Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Piotrowska-Oliwa stawia na spersonalizowane futerały

Piotrowska-Oliwa stawia na spersonalizowane futerały

WitekT 2 Września 2014 14:44

2 5

Tomasz Misiak (były senator PO i współtwórca WorkService) i Grażyna Piotrowska-Oliwa (była prezes Centertela i PGNiG), oboje jeszcze do niedawna jako członkowie rady nadzorczej Hawe, zaangażowali się w rozwój sieci sklepów z telefonami komórkowymi i akcesoriami do nich Telakces.com - pisze Puls Biznesu.




Działający od trzech lat Telakces ma stać się liderem w rodzącym się dopiero w Polsce segmencie spersonalizowanych akcesoriów do telefonów.


Wierzymy, że akcesoria staną się elementem mody, a to przełoży się na zdecydowanie wyższe marże. Dlatego będziemy współpracować ze znanymi projektantami. Rozpoczęliśmy też właśnie współpracę z Virgin Mobile i będziemy sprzedawać jego ofertę w naszych punktach ? tłumaczy Grażyna Piotrowska-Oliwa.


Telakces działa i rozwija się na zasadach franczyzowych. Ma 36 placówek w dużych miastach ? najwięcej w Warszawie, Poznaniu i Krakowie. Od początku spółka stawiała na rozwój sieci punktów w galeriach handlowych ? w osobnych lokalach lub jako tzw. wyspy. Do końca tego roku placówek ma być 70, na koniec przyszłego ? od 120 do 150.


Po ostatnim podwyższeniu kapitału Tomasz Misiak jest największym udziałowcem spółki, z 30-procentowym pakietem. Grażyna Piotrowska-Oliwa ma 10% udziałów. Poza nimi udziały w spółce ma jeszcze pięć osób ? w tym Mariusz Raduszewski, kiedyś współpracujący z FM Group, obecnie znany m.in. jako partner celebrytki Natalii Siwiec. Ma 10% udziałów. Natalia będzie brała udział w działaniach marketingowych Telakcesu, m.in. otwarciach nowych punktów. Jest też wraz z Richardem Bransonem twarzą organizowanej przez Telakces i Virgin Mobile akcji Just Must ? mówi Mariusz Raduszewski.

Źródło tekstu: Puls Biznesu     

w sumie: 19
  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    1.  2014-09-02 14:48:46

    No coś trzeba robić, żeby rodzinę utrzymać...
    Spersonalizowane - to co to znaczy? Że futerał na telefon z tłoczonymi inicjałami mogę zamówić? Czy co?

  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    2. ~AAA  2014-09-02 15:02:42  host: 78.9.140.110

    Za dużo niewiadomych (????) w tym artykule !

  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    4. ~Michall  2014-09-02 15:04:30  host: 178-36-157-4.adsl.inetia.pl

    Czyli Natalia Virgin :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    5. ~pabloki  2014-09-02 15:07:26  host: 37.30.90.36.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    słabo coś u grażynki. w czasie rosnacej sprzedazy internetowej ofert komórkowych, w czasie rosnącej świadomości ofert na rynku tworzona jest spółka sprzedająca telefony i akcesoria do nich. trochę dziwne.

  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    6.  2014-09-02 15:13:04

    Natalia Siwiec i GPO - hehehe jakże wiele podobieństw ... celebrytka sensu stricto ( 'przypadkowo' wyłowiona przez kamery podczas Euro, sławna z powodu bycia sławną i nic ponadto), i Pani kreująca się na celebrytkę biznesu :) Już pędzę po słuchawkę z wygrawerowanym 'love ronaldo' z przodu oraz ochronną naklejką z real foto pianina GPO z tyłu ;P

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    7. ~Staszi  2014-09-02 15:17:55  host: ptcnat.t-mobile.pl

    Pani Grażynka jak zwykle ma ciepłą posadkę. Te futerały na polskim rynku się nie przyjma. Bo będą droższe niż niespersonalizowane.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    8.  2014-09-02 15:39:06

    Takie wysepki to raczej dobry fundament do stworzenia w przyszłości oferty mix/abonament. Same akcesoria to pewnie tylko dodatek do czegoś więcej. Na telefony za 1zł zawsze będzie popyt. Plus ma od lat mixa, i na pewno na tym nie traci. Może i Virgin chce w to wejść, a przy okazji naciągnąć dzieciaki na dodatkowe akcesoria.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    9. ~  2014-09-02 15:45:20  host: cpc10-finc13-2-0-cust830.4-2.cable.virginm.net

    a ja stawiam na Tolka Banana,może też być spersonalizowany. Ta pani jest mądra inaczej chyba...

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    10.  2014-09-02 15:54:08

    przykro mi czytac jakim jadem opluwacie jedna z najbardziej wplywowych osob polskiego byznesu. zobaczycie, GPO jeszcze wroci triumfalnie i bedzie wam wszystkim lyso - w koncu jest jeszcze kilka miejsc gdzie mozna wykazac sie talentem w utrwalaniu monopolu i walce z regulatorem ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11. ~  2014-09-02 16:53:44  host: cpc10-finc13-2-0-cust830.4-2.cable.virginm.net

    @9 taaa,wpływowa, o zakamuflowanych "darowiznach" nie wspominając : http://tlp.is/3nw

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    12. ~  2014-09-02 17:34:50  host: ip-93-154-198-81.free.aero2.net.pl

    Kiedyś pracowałem u Misiaka na stawce 4zł brutto za godzinę.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    13. ~nont  2014-09-02 17:38:01  host: host-46.229.149.194.optikomp.pl

    w mojej opinii jest to kryptoreklama chińskich bubli. Poza tym telepolis często reklamuje tą Panią i jej biznesiki.

  • Ten komentarz został ukryty.

    4

    14.  2014-09-02 17:44:06

    Ona mi przypomina tekst "Mój mąż jest z zawodu dyrektorem". To ona jest zawodowym prezesem - ile kasy musiała dotąd zagrnąć! Skąd w ogóle wzięła się ta kobieta?

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    15. ~pabloki  2014-09-02 17:46:42  host: 37.30.2.96.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    mi80 : ona się wzięła z Akademii Muzycznej.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18. ~mirekb  2014-09-02 22:32:57  host: apn-46-169-40-6.dynamic.gprs.plus.pl

    w ubieglym roku na tvp kultura byla ciekawa,dosyc dluga,rozmowa z GPO..mozna sie od niej wiele nauczyc gdy chce sie dobrze zarabiac.jak dla mnie to mistrzyni excela+"przypadek" typu praca na rzecz skarbu panstwa a potem przejscie do tp.specjalistow od excela znam setki.tych z "przypadkami"na palcach 2 rok..wiem..niemiarodajne wskazniki ;-))czekamy na kolejne sukcesy GPO

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19. ~Widzący  2014-09-03 15:57:17  host: host-122-172.mt.pl

    Jak tam jest Oliwa to życzę im szczęścia - nic nie wie, mało się orientuje. Do uprawiania ewentualnego szoł lub zamieszania oraz picu na wodę i fotomontażu, to w sam raz.
    Tak się kończy karierę jak wpływy Tatusia kończą się, to już lepiej na pchlim targu, by jej poszło sprzedając: płyty z disco polo z elementami muzyki poważnej, ulotki jak zarobić na forex , chińskie podróbki baterii do telefonów komórkowych, olej lniany lub rzepakowy, światłowodowe lampki nocne......

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20. ~  2014-09-03 23:14:29  host: gaja.tpnet.pl

    14. To córka jakiegoś komunistycznego wojskowego.