. Adama Smitha nie jest klubem sportowym i raczej nie ma tam działaczy :-)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet