Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Piotrowska-Oliwa w PZU

Piotrowska-Oliwa w PZU

WitekT 6 Stycznia 2010 19:21

0 0
Grażyna Piotrowska-Oliwa, była prezes Centertela, została powołana do rady nadzorczej PZU. Obecnie rada nadzorcza ubezpieczyciela składa się z 7 osób.

Przypomnijmy, że Piotrowska-Oliwa rozstała się ze stanowiskiem prezesa operatora w połowie września zeszłego roku, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości. Nie skorzystała z propozycji kontynuowania kariery w ramach grupy France Telecom.


Źródło tekstu: bankier.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 39
  • 0

    20. ~olo  2010-01-06 23:06:12  host: pradnik1.gemini.net.pl

    #12, #14, #16 cóż się dziwicie? Stare przysłowie mówi: Oliwa sprawiedliwa zawsze na wierzch wypływa.

  • 0

    21.  2010-01-06 23:12:15

    Po pierwsze, nie powołano jej do zarządu ale do rady nadzorczej - to dwa zupełnie różne organy. Po drugie, PZU jest teraz chyba (po zakończeniu sporów z Eureko) w większości Spółką Skarbu Państwa. Kasa z zasiadania w radzie nadzorczej jest w takim wypadku umiarkowana.

  • 0

    22. ~Cooli  2010-01-06 23:16:23  host: nat2-11.ghnet.pl

    Nie ma jak umiarkowane 50-60 patyków co miesiąc :)

  • 0

    23.  2010-01-06 23:26:44

    Ja tam tylko przyczepkę mam ubezpieczoną w PZU, a co do Oliwy w sam raz posada, nic tam specjalnego nie robią, a kasa sama wpada. Coś mało słychać wywiadów o nowym prezesie Orange, żadnych wywiadów, zero bicia piany, aż dziwne to, ale z drugiej strony to dobrze.

  • 0

    24. ~greed  2010-01-07 00:46:00  host: chello089072193079.chello.pl

    Proszę nie obrażać Pani Grażyny, to wybitnej klasy fachowiec, a do tego kobieta wielkiej urody.

  • 0

    25.  2010-01-07 01:07:16

    Zapewniam Cię. To w spółkach z większościowym udziałem Skarbu Państwa nie jest wielki majątek - okolice średniej krajowej.

  • 0

    26.  2010-01-07 06:17:34

    Sami fachowcy od ubezpieczeń tutaj... Nie ma to jak bazowac na stereotypach. Ja powiem tyle, ze mam obawy co ona "wniesie" do tej firmy :P

  • 0

    27. ~jass  2010-01-07 09:15:45  host: 188.33.202.141

    Tam jest tylko praca po znajomosci wiec musiala miec dobego plecaka:)

  • 0

    28. ~oko  2010-01-07 09:27:23  host: 217.116.98.2

    standard

  • 0

    29. ~  2010-01-07 09:33:34  host: 217.116.102.230

    szkoda wam?:)

  • 0

    30. ~zima  2010-01-07 10:54:06  host: gc-na28.alcatel.fr

    6. no ja mam oc w pzu bo bylo najtansze.

  • 0

    31. ~zima  2010-01-07 10:57:08  host: colt-na28.alcatel.fr

    i jeszcze mieszkanie ubezpieczone bo skladka ~100zl/rok szalu nie robi a w razie W nie ma problemu z odszkodowaniem. zalalismy kiedys sasiada (zonk w instalacji wanny w zabudowie nie widac a kapalo sobie) to tylko numer polisy podalem i tyle bylo 'formalnosci'

  • 0

    32. ~  2010-01-07 12:09:14  host: 212-102-24-73.adsl.inetia.pl

    A miala leciec do Francji... :D Strategie ma dobra - nie bierze byle czego w byle jakiej firmie. A po co ja brali? - Bo ma dziewczyna plecy. Wbrew wyobrazeniom spoleczenstwa nie trzeba byc "bogiem", zeby objac takie stanowisko. Jest wielu ludzi z wymaganymi kompetencjami, gorzej jest tylko z ich plecami.

  • 0

    33. ~beznick  2010-01-07 13:43:16  host: 212.160.172.70

    #32: dziewczyna ma nie tylko plecy..

  • 0

    34. ~plecy  2010-01-07 17:43:38  host: host-2129127-201.awist.pl

    :) Ta dziewczyna ma plecy z tylu i przodu - hehehe

  • 0

    35. ~beznick  2010-01-07 20:38:35  host: 86-36-n1.aster.pl

    ma to, czego Ty nie masz: IQ

  • 0

    36. ~RORO  2010-01-07 21:46:27  host: aaqz74.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jakbys grał tak na fortepianie jak Ona to też byś został CEO

  • 0

    37. ~  2010-01-08 21:24:00  host: public62621.cdma.centertel.pl

    29- mi zal dupe sciska ale co zrobic sam pracowalem w panstwowej firme i widze ze znajomosci to podstawa, ehh.....

  • 0

    38. ~zastawa  2010-04-25 21:55:22  host: 81-bi1-10.acn.waw.pl

    co się dziwicie jak się ma męża w służbach to tak się ma

  • 0

    39. ~soho  2010-05-21 10:36:48  host: 217.116.98.2

    W jakich sluzbach pracuje maz tez super laski? Powiem tak, odejscie GPO spowodowane bylo niemoznoscia dotrzymania wczesniej wygloszonego zdania "nie bedziemy zwalniac pracownikow etatowych". Narzut przyszedl z TP,a ze PTK jest zalezny to ktos musial wykonac rozkaz. Ona obiecala i chciala dotrzymac slowa, nie dalo rady wywalczyc to odeszla. Proste.

Dodaj swoją opinię